Şimdi Ara

ev sinema sistemi seçimi2-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

giriş seviyesi birkaç model için kararsız kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim....

1-Onkyo HTC-304 6.1 Hoparlör Paketli Hazır Ev Sinema Sistemi:

*Onkyo TX-SR 304 A/V Surround Receiver 5.1
    *Onkyo DV-SP404E DVD Player
    *Onkyo HTP 103E 6.1 Hoparlör Paketi

2-DENON DHT 1356 XP Silver Hazır Ev Sinema Sistemi:

*DENON Silver AVR 1306 RECEIVER (A/V Surround Alıcı ( AVR-1306 ))
    *SYS-56 HT 5.1 Kanal Hoparlör Sistemi

3-YAMAHA YHT 175 Komple Ev Sinema Paketi:

*Yamaha HTR5930 SI Receiver
    *Yamaha NS-P270 SI 5+1 Hoparlör Paketi

4-SONY HT-DDWG800 400W UYDU HOPARLÖRLÜ EV SİNEMA SİSTEMİ

ilgi alakanıza şimdiden teşekkürler, tavsiyelerinizi bekliyorum...

• uzun zamandan beri sizinki gibi bir tecih için forumda yazılanları takip ediyorum , bazende yazıyorum ama nedendir bilinmez bir şekilde hep giriş seviyesi dışında öneriler yada cevapsız kalan sorular dışında bişey bulamıyorum malesef.
  • Bence bu sorunun cevapsz kalmasındaki asıl neden özellike ilk 3 ürünün kullanıcısının nispeten az olmasıdır.

Aynı ortamda yada en azından aynı kaynak cd ile dinleti yapıp karar verilmesi en dogrusu olacaktır...
    Bunun yanında özellikle daha çok çeşitli bağlantı özelliklerine de dikkat etmeniz bence önemli bir konu.. mesela Sony de hdmi giiş ve çıkışları mevcutken, yamahada yok sanırım .
  • ilginize teşekkürler...

ancak aklıma takılan farklı bir konu var. bunlar her ne kadar paket sistemlerde olsa her birinin receiver modellerini özellikle yazdım. kıyaslama için bunlar kullanılır gibime geldi. eninde sonunda hoparlör setleri değişecektir mühim olarak merak ettiğim bu sistemlerdeki receiver modelleri içerisinde hangisi tavsiye edilebilir?
  • Birde ben bir tavsiyede bulunayım Sony DDW-890 800 den daha iyi bir set piyasa çok bulunmuyor.
    ama kimisi berbat demis kimisi harika anlamadım açıkçası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.