Şimdi Ara

Evde yaptığınız denemelerde süreyi yetiştirebiliyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde fem, palme ve sözün özü yayınlarının deneme setleri var ve 2-3 haftadır bunları çözüyorum. Sorunum şu, 2 saat 40 dakikada sosyale neredeyse hiç bakamıyorum. Özellikle matematikte çok zaman harcıyorum, fem ve sözün özü yayınlarında Türkçe paragrafları da çok zaman kaybettiriyor. Acaba diyorum evde tam konsantre olamamaktan mı kaynaklanıyor bu durum yoksa bu yayınların zorlayıcılığından mı? Dersaneye gitmediğim için ev dışında bi denemeye de katılma fırsatım olmadı pek bu yüzden bir karşılaştırma da yapamıyorum. Sadece son güvender ve özdebire katıldım. Bu iki denemenin de genele göre daha zor olduğunu düşünüyorum özellikle özdebirin. Bunlarda da zamanı yetiştiremedim.
    Hedefim yüksek. Türkçe-Mat-Fen netlerim iyi fakat sosyale zaman kalmaması endişelendiriyor.
    Sizde durumlar nedir, özellikle yüksek puan hedefleyenler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ey özgürlük -- 5 Mart 2015; 1:07:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de aksine evde daha iyi yetişiyor. Allah'a şükür daha hiç sosyal sorularına bakamadığım olmadı ama zaman artıramıyorum ucu ucuna yetişiyo malesef. Bahsettiğin denemeler kolay değil , elbette etkisi vardır ama yine de daha da hızlanmam gerekir çünkü gerçek sınavda heyecan stres vb. durumlardan iş daha da kötüleşecektir. Matematikte pek hızlanmak mümkün olmuyo ama fen ve türkçede daha iyi konsantre olup hız kazanabilirsin. Yüksek hedefler için sosyal önemli. Inşallah halledersiniz hocam

• en 20 dk bazen 1 saat kala rahat yetişiyor evde
  • Evde hep yetişiyor

• Evde hepsi yetişiyor ustune +40 dk mat bakiyorum
    Fene 2 dk goz atiyom basit sorulsri cozuyorum

• Tamamen cozuyorum en az 30 dk artıyor
    Türkçe hep düşük geliyor en fazla 32 geliyor
    Sosyal de aynı
    Mat 38-39
    Fen 34-38

Sıralama hatası yapıyor olabilirsin
    Ben Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal yapıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.