Şimdi Ara

EU West'te Oyna Dediler Ama Orası Daha Kötü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buildlerime takılmayın. 1v5 atmak zorunda kaldığım için sürekli itemleri satıp yenilerini falan denedim. O yüzden ölümsüz kalkanyay falan var üstümde.

TR'de Gümüş 4'tüm. İyi oynamıyorum yani. EU West daha iyi, orada küfür falan etmiyorlar dediler. Hatta kimse feedlemiyor dediler. Adamlar bildiğin dümdüz koşup ölüyor. Daha az küfür var evet ama adamların hareketleri insanı çıldırtıyor. Karşı takımda benim gibi 2, 3 adam varken ben tek başıma oynamak zorunda kalıyorum. Denemediğim karakter ve item kombinasyonu kalmadı neredeyse.

İşin özü, başka oyun önerecek varsa ben bu oyunu bırakacağım. İki gram zevk alalım diye giriyoruz ama sinir küpü oluyoruz. Hem de boş yere.

• Maalesef bu oyun böyle. En iyi çözüm başka oyunlara yönelmek. Artık yaşı da gelince dayanamıyor insan böyle saçma sapan sistemli oyunlara

• Allahım buildlere bak şaka gibi... Bilader senin hangi serverda olduğun fark etmez, kötüysen kötüsündür.

• euwest kesınlıkle daha ıyı aldıgın skorlar ıle sunucu karsılastırması yapman cok yanlıs

• Lol oynama (ciddi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olum tr de gümüş 4 sün sen kimi dinleyip weste geçiyon? git bi önce trde elmas ol master ol ondan sonra düşünürsün weste geçmeyi. gümüş adam ne yapsın westte, canı sıkılır awk.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.