Şimdi Ara

Ev sinema ses sistemi tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi bayramlar diliyorum. Hifi sistemlerde yeniyim yardımlarınızı bekliyorum.
    İzmirde birkaç yeri gezdim ve interneti kurcaladım. Avr olarak Marantz NR-1504 almayı düşünüyorum bu arada ayırdığım bütçe 2000-2500 civarı. hoparlör olarak Magnat Monitor Supreme 800 Set nasıldır?
    Bass olmadığı için filmlerde aksiyon sahnelerinde boşluğu hissedilirmi? Bu set yerine Boston Acoustics Sound Ware XS 5.1 set mi tavsiye edersiniz?
    ben daha çok film amaçlı olarak kullanıcam? Arada müzikte dinleyeceğim. yada bunlar dışında önerebileceğiniz bir avr yada hoparlör seti varmıdır.
    şimdiden teşşekür ediyorum yardımlarınız için ve iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argos00 -- 18 Ekim 2013; 4:37:36 >

• marka olarak hatırlamıyorum ama sahibinden.comda görmüştüm 4-5 kolon ses sistemi baya büyük ister tek odaya döşe ister her odaya 1 er tane güzel bişeydi
  • argos00 A kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam sizede iyi bayramlar marantz güzeldir sıcak tonlu magnat set güzeldir forumda kullanan arkadaşlar var bass olarak ise bana kalırsa aktif subwooferın yeri kolay kolay doldurulamaz boston ise iyi deniyor ama denemek lazım sizin bütçeyle alınacak setler belli aşağı yukarı başlangıç yapın gerisini zamanla toplarsınız zaten yanılmıyorsam izmirde extreme audio açılmıştı oraya bakmanızı öneririm
  • Evet açıldı dün uğrama fırsatım oldu marantz 1604 ile boston soundware xs modelini test etme imkanım oldu ses tatmin edici. Fakat marantz 1504 , boston ve kablolama yaklaşık 3000 tl civarında olcak. Center ın sesi biraz düşük hissi veriyor center değişimi gerekecek buda ayrı bir ücret olcak bütçemi biraz sarstı. Aklımda kule tip hoparlörler kaldı dinlemediğim için şuan çok muallakta. Vebilmeyen için( benim gibi) çokzor ve karışık geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • argos00 A kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam ilk etapta eğer bütçe belli ise sistemi kurun sonra geliştirirsiniz center içinse onun kendi sesini biraz daha açtınız mı çözülür kule işine gelirsek bende kule kullanıyorum açıkçası bookselfte var tek farkı bana göre bas performansı onun haricinde pek bi fark göremedim belki benim kullandığım hoparlörlerden kaynaklıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.