Şimdi Ara

Ev sinema sistemi için önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ev sinema sistemi almayı düşünüyorum ve hifi istiyorum biraz araştırma yaptım ama işin içinden çıkamadım bu konuya biraz uzağım yardımlarınızı rica ediyorum.
    2000-3500 gibi fazla olmayan bir bütçe ayırabıldım :( piyasada harmankordon avr360ve hkts16 5+1 set gördüm 2900 tl civarlarında fakat benim istegim kule tip hoperlorler. daha sonra 2 kule alır 7+1 yaparsın diyede satıcıdan öneri aldım. birde yamaha avr v471 hoperlor ns serisini tavsiye ettiler ns 777 ön kule ve yine front ve center yine ns serisi. İşin içinden çıkamama sebebim nereye gidersem diğer çıktığım yerdeki baktığım sistemi iyi bulmuyorlar. bu butçeyi fazla aşmadan tavsiye edebileceğiniz avr ve hoperlor ne olabilir. yardımlarınız için şimdiden çok teşşekür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: argos00

Merhaba arkadaşlar..
    ev sinema sistemi almayı düşünüyorum ve hifi istiyorum biraz araştırma yaptım ama işin içinden çıkamadım bu konuya biraz uzağım yardımlarınızı rica ediyorum.
    2000-3500 gibi fazla olmayan bir bütçe ayırabıldım :( piyasada harmankordon avr360ve hkts16 5+1 set gördüm 2900 tl civarlarında fakat benim istegim kule tip hoperlorler. daha sonra 2 kule alır 7+1 yaparsın diyede satıcıdan öneri aldım. birde yamaha avr v471 hoperlor ns serisini tavsiye ettiler ns 777 ön kule ve yine front ve center yine ns serisi. İşin içinden çıkamama sebebim nereye gidersem diğer çıktığım yerdeki baktığım sistemi iyi bulmuyorlar. bu butçeyi fazla aşmadan tavsiye edebileceğiniz avr ve hoperlor ne olabilir. yardımlarınız için şimdiden çok teşşekür ederim.

hocam kolayı var yapılan yorumlara önerilere kulaklarını kapatacaksın bu bir

ondan sonra gideceksin dts hd olan bir orjinal dvd satın alacaksın dts de olur yanlız 6 kanalı güzel işlenmiş olanından al bu da iki

sonra o bahsettiğin sistemlerde hepsinin tonlamalarını kapatıp dinleme yapacaksın tabi bu arada gözlerini kapatacaksın ki sese odaklan sonra seni en iyi en yüksek hazza ulaştıran neyse onu alacaksın.

unutmaki duyabildiğin oranında cihaz almalısın.

bu da 4 birde güzel bir üç farklı türden orjinal müzik cd si al pop rock klasik batı .bunlarıda aynı sistemde dene deneme yolu yine aynı olacak.

bunları yaparsan istediğin sonuca ulaşırsın merak etme sonucta 2000-3000 tl lik mal alacaksın satıcı ne dersen yapacaktır .

zaten beyfendi yok yardımcı olamam şimdi bu tarz bir cümle kullanırsan bir dahada gitmezsin öle yere onun sattığı maldan da hayır gelmez zaten .

tabi bu arada ses tonlarında vakıf olmalısın örnek mesla bir do sesinin kaç farklı frekansı da duyula bilir gibi koma ses yapısı vb, birde günlük yaşantıda ki seslerin hangi frekansda hangi notalara yakın ses verdiklerini bilirisen işin çok daha kolaylaşır ha birde işin elektronik bilgisi var oda oldumu tam olur . ama ses ve elektronik bilgin yoksa arkadaşım

duygularına güveneceksin o seni doğru cihaza yöneltir ben sana diyemem git şu git bu diye ki bahsettiğin ürünlerde kötü mallar değil yani dediğim gibi duygularını kullan

bu arada film denemesinde arka hopları durduğun yerin arkasına koymaların söylemeyide unutma ok yeter sanırım bu kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.