Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25932594259525962597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam scs dursun rekabet iyidir sizde kendi şirketinizi açın bize yarasın
  • Düzenli, istediğim şekilde sıfırdan başladım. Eski 70 Levellik kayıt dosyamı , Multiplayer için kullanacam boş durmasın :)
    5 6 kere iş verenin teslimatını yaptıktan sonra 100 bin tl değerin de kredi çektim. Ve ardından Scania R r360 aldım. oyuna UK den başladım UK haritasını tamamen gezmeden avrupaya geçmeyeceğim.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Yok yani sizlere masraf olmasın dedim hazır oyunu geliştirim. Yeni oyunu çıkarıp da 5 dolardan satacak halim yok :) Yeni şirket açsam bir kere scs batar rekabete giremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

video çektim paylaşırım bir ara video da kicklendim :) sebebi ise '' do not park a europoort '' poort yoluna park etmeyin :)

• gençler birşey soracağım bilgisayara format attım save dosyamın bir kısmını kurtardım modlar haric, oyun içinde sahip olduğum araçları nasıl kaldırırım araç yönetimine girince hata veriyor sebebi eski modları bulamamam motor modu olmadığı için oyundan atıyor araççları toptan kaldırırsam sıkıntı düzeliyor ama save dosyamı silmek istemiyorum.
  • quote:

quote:

video çektim paylaşırım bir ara video da kicklendim :) sebebi ise '' do not park a europoort '' poort yoluna park etmeyin :)

Yine yanlış yazmışsın :)) -Poort-

TDK'ya sokalım port kelimesini hocam :)

• Merhabalar

Hocam grafik konusunda oyun o kadar kötü degil çıkışından su ana kadar daha iyileşti. R9 280x ile 400 olceklemede oynuyorum. Mp de cok kalabalik olan yerlerde fps düşüyor. Diger zamanlarda ve single playerde hic sorunsuz oynuyorum. Biraz abartiliyor gibime geliyor...
  • Teşekkürler
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    evt sanırım yine bir ufak yanlışlık olmuş :)

@Richie Rich

_______

@metal_my666

Hocam bu oyunun O EKRAN KARTINA İHTİYACI YOK. scs nin açıkladığı sistem le oyunu bir test et yani burada asıl konu firmanın açıkladıgı gereksinimden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. siz yeni nesil ekran kartı ile bunları söylüyorsunuz. ayrıca grafikler o kadar da iyi değil single da 40 - 50 fps aldıgım bir oyun ama o degerleri alacak bir grafik göremiyorum.

GeForce 7600 GT-class ile bu oyunu oynayan varsa yazsın nasıl performans alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 30 Eylül 2014; 20:57:13 >
  • steam de şuan ets2+east paketi 11.89 USD. alacak olanlara duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkblack -- 30 Eylül 2014; 21:14:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Merhabalar

Hocam grafik konusunda oyun o kadar kötü degil çıkışından su ana kadar daha iyileşti. R9 280x ile 400 olceklemede oynuyorum. Mp de cok kalabalik olan yerlerde fps düşüyor. Diger zamanlarda ve single playerde hic sorunsuz oynuyorum. Biraz abartiliyor gibime geliyor...

Hocam grafige kotu diyen yok zaten. Sorun o grafigi verdigi sistem. Vatanda sadece r9 280x 862 tl benim bilgisayarm 1500 tl. Acikcasi oyunun istedigi donanima gore cok daha iyi ancak fhd de %200 olceklemenin ustunde kasiyor. Görüntüyü cam gibi olacak hale getirebilmek 3 milyarlik bilgisayar lazim. Sadece ets 2 icinde 3-4 milyarlik sisteme gerek olmamali.

Oyun ilk ciktiginda 9500gt ile ultra da oynuyordum simdi eski bilgisayarimda fhd de %75 olceklemede anca oynayabiliyorum. Optimizasyonda sikinti var.

