Şimdi Ara

~~ Evde Kolay Waffle Yapıyoruz | Waffle Tarifi Videolu+Resimli Anlatım ~~ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
69
Favori
137.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Güneş.

Mesajım bulunsun, denerim birkaç güne.

• Yaptık beyler çok zor birşey değilmiş tadı da bayaa güzel fakat biraz hazırlıksız oldugumuz için pek meyvemiz yoktu. Muz ve çilek kullandık. Bunun yanında çikolata olarak Chokella kullandık nutelladan biraz daha yayvan olduğu için.
     ~~ Evde Kolay Waffle Yapıyoruz | Waffle Tarifi Videolu+Resimli Anlatım ~~

not. ekmegin rengi çok daha koyuydu fotografta beyaz çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rıfgı -- 20 Şubat 2011; 21:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukalaaa

Yaptık beyler çok zor birşey değilmiş tadı da bayaa güzel fakat biraz hazırlıksız oldugumuz için pek meyvemiz yoktu. Muz ve çilek kullandık. Bunun yanında çikolata olarak Chokella kullandık nutelladan biraz daha yayvan olduğu için.
     ~~ Evde Kolay Waffle Yapıyoruz | Waffle Tarifi Videolu+Resimli Anlatım ~~

not. ekmegin rengi çok daha koyuydu fotografta beyaz çıkmış.

• milletin canı çeker diye çok vicdan muhakemesi yaptım ama nasıl olsa vardı resimler ben koysam nolurki dedim. kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rıfgı -- 20 Şubat 2011; 21:20:03 >
  • neresinden nasıl yeniyor læ bu
  • * Yumurta sarılarını çırpma işleminden sonra; çırpılmış yumurta akının içine diğer malzemelerimizi ekleyeceğiz. Sütü, sıvı yağı, kabartma tozunu, yarım paket vanilyayı, tuzu ekliyoruz.

Yumurta sarısının içine ekliycez demek istedin herhalde .. Malzemeleri yumurta sarısının içinde karıştırıcaz.En son yumurta akını (beyaz köpük) ilave edicez ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

Orijinalden alıntı: agili

beleşee dolu dolu yemenin zewkide ayrı oluoo

1kaç deneme yapmştık evde gerçekten iyiiiiii herhalde galiba sanırsam canım çekti

kiwi ve çilekle idare ediom asıl malzeme yok üşendim yapmayaaa:/

• quote:

Orijinalden alıntı: Into The Wild

* Yumurta sarılarını çırpma işleminden sonra; çırpılmış yumurta akının içine diğer malzemelerimizi ekleyeceğiz. Sütü, sıvı yağı, kabartma tozunu, yarım paket vanilyayı, tuzu ekliyoruz.

Yumurta sarısının içine ekliycez demek istedin herhalde .. Malzemeleri yumurta sarısının içinde karıştırıcaz.En son yumurta akını (beyaz köpük) ilave edicez ..

Aynen öyle işte.

@fuckultelli

Ben birazdan yapacağım daha yapmadım ss alırım

• Konu çok iyi oldu, mesajım bulunsun bu hafta yapacağım...
  • YAv yemişim hamurunu :) (ki zaten yiyoruz), esas mesele hamur değil içindeki jöleler çikolatalar ve meyveler ,belçikayla alakalı bir tatlıda denemez sonuçta onlara özgü bir tek hamuru var hiçbir orjinallik yok
  • Ben az önce denedim.. Fena değil hani .. Çilek yoktu , olsaydı daha güzel olurdu ..

Hamuru biraz kalın dökerseniz daha bir waffle'a benziyor ..

İçine de Nutella + Antep Fıstığı + Muz iyi gidiyor ..
  • O makinenin olması şart mı?
  • harika konu.
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Yapıyorum şimdi pişiyor bismillah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Yapıyorum şimdi pişiyor bismillah

SS'yi paylaş da ekrana ekmek banalım. Ben hiç waffle yemedim biliyor musun.

Bir de Blue waffle var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

kafama eserse denerim birazdan teşekkürler.
  • ne waffle mış hayatımda hiç yemedim açılan konulara bak , illa bime gidip aldırcaksınız :D
  • Yaptım süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Yaptım süper olmuş

Fotoğrafları merak ediyorum.. Tava mı tost makinası mı kullandın, gerçi fotoğraflardan anlarız.. Afiyet olsun.

Taze meyve koymak benim ağız tadıma uzak, saralle (kakaolu fındık kreması), bal, tahin/pekmez ve reçel tercihleri bana daha yakın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.