Şimdi Ara

euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Subat ayinda 2 yil taahhutlu d smart ve internet super paket aboneligimi actirdim. Ama simdi kapatmak istiyorum cunku euroligi digiturke kaptirmislar. Bunu gerekce gostererek kapatma sansim var mi? Sonucta reklamlarindan eurolig 2 yil boyunca d smartta diyorlardi

• alisaracoglu53 A kullanıcısına yanıt
    Bence var eurolig için almıştım artık yok benim işime yaramaz diye iptal ettirmek istiyorum diyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

Bence var eurolig için almıştım artık yok benim işime yaramaz diye iptal ettirmek istiyorum diyebilirsiniz
    Onu demeye bile gerek yok.İptal denince anında ceza diyorlar.Ama şundan ama bundan..
    Bakalım karar kesinleşene kadar beklemeye karar verdim.Ne yapacaklar ?
  • Sansal buyuka canli yayinda acikladi 5 yilligina aldik tum anlasmalari yapildi diye. Arayip soracagim bakalim ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisaracoglu53

Sansal buyuka canli yayinda acikladi 5 yilligina aldik tum anlasmalari yapildi diye. Arayip soracagim bakalim ne diyecekler
    resmi açıklama olmadığı sürce yalanlar müşteri hizmtleri
  • Final four da, maç bitti yayını bitirdiler. Kupa törenini bile vermediler....
    Bu işi ciddiye alan kanallar versin bu ligi...
  • Kesinlikle !
    Daha iyi bir yayın yapmaları gerekiyordu.
  • euroleague'i kaptırdılarsa o kanal ellerinde patladı iyi de oldu, beter olsunlar.
  • Resmi olarak açıklandı gibi.Hatta açıklandı.
    Yarın bir ararım bakalım ne diyecekler ? Anında iptal ederim valla.Şikayet ettik miydi de ceza bedeli hiç ödemem diyemem ama uçuk bir rakam ödemekten kurtulurum.Ama soru şu ki ? Hiç ödememe hakkım var mı ?
  • Benimde d smart almamdaki büyük etkenlerden biri euroleague'di, yakın zamanda konuyu btk'ya yazacağım bakalım ne diyecekler.
    Abone olurken eurosport da vardı oda gitti, euroleague 2 yıl bizde diye afişlerle reklam yapıyorlardı şimdi dt almış Komedi resmen. Dünya da Böyle saçmasapan bir başka platform var mı acaba?
    Ben hala bu platformların taahhüt bozma bedellerini ne hakla almak istediklerini,aldıklarını anlamış değilim. Çünkü benim imzaladığım sözleşmede bozarsanız şu kadar ödersiniz falan birşey yazmıyor.
    D smart kendini iyice aştı hangi kafadalarsa iyice şaşırdılar, İstedikleri gibi at koşturmaya çalışıyorlar devamlı yalan dolan,
    -internetini alırsın 1 ay da bağlanmaz, fatura gelir ama.
    -şu organizasyon bizde bu bizde derler bi bakmışın artık yok,
    -sinema tv abonelikleri devam ederken kanAlları çıkartırlar,
    -Şampiyonlar ligini doğuş grubuna verip, bir kanal ekleyerek bizde derler,
    -la liga içinde aynısını yaptılar,
    -sana aynı paket 20 tl, diğerine 25,30,40 tl. Nasıl eserse :)
    Yani boş,beleş ne bulurlarsa oraya çullanıyorlar
    -para vermemek için bir transporder'a olabildiğince kanalı sıkıştırırlar,
    Vizyon yok,kalite yok,sömürü,yolma çok
    Sorsanız kendilerine dijital platform diyorlar
    Ellerinde bi adam gibi f1 var diğerlerinin de ne olacağı belli değil,
    bence d smart çoktan batmayı hakeden bir firma olmuş,
    -he bu d smart ilk çıktığında avrupa maçları 2 yıl bizde peşin 200 tl deyip sonradan millete aylık fatura da göndermişti, Böyle kalitesizlik böyle bir basitlik var mı ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsotel -- 22 Mayıs 2014; 4:15:09 >

• Aynen sozlesmede hangi bedeli oderseniz diye bir sey yazmamakta
    Btk ya ben de yazacagim.eurosport aklima gelmemisti onu da eklerim
  • Allahtan modüllu üye olmuştum, Ağustos sonunda süresi doluyor,ntvsmartsporda ucretsizdi. Artık evde iki decoder kullanmaya gerek kalmadı, berbat görüntü kalitesiyle dsmarta elveda.
    Taahhütlü üyeler ceza öder kesin çünkü sözleşmede kanalnicerigini değiştirme hakkı var dsmartin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Allahtan modüllu üye olmuştum, Ağustos sonunda süresi doluyor,ntvsmartsporda ucretsizdi. Artık evde iki decoder kullanmaya gerek kalmadı, berbat görüntü kalitesiyle dsmarta elveda.
    Taahhütlü üyeler ceza öder kesin çünkü sözleşmede kanalnicerigini değiştirme hakkı var dsmartin
    Reklamlarda hep çıkıyor 14-15 sezonundan itibaren 5 yıl lig tv 2 ve lig tv 3 te diye. Artık kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Reklamlarda hep çıkıyor 14-15 sezonundan itibaren 5 yıl lig tv 2 ve lig tv 3 te diye. Artık kesin

