Şimdi Ara

Eski model blu-ray playerların fiyatları düşmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SAMSUNG BD-P1400 499 YTL
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130295&CS_Category=_SBFAD_846_4&CS_Catalog=_ses_ve_goruntu&T_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846

SONY BDP-S300 499 YTL
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130281&CS_Category=_SBA_846_1992_818_3800&CS_Catalog=_ses_ve_goruntu&T_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846

SAMSUNG BD-P1400 yerine SAMSUNG BD-P1500, SONY BDP-S300 yerine de BDP-S350 çıkacak yakında. Ses kodekleri açısından Samsunglar arasında pek bir fark yok ama Sony'ler de biraz fark var. BDP-S300 yeni nesil ses formatlarını ne çözebiliyor ne de bitstream olarak iletebiliyor ama BDP-S350 TrueHD'yi hem çözüp hem bitstream olarak yollayabilecek, DTS-HD'yi ise bitstream olarak yollayabilecek.

Görüntü kaliteleri açısından yeni modellerle bir fark var mı aralarında bilemiyorum.

Ne dersiniz 499 ytl'ye alınır mı sizce?

Saygılar...

• Ben zaten aylar önce BDP-1400 ü 499 a almıştım,

çok da memnunun..
  • Evet Thai-fun biliyorum. Yorumlarını zevkle okumuştum.

Sence DBP-1500'ü beklemek gerekir mi? Bir de yeni modeller muhakkak ki biraz daha ucuza gelir diye düşünüyorum. Ne dersin?
  • dostum bence eğer ses sisteminde hdmı girişli ve yeni nesil sesleri çözebilen bir alıcı kullanacaksan yeni 1500 beklemene gerek yok ama,
    amfini değiştirmeyeceksen sana 1500 gerekebilir.
  • BDP 1500 'de çok kanaldan analog çıkış yok diye gördüm internette. Korkarım bundan sonra çıkacak olan modeller yeni nesil HD kod çözücülü amfilerden gerektirecek
  • toshiba nınmı ne vardı 199 ytl ydi
  • bu fıyata neredeydı?? kacırmamak lazım ozaman:)
  • bu fiyata hiçbir zaman BLU-RAY player olmadı, olamaz da..

quote:

Orjinalden alıntı: emere

toshiba nınmı ne vardı 199 ytl ydi
  • O blu-ray değil, artık üretimden kalkmış olan HD-DVD player...

quote:

• ee peki bu başlıkta ne işi var hd -dvd nin hemde hd-dvd olduğunu belirtmeden yazmış arkadaş ortaya laf atar gibi..

quote:

Orjinalden alıntı: ponderous

O blu-ray değil, artık üretimden kalkmış olan HD-DVD player...

quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.