Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.125
Cevap
379
Favori
3.638.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kimsenin cebindekine bakacak değiliz ama orjinal kutulu allahsen..%10 hediyesi ile kargo dahil 45tlye geliyor kutulu oyun.. oyun ne güzel türkçe geldi..bir de seneye türkiye yolları eklense kötü mü olur?

http://www.aralgame.com/oyun/pc-euro-truck-simulator-2.html
  • İstekler güzel amaa scs fakir bir şirket mail atmakla felanda olmaz,bu oyunun simülasyona dönüşmesi için oyunu orjinal almalıyız arkadaşlar...
  • Oyun en zevkli zamanımda bitirdi demoyu . En kısa zamanda orjinal key'ini alıcam inşallah dibine kadar hakediyor...
  • Ülkemizdeki kamyonculuk ile yurt dışındaki oldukça farklı o kesin (:

Ancak eklense güzel detay olabileceğini düşündüklerim şunlar :

- Kesinlikle camların, tavan camının vs. açılıp kapanabilmesi. Kabin içi ve dışarıdan görüntüde ses farkı bariz ve gerçekçi ancak; cam açarak motor ve çevre seslerini daha çok duymak istemek hakkımız bana kalırsa.
    - Dinlenme modu için kabin içinde arka tarafa geçiş animasyonui en azından ekranın kayarak arkaya geçmesi.
    - Navigasyonun daha kapsamlı olması. Sesli yardım, POI arama vs. eklenmesi.
    - Music playerın kullanılabilmesi. Play / Pause / Stop tuşlarının çalışır olması, radyo menüsüne ulaşabilme.
    - Cep telefonunun kullanılabilmesi. Örnek olarak şirket kurulduğunda diğer şoförlerle otomatik olarak konum belirtme diyaloğunun olması. Çok basit bile olsa güzel bir ayrıntı olurdu. (Bu sanırım Haulin'de vardı, hava durumu vs. olarak)
    - Nostaljik çekicilerin official mod olarak eklenmesi.
    - Yağmurlu havada camların buğu yapması, kalorifer sisteminin çalışır olması.
    - Soğuk ya da sıcak havalarda, kabin içi değişken ısıya göre ekranın paralize ya da bulanık vs. olması. O nedenle hava sıcaklığını kontrol ederek klimayı da çalıştırmak önemli ve güzel bir ayrıntı olabilir.
    - Benzin istasyonuna göre, verimliliğin değişken olması.
    - Koltuk ayarı
    - Kabin içinde mouse kullanımına izin vermesi, butonların basılabilir ve çalışır olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: casualities

Çok güzel detaylara değinmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: volkof

quote:

Orijinalden alıntı: onurko93

bu arada kaç tırın içinde navigasyon var

scania dısında göremedim pek

Renault'da gördüm scaniada gördüm birde manda gördüm galiba

Ben hala çözemedim serial işini.Sürekli kapatıp açarak oynayabiliyorum,ama en azından oynayabiliyorum.

Ben şu "Dav"lar da Scania lar gibi modifiye ediliyor mu onu sorcaktım?

Evet edebiliyorsun ilk aracım :

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Scania mı daha az yakar Dav mı?
    Ve kaç tekerlekli almalıyım?(daha ilk olacak)

Dav kullandım 2 uzun yolda 1 kere alıyordum mazot. Az yakıyordu scaniayı daha hiç kullanmadım

• Neden başka firmalar (EA, Codemasters gibi) TIR Simulasyonu çıkartmıyorlar ilginç
  • Herkes cok yakıyor demişte

Hiç bakmadım valla kendi aracımı kullanmıyorum cogu zaman ondan mı acaba ?

Bir gozlemlicem bugün bakalım
    Aracım volvo sanırım 750 civarı Bg var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Ekim 2012; 16:55:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JohnyGitar ve grunge_blues dediğiniz gibi yapacağım, orjinal alıp oyunu destekleyelim arkadaşlar

Dün kurulumunu yaptım demonun, türkçe menü ve süper adamlara destek olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xside//

quote:

Orijinalden alıntı: darkb7ue

quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

arkadaşlar bu key muhabbetleri nedir ya? oyunu orjinal aldım tırsmaya başladım. nası kara listeye alınır, nası keyi kabul etmez, süresi biter falan?1 neler oluyor?!?!?!?

Aynen. Neler oluyor arkadaş ?

Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Oyunda işi bitirir bitirmez yada esc ye bastığımda direk olarak demo sürümünüz bitmiştir diyor keyleri de kabul etmiyor.

Oyun orjinal mi ama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: eRsn-

quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: eRsn-

Ufak bir Ingiltere macerası yaşadım, Renault ile gittim, Volvo ile döndüm. :))

İngilterede sürmek gerçekten ilginç bir okadar da eğlenceli

Yeni aldığım Renault tırımla ilk yolculuğumu Ingiltereye yapayım dedim , Koyulduk yola..

Bazı yollarıda çok darmış Ingilterenin ..