Alıntıları Göster
    vallah hiç kusura bakmayın ama hata sizde ya bu devirde cardsaring paylaşım sistemi varken yahu niye alıyorsunuzki bu d-smart dıgıtürk gibi firmalara para kaptıyorsunuz alın bir balkan yada rus uydsunu takın server alın izleyin doya doya maccabi kupa törenınde gösterdiler yabancı kanallar hatta dıgısport reklam bile vermedi ilk yarı bitti hayla sahayı seyicileri gösteriyorlartı 10 numara bir yayıncı kurluşu işte bir iki tane yayın kanlları atim size
     euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak

• quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

vallah hiç kusura bakmayın ama hata sizde ya bu devirde cardsaring paylaşım sistemi varken yahu niye alıyorsunuzki bu d-smart dıgıtürk gibi firmalara para kaptıyorsunuz alın bir balkan yada rus uydsunu takın server alın izleyin doya doya maccabi kupa törenınde gösterdiler yabancı kanallar hatta dıgısport reklam bile vermedi ilk yarı bitti hayla sahayı seyicileri gösteriyorlartı 10 numara bir yayıncı kurluşu işte bir iki tane yayın kanlları atim size
     euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak euroligi digiturke kaptiran d smarti kapatmak

Alıntıları Göster
    Euroleague yayını el değiştirdi

Turkish Airlines Euroleague heyecanı, 5 yıl boyunca sporun adresi Digiturk'te yayınlanacak.
    Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonu olan Euroleague maçları, 5 sezon boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarında basketbolseverlerle buluşacak.

Beko Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılında Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası mücadelelerinin yanı sıra, Amerikan Kolej Ligi NCAA maçlarını basketbolseverlerle buluşturan Digiturk, yeni sezonla birlikte Avrupa basketbolunun Devler Arenası Turkish Airlines Euroleague maçlarını da 5 yıl boyunca izleyicileriyle buluşturacak.

Bu sezon Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital takımlarının ülkemizi temsil ettiği Euroleague’e, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes katılacak. Turnuvaya katılacak üçüncü takım ise Beko Basketbol Ligi play-off mücadelesinin sonunda belli olacak.

Kaynak

• quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Euroleague yayını el değiştirdi

Turkish Airlines Euroleague heyecanı, 5 yıl boyunca sporun adresi Digiturk'te yayınlanacak.
    Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonu olan Euroleague maçları, 5 sezon boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarında basketbolseverlerle buluşacak.

Beko Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılında Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası mücadelelerinin yanı sıra, Amerikan Kolej Ligi NCAA maçlarını basketbolseverlerle buluşturan Digiturk, yeni sezonla birlikte Avrupa basketbolunun Devler Arenası Turkish Airlines Euroleague maçlarını da 5 yıl boyunca izleyicileriyle buluşturacak.

Bu sezon Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital takımlarının ülkemizi temsil ettiği Euroleague’e, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes katılacak. Turnuvaya katılacak üçüncü takım ise Beko Basketbol Ligi play-off mücadelesinin sonunda belli olacak.

Kaynak

Alıntıları Göster
    D-Smart yine ceza bedeli yansıtırız diyor.BTK mesaj atacağım bakalım

• quote:

Allahtan modüllu üye olmuştum, Ağustos sonunda süresi doluyor,ntvsmartsporda ucretsizdi. Artık evde iki decoder kullanmaya gerek kalmadı, berbat görüntü kalitesiyle dsmarta elveda.

Anlayamiyorum bu durumu ya. Nasil icerik degistirme hakki oluyor ki? Ben d smarti eurolig 2 yil bizde dedigi icin aldim.mesela digiturkten 2 yillik taahhutlu super lig paketi alsam ama sezon sonu baska sirket ihaleyi alsa yine ayni durummu olacak ?? Icerik degistirme hakkiymis. Gerci hata bizde ne diye 2 yillik taahut verirsin bu kan emicilere

• quote:

Orijinalden alıntı: alisaracoglu53

quote:

Anlayamiyorum bu durumu ya. Nasil icerik degistirme hakki oluyor ki? Ben d smarti eurolig 2 yil bizde dedigi icin aldim.mesela digiturkten 2 yillik taahhutlu super lig paketi alsam ama sezon sonu baska sirket ihaleyi alsa yine ayni durummu olacak ?? Icerik degistirme hakkiymis. Gerci hata bizde ne diye 2 yillik taahut verirsin bu kan emicilere

Alıntıları Göster
    Zaten haklı değiler asla.Bahaneleri de olamaz.Ben de aynı EL için aldım.Ama kaldık işte böyle.BTK yazacağım pzt si.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Zaten haklı değiler asla.Bahaneleri de olamaz.Ben de aynı EL için aldım.Ama kaldık işte böyle.BTK yazacağım pzt si.

Alıntıları Göster
    euroligde gitti bende kapattırmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 25 Mayıs 2014; 8:15:14 >
  • geçen yaz, ben abone olurken euroleague 2 yıl bizde diye bas bağırıyorlardı,internet sitelerinde reklamlar yayınlıyorlardı.
    Şimdi ise gelecek yıl euroleague seneye digi'de.
    D smart; bu kadar amatör,ne yaptıklarından bi haber, etik, kural tanımaz kalitesiz bir firmasınız,
    size Euroleague için abone olan kullanıcıları aldatmanız ile ilgili açklam yapıcak mısınız?

Resmen komedi, digi euroleague reklamlarına başladı d smart'tan biri çkıpda bir açıklama yapmıyor.

Size bir kuruş ceza vermeden bitireceğim sözleşmemi,

abone olduğumdan beri her ay bir problem,bir skandal bu kadar saçmasapan bir şiret daha yok arkadaş.

bu durumdan rahatsız olanlar btk'ya yazsın zaten geri dönşleri uzun sürüyor.

ben yazdım yarında tüketici hakem heyetine dilekçe vericem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.