Şimdi Ara

Esnek ekrana sahip Samsung Galaxy Round bu hafta lanse edilebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklıma bükülebilir kalemleri ettiriyor hep

Ayrıca elbette kamera vs. bükülmeyecek İLK ZAMANLARDA fakat genede çok iyi tasarımlar var.

• Samsungun yeni sloganı sizi hayal ettik Arka cepte taşınması için tasarladık

• Samsung, bu plastikte ne buluyor anlamadım!

• apple ilk bükülebilir telefonu biz yaptık diye dava açar mı?
  • adamlar çalışıyo valla dalga geçilse de
  • E ekran sabit eğime sahip olduktan sonra bizim ne işimize yarayacak? Ne yapayım ben yamuk telefonu. Mantı mı açacağım?

• Koskoca Samsung 'u leğenci yaptılar :)) Eğilebilir ekran üretmişler plastik diye dalga geçmişiniz. Galvenize sac dan mı yapsalardı.

• Hadi bakalım çıksın şu esnek ekran merak ettik.

• Ben de fazla bir merak uyandırmadı fakat çıplak gözle görüp, elime de almak istediğimi söylesem yalan olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalem olmazsa olmaz, tek umudum yeni çıkacak note3 versiyonlarının, şu an ki note3ün fiyatını düşürmesi
  • bence şöyle olacak

galaxy s4 round
    galaxy note 3 round
    galaxy zoom round
    .
    .
    .
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

Her şeye konuyu bile okumadan çöp-gereksiz-işe yaramaz-olmamış-becerememişler gibi yorum yapanlar artık banlansın.Gerçekten bilgi paylaşımına yardımcı olucak yorumlar bu kişilerle uğraşmaktan (bide haklı olduklarını sanıyorlar)yapılamıyor.Gereğini yöneticiler daha iyi bilir ama bu fikride bir düşünsünler derim.

+1.site yöneticileride müdehale etmezler.Fanatizmden ve cehaletten birileri kaybederken birileri kazanır.Reklam sitenin gelir kaynağı tabi kullanıcısı çok olan sitede daha çok reklam alır.Bilgi paylaşımına açık olanlar azınlıktayız. cehaleti paylaşanlar çoğunlukta.
  • Arkadaşlar Esnek ekran beraberinde akıllı saatlerin ve telefonların daha ergonomik,işlevsel ve kullanışlı olması gibi artı özellikleri getirecek.Yakında akıllı saatler günümüzün vazgeçilmez bir teknolojisi halini alacak.(aynı bundan 15-20 sene önceki cep telefonlarının hayatımıza girmesi gibi )

• sevgili samsung ekran yamulunca ne olacak bataryası ne kadar dayanıcak kamerayı nereye sokucaksınız

• Plastik slt modelleri ve yan sanayileri çıkmazsa samsung sayılmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bükülebilir telefonu kim ne yapacak acaba çok merak ediyorum
  • Eskiden monitorler ve tv ler bombeli camliydi, flat screen diye yeni model duz ekran alanlar hava atardi.

Simdi konu gene bombeli ekranlara dondu..

Telefon, tablet vs. cihazlari masa ustune koydunuz, ekranin kenarinda bir noktaya dokunmak istediniz, nasil konfor saglanacak bilemiyorum ancak medikal cihazlar ve otomobiller ergonomi acisindan kullanilacaklardir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 8 Ekim 2013; 8:52:06 >
  • Chuck izleyen bilir.. Orion'un bileğine taktığı bi cihaz vardı..
    Hep bunun gibi birşey istemişimdir.. Bir gün yapılacak ve bu samsung'un ürettiği bu esnek ekranlar sayesinde olacak.. Ne işe yarayacak diyen arkadaşlar hayal gücünüz çok kısıtlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 8 Ekim 2013; 9:32:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

apple ilk bükülebilir telefonu biz yaptık diye dava açar mı?

valla dava açarmı bilmem ama ilk biz kullandık diye bir lansman yapar diğer firmaların hepsinden çokta satar gibime geliyor :d sonuc olarak bu apple, telefonun ön yüzüne kamera koyduğunda durum ortadaydı öyle bir lansman ve tanıtım içerisine girdilerki sanki dünyada ilkkez kendileri kullanmış gibi oldu.

• Yahu ekran bükülüyorda, kasa da mı bükülecek?Ne işimize yarayacak bu şimdi?Ekran kasadan bağımsız olacaksa nerde bunun küçük taşınabilir olması vs? Ekranı darbelere daha dayanıklı kılabilmesi dışında ne işimize yarattıracaklar ve fiyatları sabit tutmak-yükseltmek için bahane olarak sürecekler bakalım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.