Viraja hız kesmeden girince de ufak bi kaza oldu

Ama toparladık çok şükür ..

Sonra gittim işte bıraktım yükü, Geri dönücem birde ne göreyim, "Valliant Galerisi Keşfedildi." Bi bakayım dedim, şimdi kapalıyız sabah gel dediler. Eyvallah dedim çektim tırı oraya uyudum sabah kalktım gittim öyle bi bakayım diye, Beğendim bitane, Olmuşken iyisi olsun dedik 750 beygir olsun dedik şeklini şemalini ayarladım aslında almayada niyetim yoktu ama senin aracıda 75 sayarız diyince tamam dedim ver alayım.

Araç : Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Sonra geri dönüyorum Hamburg'a yük aldım yolda bakayım dedim ne kadar basacaz bunla 750 beygir ya, asıldım gaza. Yolda giderken bi direksiyon hakimiyetini kaybettim, sonuç :

Ver 270 € kurtaralım seni dediler, baktım başka çare yok verdim parayı. Bıraktılar beni Amsterdam'a.

Masraf'da biraz fazla çıktı ama, yapacak bişey yok artık mecbur ödeyecektik, ödedik..

Bugünde böyle geçti işte

Benden sana tavsiye volvodan uzakdur.Durmuyor namussuz.tecrube konuşuyor...

Aldık artık.. :D biraz kullanayımda sonra man yada mercedes e bakarım belki

scania falan al :)= daha iyi

Scania ilk tırımdı. Onuda kullandım yani :D ama Volvodan şikayetçi değilim şuan için .

• Baba Yorgun ...

956 KM yol yaptık yorgun olur tabi

• keşke şu benzinliklerde veya tamircilerde tırı yıkamada olsaydı mesela uzun süre yol yapınca tır kirlenmiş olsa bizde onu gidip yıkamaya soksak temizletsek iç dış ne güzel olurdu haa tozlu topraklı yollarda 2 kat daha fazla kirlense felan birde tır çarptığında hasar alsa saymaya başlasak giderde gider eksik çok + sının yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Arkadaşlar oyunu joystick le oynuyorum yapamadığım birşey var, virajlarda direksiyonu belli miktarda çevirip nasıl sabit öylece tutuyoruz ??

şuna bi cvp varmı arkadaşlar ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: DjProgressive

Modunun içini wordpad ile açıp 200 falan yap belki olur. Ben yüksüz 175 falan yaptım. Yüklü denemedim gerek yok

modu açtım da bi ton yazı var hangisini değiştireceğimi bilemedim.

truck_speed_limit: 200.0
    Bunla oynucaksın.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak bu oyunu benim PC çalıştırırmı takılmadan ?

2gb ram 250gb hdd 130gbsi boş şuan 2.10GHZ işlemci w7 32bit

cevaplarınızı beklıyorum şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

Arkadaşlar oyunu joystick le oynuyorum yapamadığım birşey var, virajlarda direksiyonu belli miktarda çevirip nasıl sabit öylece tutuyoruz ??

şuna bi cvp varmı arkadaşlar ??

Analog ile sabit tutabiliyosun ama seninkisi analogsuz sanırım? Analoglu ise hafif sağ yap mesela elini orda tut. Analogsuz ise klavye mouse ile oyna daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Arkadaşlar bir sorum olacak bu oyunu benim PC çalıştırırmı takılmadan ?

Ekran kartın ve işlemci modelin nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Arkadaşlar bir sorum olacak bu oyunu benim PC çalıştırırmı takılmadan ?

Tam bilemiycem ama oyunun boyutu ufak. Denemen daha iyi olur. Kendi sitesinden indir oyunu dene bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: emre544

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Buyrun arkadaşlar kendim çektim otobanda geçmiyor yolculuğumuz sıkıcı değildir lütfen izleyelim sizler için o kadar uğraştım kalitesi iyi sesler yerinde hesabı olanlar beğensiz lütfen teşekkür ediyorum. yorumlarınızı bekliyorum ne düşünüyorsunuz sürüşüm hakkında

oyun ne güzel yağ gibi akıyor. ışıkları açtım mı oyunda frame 20lere düşüyor. takıla takıl oynuyorum çok kötü. mecbur hep gündüz sürüyorum

Sistemim iyi sayılır ancak isikli yerlerde kasıyor

Tünel de özellikle bir de ışıkları açınca fena

Bendemi kasıyor hocam, videoyu ben 25fps ile çektim, 30fps ile render yaptım normalde 30-40 fps arası yağ gibi oynuyorum gece ve gündüz. Gündüz video çekerken 30-35fps gece yağmurlu 25 felan

Mobildeyim izlemedim

De ben yüksek te oynuyorum kasıyor

Orta yapınca ibreler ayna kısaca grafik kötü oluyor oynama zevkim kalmıyor

Yüksek yapınca da Işıkta kasıyor

ekran kartından kaynaklanıyor usta o problem driver güncelle bişeyler yapmayı denedin mi ?

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.