Şimdi Ara

eve anfi baglamak????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben elektronik 10. sınıf öğrencisiyim elimde cd çalar teyp,2ad pioner oval 330 watt kolon,eversonic 800 watt(4*200 watt)

bu anfinin iki çıkışını kullanarak bu iki oval kolonu bağlamak istiyorum nasıl bağlayacağımı bana anlatabilecek varmı??

• teyp den amfi ye rca kablo ile bağlıcaksın.amfinin + - çıkışlarına ovalleri bağlıcaksın.
  • biraz daha açıklarmısın
  • Elektrik bilgim var,teknik olarak yazılanları anlayabilirim..Resimli bir devre dökümanı olabilirse daha iyi olabilir..Şimdiden yardımda bulunan arkadaşlara tşk. ederim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pres sure -- 24 Ekim 2011; 23:52:02 >
  • burda üç rca giriş var bn hangilerini kullancam

• teybin çıkışları galiba.hepsini kullanabilirsin senin kullanıcağın beyaz ve kırmızı(herhangi biri)
  • anfi şu anda çalışıo tetilemeyi falan herşeyi yaptım şu anelimde 2 ad rca kablo var bunlarn birini deiğin kırmızıya diğerini beyaza taktım daha snra bunları anfiye girerkn + ve - ye dikkat etcemmi?(ve kırmızı + beyaz - mi?)
  • öyle değil ikisinde de + - var.
  • Beyler pekı bu adam anfıye nası elektrık verıcek soyluyonuz ama
    ARkadasm 12v lik adaptor kullan onu pırıze tak pc yemı takıcan neye takıcan ordan bı erkek jak tak onu neye baglıcaksan ona tak onun arka cıkısını bı erkek jak la anfıye tak sonra hoparlor cıkıslarını bagla ben orasını tam olarak bılmıyorum ve calıstır.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.