Şimdi Ara

Evde tarantula var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen haftasonu ben uyurken elektrikler gitti geldi tamam mı, modem de çıt sesi çıkarınca uyandım hemen.Kafayı kaldırıp baktım, elektirikler yine gitmişti.Dedim boşuna ayakta durmayayim, yatmaya devam ettim.

Aradan bi iki dk felan gecti o ara yüzüme birsey dokundugunu hissettim, gözlerimi açıp kafayı hafif kaldırdığımda ne bu diye bakarken bi anda elimden bile büyük siyah bi tarantulanın son sürat yatağın altına kaçtığını gördüm.

Sonra hemen yatağı yorganı kaldırıp baktım ama göremedim, neyse dedim çıkar sonra yakalarım zaten çok uykum vardı direk yattım uyudum.

Fakat şmdi biraz şüpheliyim, rüyamıydı gerçekmiydi ayırt edemiyorum uyuduğum için.Uyurken azıma felan girer diye endişeleniyorum.

Ayni şuna benziyordu;

Evde tarantula var

• Em onu
  • Yi onu
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Neden ti ye aliyorsun birader olamaz mi yani ? Askerde cok vardi bunlardan, yılanı çiyanı akrebi bol gördüm.Belkide askerden dönerken çantanın içinde benimle birlikte bunlarda geldi eve.İlaçlatmak lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

Neden ti ye aliyorsun birader olamaz mi yani ? Askerde cok vardi bunlardan, yılanı çiyanı akrebi bol gördüm.Belkide askerden dönerken çantanın içinde benimle birlikte bunlarda geldi eve.İlaçlatmak lazim.

/>
  • Yatak odanızda Tarantula varken nasıl uyumaya devam ettiniz
  • Uyumaya devam ettimden sonrasını okumadım
  • Hikayenin devamını bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KY23

Yatak odanızda Tarantula varken nasıl uyumaya devam ettiniz

Askerde herşeye alıştım kardesim
  • İlk cümle faul , uyurken elektrik gittiğini nasıl anladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

İlk cümle faul , uyurken elektrik gittiğini nasıl anladın

Okudugunu anlayamiyorsun galiba? Elektrik gidip gelince modem çıt sesi cikardi ona uyandim ben
  • Tarantulayi cok seviyorum ve beslemek istiyorum bana verin
  • Tamam.
  • Tarantula adamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.