Şimdi Ara

Everest güç kaynağı iyimidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sinerji.gen.tr/everest-btx-700-1-700w-80-bronze-power-supply-pmu52741

arkadaslar bunu almayı düşünüyorum sizce güvenilir olur mu

toplamayı düşündüğüm sistem
    -gtx 970
    -fx 8320
    -asus m5a97 evo
    -zalma z3
    -4x2 ram

• Ne güzel sistemler topluyorsunuz, şöyle dandik teneke ürünlerden uzak durun. Az aha fazla verin şu ürünü alın kafanız rahat etsin.

ZALMAN ZM700-LX
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7077
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    sinerjide başka bu tarz psu yoktu :D bu iyimidir
  • Everestten çok daha iyidir, İnventus güvenilir firmadır alabilirsiniz. 200 Lira üzeri ücretsiz kargo mevcut.
  • spg101 S kullanıcısına yanıt
    yok mu? daha ucuza var hatta

http://www.sinerji.gen.tr/corsair-650w-cp-9020098-eu-guc-kaynagi-pmu54830
    hocam benim pcde 2 senelik arkadaşın attığı EVEREST BTX-700WATT var gtx 970 kaldırırmı işlemci i7 3820
    Dedikleri gibi şu tenekeden uzak dur

ve önceki konuda o kadar yazmamıza rağmen hala fx alıyorsun umarım pişman olmazsın
  • Hozeis. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim almayın şu çöpleri çin malı bir gümleyecek bütün pc yi yanında götürür mazallah corsair vs650 rahat rahat yeterli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 15 Haziran 2015; 21:04:10 >
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    daha öncede konuştuğumuz gibi intel cep yakıcı fiyatlarda :D asus m5a97 evo anakartla 4.5 ghz oc olarak kullanmayı düşünüyorum gpu da oc olucak vs 650 stabil çalıştırır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spg101 -- 15 Haziran 2015; 21:10:56 >
    Vs 650 Psu yeterli yukarda onerilmis zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    700w lik 80+ lı psu ya teneke derseniz insanlar size kıçıyla güler. adam everest dedi diye hemen aklınıza

pentium zamanından kalma 200w lik ofis işleri için olan pc lerde kullanılan psu gelmesin
  • 80+ ibaresine aldandın yani, istersen böbreğinle gül gerçeği değiştirmez. Az farkla daha iyileri varken, Everest tenekedir evet.

PSU Database'e bile giremeyen markayı övmeyin bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 16 Haziran 2015; 11:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

hocam benim pcde 2 senelik arkadaşın attığı EVEREST BTX-700WATT var gtx 970 kaldırırmı işlemci i7 3820

Evet kaldırır.

@serkanerşen Everest'in üzerindeki değerleri verdiğine dair bir test yayınlanmamış. Bize özel mi yaptırılıyor yurtdışında bilmiyorum ama ne içini gösteren resim ne de vaat ettiği değerleri verdiğini gösteren test var. Aynı veya benzer fiyata içini dışını bildiğimiz psu'ları almak daha garanti olur o nedenle Everest gibi markaların üzerinde yazan değerlere aldanmayın. He kanıtınız varsa bu kesin 80+ ve kesin 700-750w verebiliyor diye buyurun gösterin.
    Hurdada tenekesi kaç para eder bilemem ama kendisi para etmeyen bir ürün everestin psusundan uzak durun öyle bir sisteme Everest psu alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: spg101

daha öncede konuştuğumuz gibi intel cep yakıcı fiyatlarda :D asus m5a97 evo anakartla 4.5 ghz oc olarak kullanmayı düşünüyorum gpu da oc olucak vs 650 stabil çalıştırır mı

h81 chipset+i5 4460 alırsanız çok daha iyi olur oyun açısından.Şu saatten sonra fx8320li sistem sıfır toplanmaz oyun için.Intel cep yakıyor devri eskide kaldı, amd fiyat avantajını kaybetti(apular filan hariç tabi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Ne güzel sistemler topluyorsunuz, şöyle dandik teneke ürünlerden uzak durun. Az aha fazla verin şu ürünü alın kafanız rahat etsin.

ZALMAN ZM700-LX
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7077

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.