Şimdi Ara

Evcilal.com tavsiye etmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evcilal.com sitesinden akvaryum için garantili ibaresi olması nedeniyle Sera marka hava motoru aldım, daha sonra ürün arızalandı,defalarca aramama rağmen beni sürekli başka bir firmaya yönlendirdiler, ürünü kendilerinden almama rağmen başka bir firmaya göndermem gerekiyormuş, onada tamam dedik, ancak söyledikleri firmaya ulaşmak mümkün olmadı,dedikleri isimde kargoda anlaşmalı firma çıkmadı, bende ürünü kendi adreslerine gönderdim ancak kabul etmeyeceklerini söylediler.Bu arada ben 2-3 kez kargoya gittim geldim. Harcadığım zaman, yaktığım yakıt ve kargoya ödediğim paralar yanıma kar kaldı. Kimseye tavsiye etmiyorum,paranızla rezil oluyorsunuz.

• garanti belgesinde hangi firmanin adresi varsa orayla iletisime gecmen lazim yada thh ye basvurman ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için tşkler, 50 TL lik ürün için uğraşmaya değmiyor ama işte bu tarz firmalar yüzünden hırs yapıp insan 50 TL lik ürün için bir sürü zaman ve para kaybına uğruyor, faturasını vs kutuda göndermiştim, gelsin artık thh flan uğraşacam, millet bilsin amacım bu sadece..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.