Şimdi Ara

Ev Sinemasi (Genel Sorular)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son bir kaç haftadır forumu inceliyorum ancak ortak sorulara pek denk gelemedim o yüzden yeni bir başlık açmak istedim. Umarım kirlilik yaratmıyorumdur.

Evde film izlemek için keyifli bir projeksiyon ve perde almak istiyorum. Şöyle kabaca baktığım projeksiyon için 3k TL'yi geçmek istemiyorum. İşin benim anlamadığım ve anlamlandıramadığım kısmı benim bildiğim projeksiyon perdelerinde 500-600 fiyatların üstünü görmemiştim ancak forumda elite screen vs. markaların fiyatlarını görünce perde işinin benim sandığımdan daha çetrefilli bir konu olduğunu gördüm.

1080p çözünürlük, 3D gösterebilecek bir projeksiyon yanı sıra 5k TL perdeye gömecek kadar bütçede beni aşmayacak bir perde önerisi almak isterim. Yanı sıra 3D gözlükler konusunda da beni bilgilendirebilecek birisi varsa çok sevinirim..

herkese iyi hafta sonları..

• söylediğiniz bütçeler için şuanda

Optoma HD26 veya w1070 alabilirsiniz...

HD26 yeni bir cihaz ve özellikleri daha iyi...

perde olarak

elitescreen olabilir... bu üst sınıf bir perdedir...

bütçeniz yetmiyorsa, specta, prolyte markaları olabilir...

gözlük olarak..

dlp cihazlar dlp 3d gözlük kullanır, 100 tl fiyatı vardır...

optoma hd26 alırsanız bir de vesa rf 3d gözlük seçeneği sunuyor, aslında tüm optoma full hd cihazlar sunuyor, 3d çok önemli ise vesa rf gözlük seçeneğini tercih edebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: objektif adam

söylediğiniz bütçeler için şuanda

Optoma HD26 veya w1070 alabilirsiniz...

HD26 yeni bir cihaz ve özellikleri daha iyi...

perde olarak

elitescreen olabilir... bu üst sınıf bir perdedir...

bütçeniz yetmiyorsa, specta, prolyte markaları olabilir...

gözlük olarak..

dlp cihazlar dlp 3d gözlük kullanır, 100 tl fiyatı vardır...

optoma hd26 alırsanız bir de vesa rf 3d gözlük seçeneği sunuyor, aslında tüm optoma full hd cihazlar sunuyor, 3d çok önemli ise vesa rf gözlük seçeneğini tercih edebilirsiniz...

yanıt için teşekkür ederim :) bugün boyut dijitaldan taylan beyle konuştuk. beni bayağı aydınlattı sağolsun. spectra perde (3x1.5 gibi) ve hd26 (şimdilik bakıyorum) karar verdim sayılır. kendisi bıkmadan usanmadan 53dk boyunca bana uzun uzun bilgiler verdi.

cevaplar için size de çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.