Şimdi Ara

Ev icin internet onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Atasehirde oturuyorum evimde superonline fiber kullaniyorum ancak turkcell fiyatlari cok arttirdigindan dolayi degistirmeyi dusunuyorum.

Suan aklimda millenicom ve turk net var ikiside 100mb akksiz ve kotasiz internet sunuyor. Bu fiyata turkcell 25mb akkli internet sagliyor ancak. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell altyapısı üzerinden Vodafone fibermax de alabilirsiniz (100 mbps'e kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 3 Eylül 2018; 20:2:35 >
  • Millenicom ve turk net 100mb 69 tl ye veriyor. Vodafone daha pahalli :)

• Evinizde bakır altyapı var mı ?
  • sahinbagsiz S kullanıcısına yanıt
    Vodafone pahalı ve akk li hizmet veriyor fakat 5 mbps upload veriyorlar ayrıca alabileceğiniz hızı kontrol ettiniz mi mesela buradan kontrol edebilirsiniz yada turknet in sitesinden de kontrol edilebilir

https://www.extranet.com.tr/altyapi/

• Resimdeki sekilde cikti millenicomdan kontrol ettirdigimda 100mbps ye kdr destekliyor dediler.

Ev icin internet onerisi

Türknet fiber de hizmet vermiyordu ama verebileceklerini söylüyorlarsa geçebilirsiniz

• superonline iyidir destek konusunda, fiyat olarak millenicom kullabilirsiniz fiyat konusunda daha insaflılar
    69TL değildir. 80TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15814DA30 -- 8 Eylül 2018; 15:5:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.