Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana menüde haritanı yanıydı sanırım seçenek var hızlı git diye.
  • Creative52 C kullanıcısına yanıt

En kolayı ışınlanma

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Murat Arda GÜLDİKENyoutube
    - ETS 2 / 2023 - 2024 ÇOK BEKLENEN NASIL YAPILIR VİDEOSU SİZLERLE ;) - Herkese Merhaba . Euro Truck Simulator 2 - 2023'te Konsol Nasıl Açılır ? Işınlanma Nasıl Yapılır ? Kodlar Ne İşe Yarar Ve Nasıl Yazılır ? Saat Ve Hava Durumu Nasıl Değiştirilir ? Sıfır Kamerası Nasıl Açılır ? Gibi Hayati Soruları Detaylarıyla Gösterip Cevapladık . Umarım Faydalı Olur ;) Herkese İyi Seyirler Diliyorum ;) ETS 2 SIFIR KAMERASI ETS2 SIFIR KAMERASI NASIL YAPILIR ETS 2 KONSOL ETS 2 KONSOL NASIL AÇILIR ETS 2 SAAT NASIL DEĞİŞTİRİLİR ETS 2 HAVA DURUMU NASIL DEĞİŞTİRİLİR ETS 2 TRAFİK ETS 2 TRAFİK NASIL ARTTIRILIR ETS 2 NASIL IŞINLANILIR ETS 2 IŞINLANMA NASIL YAPILIR ETS 2 0 KAMERASI ETS 2 0 KAMERASI NASIL YAPILIR ETS 2 KODLAR ETS 2 KOD NASIL YAZILIR ETS 2 NASIL YAPILIR ETS 2 HAVA DURUMU DEĞİŞTİRME ETS 2 IŞINLANMA ETS 2 BAŞKA ŞEHİRE IŞINLANMA ETS 2 SAAT DEĞİŞTİRME #ets2 #eurotrucksimulator2
    https://www.youtube.com/watch?si=q7gkdAKV4cGc3U13&v=mt0SGGjBf4s&feature=youtu.be
  • The Good Truck: A Truck Painted With Light

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: SCS Software :: The Good Truck: A Truck Painted With Light
    https://steamcommunity.com/groups/scs_games/announcements/detail/4138317929817556967
  • Merhaba arkadaşlar 2 tane dorse aldım kullan dedim garaja çok uzaktayım. Ben gidip almazsam kendi şöförlerim alırmı. Şöförlere atamak mı gerekiyor. Tam olarak burayı anlamadım.

Dorseyi alıp şoförlerin olduğu garaja atın yeterli. Onlar yük bulursa kullanır.

Ama şoförlerle aynı garajı paylaşıyorsanız siz kullandığınız sürece o dorseyi kullanamaz. Bir de dorseyi şahsi yaparsanız (asma kilit simgesi olan buton) şoförleriniz kullanamaz.

Başka şehirde olsanız bile dorseyi kullan yaptığınızda o dorse sırtınızdadır. Arkanızda görünmese bile sıfır kamerasıyla geçip tekrar döndüğünüzde dorse arkaya bağlanıyor.

• a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Sıfır kamerası nasıl kullanılıyor.hile mi bu?

0 Kamerası hile değildir, mp çalışmaz sp çalışır 0 kamerası kullanılırken aracı park edin örneğin yük almaya gideceğiniz yer 60 km mesafede ise 0 kamerası ile oraya gidebilir aracınızı ctrl ve F9 tuşları ile yere indirebilirsiniz! İnerken yere en yakın konumda indirin aksi halde ya yüksekten düşüp hasar alırsınız yada yerin altına sonsuz boşluğa düşersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 23 Mart 2024; 3:25:42 >

• mac icin direksiyon opsiyonu var mi? winter wonderland eventi nasil kuruyoruz, ya da oyun icinde bir tus kodu vs ile mi gidiliyor? en iyi cekici hangisi oyunda level 10-15 ler icin?
  • yaneolacaagdi Y kullanıcısına yanıt

Mac hakkında maalesef bilgi sahibi değilim, Eğer bahsettiğiniz "winter wonderland" bildiğimiz kış modu ise Belgelerim,ets2 klasöründe "Mod" klasörüne atmanız oyun girişinde Mod bölümüne girerek etkinleştirmelisiniz.

En iyi çekici kişiye göre değişir, benim sıralamam MAN,Mercedes,Scania,Daf,Renault,Volvo ve İveco en iyisi Tek seferlik işlerde sıradan bütün çekicileri kullanmak ve karar vermek zamanında ben öyle yapmıştım.

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    kodlu man güzelmiş :)
  • En güçlü ve devrilmeye en dirençli olan tırlar Scania ile Volvo en güçsüz tır Iveco Mercedes favorim benim 😁😁
  • Merhaba arkadaşlar istanbul dlc sini aldım. Ama avrupadan gitmek için yol yok. Burayı hangi dlc açıyor.

Going east açıyor olması lazım.
  • Herkese selamlar,

Euro Truck Simulator 2 - 1.50 Experimental beta çıktı bilginiz olsun. Video çektim fakat reklam olmasın diye paylaşmıyorum. Çok köklü değişiklikler mevcut. Umarım bu oyun daha çok gelişir

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Nasıl yukleyeniliriz değişikler nedir özelden gonderirmisiniz
  • 1.50 güncellemesi ile birlikte artık convoy-multiplayer 8 kişi yerine 128 kişi olarak oynanabilecek.

• KacaKTV kullanıcısına yanıt

Hocam tır sürmüyor iken etrafı serbest kamerayla nasıl geziyorsunuz. Örneğin tır giderken tırın dorsesine yandan bakmayı fln nasıl yapıyorsunuz. Ek bir programmı kuruyorsunuz. Ben sadece steamdan oynuyorum herhangi bir şey kurmadım.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Rota Rehberiyoutube
    #eurotrucksimulator2 #ets2 #RotaRehberi Euro Truck Simulator 2'de nasıl 0 kamerası açılır? Işınlanma nasıl yapılır? Konsol nasıl açılır? Bu soruların hepsinin detaylarını sizlere gösterdim. İyi izlemeler. Değiştirmeniz gereken kodlar: uset g_console "0" uset g_developer "0" Kanala abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın.
    https://www.youtube.com/watch?v=ViRaC9vxZmw
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.