Şimdi Ara

Ev Kullanımı İçin Nas Sunucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. 3 adet 4TB kapasiteli harici belleğe sahibim. Uzaktan da erişim sağlıyabileceğim ekonomik bir sistem kurmak istiyorum. Önerilerinizi beklerim.

Seagate ST4000VX007 4 TB 3.5'' 5900RPM 64 MB SATA 3 Güvenlik Cihazı Dahili Hard Disk(Elimden olan bu bellekler Nas cihazlarına uyumlu mu bilmiyorum.)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• dostum soruna soru ile karsılık verebilir miyim ? bu NAS sunucuları modeme mi bağlanıyor, yoksa diğer bilgisayarlara paylaşımı sağlayan kendi kabiliyetimi var ?

• Selamlar bu biraz bütçe ve üründen beklentilerinizle ilgili. Dün svn sunucusu olarak kullanmak için Synology DS220j aldım. Kargo yeni geldi, akşam kurulumunu yapmayı planlıyorum. Bütçe 8-10k arasındaysa 220+ modeli düşünülebilir. Upgrade edilebiliyor, docker desteği var. Sadece storage gibi kullancağım uzaktan bağlanayım yeter diyorsanız zyxel de düşünebilirsiniz.

• Merhaba;

2 disk kullanmak isterseniz Zyxel NAS326 işinizi ekonomik olarak ve tam anlamıyla çözecektir. 3 disk için farklı modellere bakmak ve bütçeyi yükseltmek gerekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 31 Mart 2023; 10:12:31 >
  • Evet bende böyle bir işe girişmek istiyorum. Evde modeme bağlayıp dışarıda istediğim yerden verilerime ulaşabileceğim Max 1.TB kullanacağım bir ev için bulut sistemi gibi birşey yapmak istiyorum. Varmı tavsiyeniz

• phyask0 P kullanıcısına yanıt

Elimde synology d216j nas var, düşünenlere satabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.