Şimdi Ara

Etymotic markasının çakması var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ebaydan veya başka bir siteden etymotic er6i almak istiyorum. fiyatlar 80-100$ arası. sizce orjinal olmama ihtimalleri var mı?

• Yok
  • er6i'nin fiyatı o kadar zaten, niye çakma olsun?
  • Türkiye fiyatları biraz fazla gelmişti bana. ne olur ne olmaz sorayım dedim. daha önce cx300 kullanmıştım. çok alıştım onun sesine. aralarında çok ses farkı var mıdır?
  • baslarının daha zayıf olma ihtimaliyle birlikte,ses yalıtımı karşılaştırılamaz derece daha iyidir.armatür sürücü kullanması sebebiyle özellikle ses çözünürlüğü,tizleri ve midleri hem cx300 hemde cx500 ün önünde.er6i,headphone.com un önerdiği en iyi 10 kulaklıktan birisidir.

yine benzer özellikli kulaklık üreten head direct in modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Cx300 hoşunuza gidiyorsa, ER6i'nin gitmemesi muhtemeldir, bilginize..

Çünkü ses rengi olarak aralarında çoooook büyük bir uçurum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 2 Eylül 2009; 19:59:16 >
  • cümleyi tam okumamışım MuttFTS. haklı. Ses karakteri bakımından biri elmaysa öteki armut
  • cx serisinin ses karakterini seven ve alışan bir kişiye, er6i tam bir hayal kırıklığı olabilir. Arkadaşlarında dediği gibi çok büyük fark var. Eğer kaliteli bir şey istiyorsan ben sana Audio-Technica ATH-Ck7 tavsiye ederim o fiyatlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetrooper00 -- 2 Eylül 2009; 21:28:29 >
  • vazgeçtim o zaman almaktan. dediğiniz gibi o sese alıştım. 1,5 sene fln kullandım cx300. fiyat olarak 100$ geçmeyi düşünmüyordum. Audio-Technica ATH-Ck7 120$ ebayde.
    head-direct modellerinden re0 ve re1 biraz pahalı geldi. re1 in fiyatı oldukça iyi geldi. Head-Direct RE2 kullanıpta beğenen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanvanli -- 3 Eylül 2009; 18:02:48 >
  • RE2 iyi bir kulaklık ancak o da ER6i ile çok benzer ses veriyor. Eğer bass onemliyse RE1'e bakabilirsin.
  • Ben de re2 almayı düşünüyordum;şu öğrenci halimle bir anlık gazla re0 aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.

Bence bütçeniz varsa kesinlikle almışken iyi bir kulaklık alın keyfinize bakın;re0 cks70 pfe gibi sevilen seçilen ve takdir gören kulaklıkları tercih edin.Arkadaşlarım o kadar para verilir mi diyorlar kulaklığa,dinleyince bir sesini laflarını gerisingeri yutuyorlar bana vermiyorlar sonra kulaklığımı.Mali açıdan çok zorlamıyorsa almışken iyisini alın yaşayacağınız zevke değer.

Özellikle cx300den re0a veya pfeye terfi anlatılmayacak yaşanacak bir deneyim olacaktır duyacağınız ses farklı olacaktır ve kaçırdıklarınızı gördükçe şaşıracaksınız(acayip bir basshead değilseniz).

Eğer çıkamam diyorsanız o kadar soundmagic pl50yi gözardı etmeyin.Bass ve mid öncelikli;armatür driverlı çok güzel bir f/p kulaklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utuman -- 5 Eylül 2009; 0:04:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.