Şimdi Ara

Eu Karakter için Tavsiyeler ( Wizard / Cleric)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle neden böyle bir konu açmam gerektiğini bende bilmiyorum ama sanırım insanlar sadece skill adları yazılarak veya yönelendirilerek anlamıyor..

Size burda sadece ufak tefek şeyler önericem ( herşeyde anlatılmazki canım :))

Öncelikle CLERIC skilleri.. Wizardın yanına bu skillerden hangileri açılmalı sorularına cevaben..

Burdaki skiller genelde sizin büyük bir yardımcınız olucaktır.. bazıları sırf deneme amaçlı açılmıştır ( denemeden hiç yorum yapmadığım için)

60 LVL da max skillerdir.

Neden bunu açtın gibi sorular olursa cevap vericem hepsi üzeridne durmak çok uzun sürücektir..

WIZARD skilleri.. (neden açtın diye sorarsanız cevap vereceğim.)

Bazı arkadaşlarımızın yaptığı gibi HYBRID olmak veya SP farm yapılmaz gibi yanlış görüşlere karşın..

BÖYLE BİR SETLE gayet güzel SP kasılabileceğini skillerden SP durumundan ve HP/MP oranından görebilirsiniz..

Son resimde karakterin HP/MP değerleride mevcut.. Herhangi bir soruya elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım bu konu altında..

• tam benlik konu clericde hangi skilleri açim hangilerini açmim?

cleric skillerini kendi lvlimle birmi tutucam, ana skilin wizard...
  • Reklam kokuyor biraz.
  • Clericde Saldırı skili olarak sadece ve sadece 2tane olduğunu unutma lvl 7o e kadar

Aslında 3 gibi görünüyor ama Trial Cross ardından Justice Cross kullanamıyorsun beklemek zorundasın..

Offering in 6o SN bekleme süresi var ve her zaman yapma şnasın malesef yok..

Over Healing skilide çok yüksek zararlar veremiyor malesef.. o yüzden CLERIC ana skil olursa çok zorlanırsın.. Sürekli partylerle gidersen çok yardımın olur hiç etliye sütlüye karıışmadan XP / SP alabilirsin..

Ama partye yardımcı olucaksan orda skillere ek olarak "Group Healing" ve "Healing Cycle" MAX olması lazım lvlında.. "Group Recovery" de güzel bir skill fakat tekrar kullanım süresi Group Healing e göre biraz uzun..
  • reklam?? ne için reklam yapiim?

Yarında girebilirsem eski servera Rogue / warrior için böyle bişi yapıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex-namelessone -- 20 Ocak 2008; 19:47:50 >
  • yanlış anladın :D benim ana skilim wizard yan skill cleric açtım hangi skilleri açmamı önerirsin clericte?
  • Yukarıda açtığım gibi açabilirsin gönül rahatlığı ile CLERIC skilleri :)
  • skill point neöle bea 35 k
  • 80 lvl wizard / cleric ( kişisel ve partysel olan bir char) 42o k SP istiyor.. şuanda 15o k ya yakın sp ile 6o Max skiller ve 35 k sp yaptım.. yani daha çok yol var.. akademi yüzünden bu aralar biraz ara verdim.. p.tesiden itibaren tekrar başlıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

Reklam kokuyor biraz.

• quote:

Orjinalden alıntı: ex-namelessone

reklam?? ne için reklam yapiim?

Yarında girebilirsem eski servera Rogue / warrior için böyle bişi yapıcam..

Daha ne diim?
  • bişey sormak istiyorum şimdi yeni bi cleric açıcam da diyorumki char zaten atak için yapılmış diil sadece clerici açıcam ilerde belki farm yaparsam bardıda açarım 7-1 hybird yapsam nasıl olur zaten atak yapmıyo
  • neden hybrid yapıorsunki?

Recovery division / PHY ve MAG defanslar hem skill olarak hemde Pasif olarak alıyorsun (light armorda)

bunlarla zaten yeterince defansın oluyor ekstradan Hybrid olmana gerek yok. Hem 80 lvlda becerebilirsen Pure Offering skili ie etraflı bir temizlik yapabilirisn..

Hybird olaman gerek yok..

Ama sana değişik seçenekler sunabilirm.. Mesela Warrior / Cleric (STR) olabilir (light armor yada robe giyerek ) Cleric bufflarını kullanırken çekilen MP sıkıntısına bir nebze olsun önlemiş olabilirsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinapS

quote:

Reklam kokuyor biraz.

• offering serisi monsterlere kac k wurur 40 lvl de??50 k girermiyim onglara
    ???
  • elimizde dual axe olursa hangi skilleri acalım?
  • quote:

Reklam kokuyor biraz.

Char tanıtımı, reklam, vs yasak değil, garip değil.
    Birilerinin tecrübelerinden başkasını faydalandırması, burada örnek olarak da kendi charını kullanması gayet normal.
    Konudışı mesaj atmazsan sevinirim.
  • Eu char icin Hybrid kimseye onermem ... zira anlamsiz hybrid olmak sirf cok yatiyorum yaf ben diyip str verir iseniz cope cevirirsiniz charinizi ... Eu lar cinliler gibi degil ya mag vurursunuz ya phy ... arasi ya da karisimi yok Eu da ...
    Cleric ile kasmayi pek aklinizdan gecirmeyin birde ... Cleric olarak kasabilmek pek mumkun degil ... anca elle kasip party party dolasmaniz lazim yani baskalarinin sizi kasmasi lazim ... Offering hele mob kesmekte kullanilmaz :) kullanirsiniz yatarsiniz boyle bi dongu surer gider :)
    Cleric build yapmak gibi bir niyetiniz varsa esas olarak kasacaginiz tipi secmeniz lazim misal wizard ya da warrior ... Kasma isi icin bu kisim onemli ve farm yapana kadar bu kisma agirlik vermeniz lazim farm yaptikca cleric agacini uplarsiniz ...
  • Wizard ım,earth ün 60 lvl skilini ve ilk skilini neden açtın? bence açmanıza gerek yok .Böyle bir konu için tşk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.