Şimdi Ara

Euwest İlk Maçım ve İzlenimlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kasede

Westte o kadar çok türk olduki artık her oyun küfür feed bilimum olay var akın akın geliyorlar

Yok be geneli alman ha turk de gelir reportlarsin report sistemi tr dekinin aksine isler ayagini denk alir arti olarak sw cok kalabalik o adam ya da adamlar oyununa bir daha gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • West hesabımda gold 4 ligindeyim. yensemde yenilsemde oynadıgım oyundan zevk alıyorum buda bence ligin kalitesiyle alakalı..
  • Tek maçta anca bunları söylersin zaten biraz daha oynadıkça görürsün bir fark olmadığını
  • Pek bi fark yok küfür hareket tr deki gibi yok bi fark bu.
  • Plat diamond da fark belli olur diamond da hiçbir maçı ezilerek kaybetmedim hep başa baş gitti falan flame olmaz trden daha iyi
  • Aynen dostum herşey güzel ama farmını düzelt bencede az
  • ping olmuyomu hocam
  • Ben kr geçmeyi düşünüyom koniçivalarla takılak bıraz

• West te troll ler oluyor bazen ama tr den daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

west = tr aradaki tek fark oyunculuk

Bana bir tane TR sv sinden çıkan oyuncu söyle lige

• Westin en iyi yani adamları pinglerle ya da chat ile yonlendirebiliyorsun tabi dediğin mantıklı ise. Oyun seviyesi yeterli olan bir kisi pinglerle oyunu cok rahat taşıtıyor. Adamlar drake de misal ve adamlara giremeyeceğiz mid kule pingliyorum hemen 4 kisi toplanıyor kesmek icin herkesi mute lemek gerekmiyor arada birkaç beyinsiz cikiyor tabi.

• 46 dakikadaki o farm nedir.

Bence kendinizi acilen last hit ve lane push konusunda geliştirin.Bu farmla gold üstünü haketmeniz olanaksız.

Çok heycanlı bir lanede olsanız bile 30. dakikada ondan çok farm almanız lazımdı.siz 46 da almıssınız.
  • Nick güzelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.