Şimdi Ara

Eskiden sanal bebek vardı. Heygidi.giff (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
13.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hapocod

Eskiden sanal bebek vardı. Heygidi.giff

Artık böyle değil mi Netteen...
  • süper birşeydi küçükken benimde vardı zırlardı paso, beslemezdim bende kaç kere öldürmüştüm ambulans falan gelirdi böle
  • Bende helo kitty versiyonu vardı onu oynardım
  • Aşı yaptıramazdık afacanlara
  • Sürekli ölürdü ya
  • annem öğretmen. okulda ne kadar sanal bebek varsa hepsini topluyordu. sürüyle sanal bebeğim vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

annem öğretmen. okulda ne kadar sanal bebek varsa hepsini topluyordu. sürüyle sanal bebeğim vardı

Benimde babam öğretmen. Küçükken tasolar çıktığı zaman babam sürekli toplar getirirdi bende gider bak ne kadar çok köktüm diye sevinirdim arkadaşlara karşı.

Ne günlerdi bilgisayar yoktu o zamanlar kimsede neredeyse eve girmek bilmezdik taa ki bilgisayar hayatıma girip Wing Commander oyununu alana kadar

DN: Yanlış hatırlıyor olabilirim bazı kısımları hafızam iyi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 29 Mayıs 2011; 13:18:16 >

• "eskiden sanal bellek vardı" diye okudum
  • Bana almamışlardı
  • ben küçüktüm bunlar varken kuzenimde mi ne vardı bana hediye etmişti bende ufağım tabi öldürmüşüm hayvanı oraya buraya basmaktan bidahada oynamadım korkudan
  • sanal bebeği Ankarada bulabileceğimiz bir yer var mı bildiğiniz
  • internetten satın alabileceğimiz bir yer var mı ki araştırıyorum ama bulan olursa buraya link koysun ne zamandır aklımda alıp nostalji yapayım diyorum hatta kız arkadaşıma da alıp yarış yapıcam onunla
  • bendede ardı arka kapayı tam oturmadıgı için oynardı pil çıkardı hep ölürdü :(
  • hafif bir sarsıntıda kendini resetlerdi deli olurdum
  • sanal bellek diye okudum.
  • Tamagotchi diye arayın bulursunuz.Benim de dinozor vardı hiç ilgilenmiyodum direk ölüyodu. Şuydu galiba

• duygulandim bee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlari japonlar mi cinliler mi ne olduklerinde gomuyorlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumurtadan çıkma anı çok güzel olurdu :) :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.