Şimdi Ara

Eski kamera değeri (SONY DCR-DVD92E HANDYCAM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evdeki eski kamerayı satma görevini annem bana verdi, hiç anlamadığım için sizlere sormak istiyorum.

Epey eski, fazla kullanılmamış, çalışıyor, sizce ne kadara satabilirim ve alıcı çıkar mı :)

SONY DCR-DVD92E HANDYCAM
    Şarj Kablosu
    Görüntü aktarım kablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkay03 -- 19 Nisan 2014; 19:04:53 >

• 100 tl eder veya 150-200 tl aralığı eder demeniz bile yeterlidir, anlayan birisi yardımcı olursa sevinirim.
  • Merhaba 2004 yılında aynı model (TRV480) 27x zoom u olan bir sony kamerayı piyasada 1200 TL iken garantisiz kaçağını 720 TL
    ye almıştım. İyi kar ettim derken 2-3 sene sonra ekranına görüntü gelmemeye başladı. Garantisiz olunca bulunduğumuz şehirdeki
    sony yetkisiz bayisine gittik tek anlayan oymuş. Motor yanmış dedi 80 TL parça 20 de ustalık 100 TL gitti. Bir ay sonra ilk kullanımda yine
    aynı arızayı verince İstanbul'a servise gönderdik 250 TL de öyle yedi geldiğinde 1 kere çalışsaydı üzülmeyecektim ama hiç çalışmadı gitti. Garantisiz
    alınca başımıza geleni hakettiğimizi düşünüp makineyi kaldırdım kenara. O gün bugündür hiç açmadım. Son diyeceğim o makine 27X
    zoom lu iken şimdi Teknosa da kapının dibinde son çıkan modeli fotograf makinesi kadar ve 67X zoom u var fiyatı ise 2 senedir hiç
    değişmedi indirimli 319 TL. Öte yandan facebook çıkalı herkes fotograf paylaşıyor onun için de fotograf makinesine bile ihtiyaç kalmamış herkes akıllı telefonlarla işini görüyor. Anlayacağın değil talep yok imkanım olsa o makineyi alacağım. Sana düşen o makinenin yarı fiyatına 200-300 tl tavan
    fiyatla satman. Acil olursa daha da düşürebilirsin anca bir harçlık çıkar. 100 ile 200 arası bir şeyler de tabii eğer satmak istiyorsan. Yoksa
    değeri 500 de eder 600 de. Ama satamadıktan sonra neye yarar. Gittigidiyor gibi satış sitelerinde bir araştır 2-3 senedir bekleyen aynı
    tip kameralar var satılmamış hala duruyor.http://forum.donanimhaber.com/m_15227718/tm.htm bu sitede 1300 lük makineyi 850 ye
    satışa çıkarmış 2007 de.

Burada ise senin ürün olmasa da piyasada kalan son kameraların 2. el fiyatları var
    http://www.sahibinden.com/fotograf-kamera-video-kamera-dijital-kamera-dvd-blu-ray-kayit

Kolay gelsin..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mesaj No : 045

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ademx33 -- 8 Temmuz 2014; 22:27:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.