Kisaca i5 + gt740m ile ps4 ile ayni (en azindan yakin ) grafik verebilmeli. (Fhd+ %300-400 olcekleme )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

evt sanırım yine bir ufak yanlışlık olmuş :)

@Richie Rich

_______

@metal_my666

Hocam bu oyunun O EKRAN KARTINA İHTİYACI YOK. scs nin açıkladığı sistem le oyunu bir test et yani burada asıl konu firmanın açıkladıgı gereksinimden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. siz yeni nesil ekran kartı ile bunları söylüyorsunuz. ayrıca grafikler o kadar da iyi değil single da 40 - 50 fps aldıgım bir oyun ama o degerleri alacak bir grafik göremiyorum.

GeForce 7600 GT-class ile bu oyunu oynayan varsa yazsın nasıl performans alıyor.

9500gt 7600gt den daha iyi bir kart ise 2-3 yil once oyun ciktiginda ultra ayarlarda oynuyordum. En son 2 ay once girdigimde fhd cozunurlukte en son %100 olceklemede (onda da yarim saat sonra kitleniyordu) %75 olceklemede rahat oynuyordum.

Aciklanan minimum degerlerle alakasi yok.

Bu arada Hd 7870 (ps4un kartindan) eski kasama taksam core 2 duo islemciyle nasil bir sonuc alirim?

• high power cargo pack aldım ama yük olarak onlardan göremedim. nadir mi çıkıyor yoksa?
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    kredi kartı olmayanlara yardım edebilirim almada.
  • 3 Ekime kadar ets2 indirimi ve dlc indirimi bulunuyor biz göz atın
    http://store.steampowered.com/sale/euro_truck_sim_2_midweek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

quote:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

• Microsoft® Windows® XP or above
    • Dual core 2.4 GHz equivalent processor or better
    • 2 GB of system RAM
    • 3 GB available hard disk space
    • 256 MB video card GeForce 7600 GT-class equivalent or better.
    The game officially supports only cards with ATI and Nvidia chipsets.
    • Sound card with speakers or headphones
    • Microsoft Mouse or compatible pointing device
    • DirectX 9.0c or above

recommended system requirements

• Win 7 64 Bit / Win 8 64 Bit
    • AMD 6 çekirdekli işlemci veya Intel 4 çekirdekli işlemci
    • 8 GB RAM
    • AMD r9 295x2 veya GeForce GTX TITAN Z
    • 3 GB Boş alan
    • DirectX 11

Bence böyle olmalıydı.

4 cekirdekli intel ve titan az gelir. Bence

30 cekirdekli Intel Xeon islemci
    Nvidia Quadro bilmem kac ekran karti
    32 gb ram
    5 gb ssd alani

Olmaliydi.

(Scs umarim duyupta bu donanimda anca calisacak hale getirmez oyunu )

Aşırı abartmışın hacı.Gtx 650Ti 2Gb %300 geri kalan herşey full. 40-60 Fps arası. Ki orta seviye bi kart bu. Senin dediğin grafiklerde hd2500le bile oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

3 Ekime kadar ets2 indirimi ve dlc indirimi bulunuyor biz göz atın

Hocam bu 8.49 dolar olan ets de mp destegi var degilmi? Yanlişlikla paket veya eklenti almayalim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bravo.qwertuu

quote:

Hocam bu 8.49 dolar olan ets de mp destegi var degilmi? Yanlişlikla paket veya eklenti almayalim :D

8.49 dolar olan oyunun kendisi,multiplayerı mod olarak indirip kuruyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 1 Ekim 2014; 3:14:50 >

• Bundan 1.5 sene önce falan oyuna yeni başladığımda yaptığım ağır kaza. Karşı yönden gelen tıra çarpıp %100 hasar yapmıştım. O kadar zaman geçse de unutamadım.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: Bravo.qwertuu

quote:

8.49 dolar olan oyunun kendisi,multiplayerı mod olarak indirip kuruyorsunuz.

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 25932594259525962597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.