Şimdi Ara

EUW / TR - Duo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TR'de Silver 5, EUW'da Silver 4 elosundayım. Main Ad Carry açıkçası çok üst düzey bir oyuncu değilim ancak bronz ve silver seviyesindeki oyuncuların çoğundan oyun bilgim yüksek. Koridor hakimiyeti, ward kullanımı, lane görevleri gibi. Eksiğin ne? madem öyle neden plat - diamond değilsin derseniz ise tek başıma maç taşıyabilecek kadar iyi bir oyuncu değilim yani oyun bilgim olsa dahi yeteneğim yetersiz kalıyor sanırsam çünkü 1 sezondur oynuyorum oyunu.

Açıkçası bu sezon hedefim keyif alarak yükselmek. Zira bronz ve silver elosunda oyun bilgisi aşırı zayıf, hemen çareyi küfürde bulan kişilerle oyun oynamaktan sıkıldım. Amacım TR veya West farketmez DUO girebileceğim kişi/kişiler arıyorum. İyi bir support ile gayet iyiyimdir. Duo gelecek olanın main sup olmasına gerek yok istediği koridorda oynayabilir maksat birlikte girelim şansımız yüksek olsun, kazanalım, yükselelim, sohbet olsun muhabbet olsun.

En ufak hatada flame yapmayan, rakibi oyun kazandı diye küçümsemeyen, sürekli takım arkadaşına veya rakibe küfür etmeyen kısacası oyunu oyun olduğu gibi oynayan ve duo girmek isteyen varsa pm atabilir, çok sevinirim.

Dipnot: Bu aralar West'e girmeme sebebim AKK kaynaklı ping problemi yaşamam. Yarından sonra tekrar West'e girebileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sverdlovs -- 29 Kasım 2016; 21:44:4 >

• Selamlar s6'da oyuna başladım çok tecrübeli sayılmam ama severek main support oynuyorum, kendime çok güvenmediğim için s6'da dereceli oynamadım. Evli ve baba olduğum için ancak akşam 11'den sonra oyuna girebiliyorum. İsterseniz "WillBeBlood" ekleyebilirsiniz. Ayrıca EUW'de 15. seviye bir smurf hesabım var "Har3m".
  • Klişe silver şeysi tek başına maç taşıma kapasitesinde değilim hadi be herkes 5 kişi yükseliyor yukarılara değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik kendi beğenmişlik sendromu
    isteyen istediği gibi pre arar forum burası her post u baltalamaktan zevkmi alıyorsun
  • UGUR1987 kullanıcısına yanıt
    Hayır çevremdeki ve türkiyedeki silver bronzların kendini yüksek görüp herşeyi takıma tüekiye serverına bağlamasının yanlış olduğunu ve bunları bilinçlendirmek istiyorum

• Westte Lazy Panda ekleyebilirsin, çok oynamiyorum, ranked hiç atmıyorum ama support main zevkine girebiliriz

• lig yükselmek için aramıyor, arkadaş oyunu oyun oldugu için oynayan küfür etmeyen flame yapmayan arkadaş arıyorum oyundan zevk almak istiyorum oyun bilgim var yetenegim yok diye belirtmiş

her oyun korıdoru ezıyorum dıer laneler feedliyo gibi klasik bi konu açmamış ki neyse iyi forumlar
  • Main sup, flexte bronz4 ten silvera 1win uzaklıktayım :D

• Yorum atan herkese teşekkür ediyorum. Bildirimlerim o kadar dolmuş ki konuya gelenleri gözden kaçırmışım. Geri dönüşleri yaptım, tekrardan teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

Klişe silver şeysi tek başına maç taşıma kapasitesinde değilim hadi be herkes 5 kişi yükseliyor yukarılara değil mi

Adam gayet efendice yazmış, derdini çok güzel anlatmış. Senin verdiğin cevaba bak.

"Klişe silver şeysi" Oyunda da kesin toxic in önde gidenisindir.
  • TR'de oynamıyorum da westte Nick:Surprisé
    Eklersen gireriz birlikte zevkine oynayan adam bulmak zor şu zamanlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

Klişe silver şeysi tek başına maç taşıma kapasitesinde değilim hadi be herkes 5 kişi yükseliyor yukarılara değil mi

Adam gayet efendice yazmış, derdini çok güzel anlatmış. Senin verdiğin cevaba bak.

"Klişe silver şeysi" Oyunda da kesin toxic in önde gidenisindir.

hayır kardeşim toxiclemem toxicleyeni mutelerim arkadaşlarımdanda çevremdende gördüğüm şu saçma mantığı eleştriyorum sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.