Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni büyükbaş hayvan taşıdığımız dorse,dlc ile verilen viking skini ve bir Malmö sabahından start verdik iskandinavyayı keşfetmeye

Not : Tır onlineda çalışan daf iveco karışımı olan moddur.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• gece 23:30 gibi uyuyakaldım şimdi lavabo'ya kalktım aklıma ilk bu geldi :) uyku sersemi telden foruma girdim dlc'nin yayınlandığını gördüm hemde 27 lira olduğunu görünce hemen pc'yi açtım ve an itibariyle satın aldım :) Açıkcası ben fiyat olarak minimum 40-50 lirayı gözden çıkartmıştım 27 lira bence bedava kimsede pahalı demesin lütfen...

Oyuna 5 dakika göz atayım sabah 8:00 de iş var uyku lazım :(
  • Going East dlc steam satış fiyatının 21 tl olduğunu göz önüne aldığımızda bu Skandinavia dlc çok çok uygun fiyata çıktı.Scs'nin kendi sitesinde bile satışı 51 küsur tl.Hemen kaptım bir tane sıra Actros'da.
  • yaklaşık 1 dakika önce bende satın aldım.27 tl yi verdiğime pişman olmam umarım.çünkü çoğu kişi bekliyordu bu pack i.artık mp de de bu haritadaki yollarda gezeriz herhalde.bu arada bir sorum var 1.17 sürümü betadan kurtuldu mu ?ona göre sürümü de güncelleyebilirim.
  • 27tl iyi fiyatmış alalım hemen G2a da en ucuz 11 küsür dolar,o bile 27tlden pahalıya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 7 Mayıs 2015; 9:46:05 >
  • 1.17 sürümünde yeni Mercedes'i göremedim 1.18 de gelecek herhalde.neyse iskandinavya haritası geldi ya akşam test ederim.bu harita oyunda devam ettiğimiz profillerde umarım sıkıntı yaratmaz.bu harita için yeni profil oluşturmak saçma gelir.
  • Dlc şuan steam de gta dan sonra en çok satılan oyun olarak gözüküyor 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar performansa artışı var mı son güncellemeyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende aldım steamdan 27 liraya enpara kartla %50 indirim daha. haftasonu denerim artık :) yanlız birşey sormak istiyorum 1,17 de sürekli oyun donuyor yanıt vermiyor diyor. o düzeldimi acaba bilgisi olan varmı.
  • oyunda cok degişiklik var ya.egerki donmeniz gerekiyorsa artık cok onceden frenle yavaşlayin yoksa dönemezsiniz tırlar durmuyor süratli girince dalıyorsunuz resmen.dorse den tangur tungur ses geliyor.farlar gunduz bile cok fark ediyor.multide herkes far la selam verdi valla:Dgrafik olarak biracik azicik bi iyileştirme yapmişlar sanki.
  • Göteborg...
  • steam üzerinden az önce 1.17 güncellemesi yaptım yeni dlc aldım harika herşey grafikler çevre görüntüleri oyunda hiç kasma kitlenme yok eski 1.16 da donma yapıyordu az da olsa yüksek hızlarda AMA ALLAH AŞKINA SİZ DİYİN ARAÇKARIN FREN MESEFELERİ BERBAT OLMUŞ POLONYADAN STOCKOM GİDENE KADAR 2 KEZ YÜZDE YÜZ KAZALI HASAR ALDIM FRENE BASIYORUM YEMİN EDERİM 5 SANİYE SÜRÜYOR DURMASI RETARDER BİLE KESMİYOR AYARLARDA ZATEN EN SON KADEME FRENDE ESKİ VERSİYONLARDA HARİKA İDİ FREN MESAFESİ BU YÜZDEN BERBAT OLDU OYUN DURMUYOR BABA DURMUYOR 30 İLE IŞIKLARA GİRİYORUM AYAK FRENİ ÇAT DİYE DURMASI LAZIM KAÇ KEZ IŞIK İHLALİ YAPTIM SİZ NE DİYORSUNUZ GÖRÜŞLERİNİZİ ALALIM
  • aynen frenler berbat tutuyor. alışmak lazım dur bakalım.yavaş gidicem olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

Göteborg...

hasan mp de olursan haber ver bi sefer yapalım iskandinavyaya.benim steam adım alicemoguz.eu 1 deyim çoğunlukla
  • Fren olayı biraz garip olmuş ama artık aracı hissediyorsunuz. 100 km/h hızla gitmenin bir anlamı kalmıyor.

Volvo acil fren sisteminin testi

• alicemoguz kullanıcısına yanıt
    yaparız etkinlik organize edilmeli de şu an ben >
  • iskandinav olkelere gitmyin araclar hasar aliyor.carpısma cok oluyor.admin bile anons geciyor.multi nin yeni yamasi beklenmeli.
  • @hsngencer iskandinavya kalabalık mı multide?bak akşam oraları ziyaret etmeyi düşünüyordum bu mesajdan sonra tekrar düşünmeye karar verdim.gerçi profili başkasından almıştım bayağı da para var profilde hasar önemli değil de.oralarda oyundan atma falan yapmazsa bi bakmayı düşünüyorum yolları güzele benziyor çünkü.
  • Cevabınız için teşekkür ederim.Ancak önceki patchte bu ses yoktu belki alışamadığım için itici gelmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

Göteborg...

bune abi nasil grafik bu agzim acik kaldi valla sistemin ne merek ettim dogrusu
  • 
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.