Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne zaman mercedes çıkar o zaman alırım dlc yi. DLC ile aynı zamanda çıkacağı söylendi. Ama sözlerinde duruyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ufacık bir harita DLC'si için aylar harcayıp bir de çok büyük işmiş gibi trailer hazırlayacaklarına yapay zekayı düzeltselerdi şimdi çok daha iyi bir oyun oynuyor olurduk. Halen pat diye resmen üstüme kırıp hasar aldıran yapay zeka var, bravo SCS.

Aynen GTA V'deki AI bile bu kadar agresif değil.Adamlar kasap gibi araç kullanıyor,ve hala düzeltilmedi scs cüzdanın peşinde.
  • Exmentro kullanıcısına yanıt
    Sürücü seviyesiyle de ilgili. Tehlikeli, kimyasal yükler ilgili seviyeye ulaşmadan nasıl alınmıyorsa bu da ona benzer.

Ağır yük modları var isterseniz onları bir deneyin.
  • Exmentro kullanıcısına yanıt
    Ayarı yok ağırlık olarak az yani yükte hafif pahada ağır ağır yük taşımak istiyorsanız 85 Ton,125Ton ve siemens trafo modlar var.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Ama zaten ben 25 lvl im ve ekonomik sürüş ve zamanında teslimat haric digerlerinin hepsi full yani paket ismine hiç yakışmıyor insan 50-60 tonlar bekliyor 3 tonluk yük geliyor bu nasıl iştir anlamadım
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    öneriniz için teşekkürediyorum da çok saçma olmuş bu olay yakıştıramadım yani adı üstünde high power :DD ve 3 ton yük çıkıyor
  • Dorsenin sağ arka lastiği patlayınca mola vermek zorunda kaldık Şaka bi yana, oyunda böyle küçük ayrıntılar olsa keşke.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barred

Dorsenin sağ arka lastiği patlayınca mola vermek zorunda kaldık Şaka bi yana, oyunda böyle küçük ayrıntılar olsa keşke.

Sis farları için kullandığınız modun linki var mı Hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gönül ister konvoya böyle sistemle katılalım içim gitti resmen

https://www.facebook.com/serinsesler/videos/917988801598874/?permPage=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 3 Mayıs 2015; 19:16:17 >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    süper
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Linkteki yorumlardan cehalet fışkırıyor, adamın kanalında nasıl yapıldığını göstermiş eski klavyeleri toplamış onları butonlara bağlamış vs yeteneği olan herkes yapar, para harcıyacağı tek şey monitörler ve kasmayan sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

quote:

Dorsenin sağ arka lastiği patlayınca mola vermek zorunda kaldık Şaka bi yana, oyunda böyle küçük ayrıntılar olsa keşke.

Sis için ayrıyeten mod kullanmıyorum. Kullandığım modun içinde var, all in tuning pack v3 (1.17)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

quote:

Sis için ayrıyeten mod kullanmıyorum. Kullandığım modun içinde var, all in tuning pack v3 (1.17)

Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahah..
    oyunun kendisini 3 yuroya al, haritaya 3-5 yeni şehir ilave için 18 yuro bayıl :))
    köftenin porsiyonuna 10 lira verip ilave üç tek köfte için 60 lira ödemek gibi bişi..
    bişiyi sevdin mi illa gözünü çıkartır bu düzen..
    zalımsın fani dünya :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzırneym

ahah..
    oyunun kendisini 3 yuroya al, haritaya 3-5 yeni şehir ilave için 18 yuro bayıl :))
    köftenin porsiyonuna 10 lira verip ilave üç tek köfte için 60 lira ödemek gibi bişi..
    bişiyi sevdin mi illa gözünü çıkartır bu düzen..
    zalımsın fani dünya :)))

illa köfte yemek zorunda değilsiniz az ötede simitçide var...
  • V1.17 sürümü BETA'dan çıkarak son kullanıcıya sunuldu arkadaşlar. Boyutu 1.2 GB
  • 1.4 gb güncelleme gelmiş ne içeriyor bu güncelleme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngelMichael

1.4 gb güncelleme gelmiş ne içeriyor bu güncelleme?

Aynen güncellemede neler var ?
  • yeni güncellemeyle hava durumu vs. gelmiş. umarım optimizasyonu düzeltmişlerdir yoksa benim için hava durumu bir anlam ifade etmiyor 10 fps aldıktan sonra...
  • 1.16x ve üzeri için Türk petrol istasyonları modu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.