Şimdi Ara

eski bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, sizi rahatsız ediyorum. çok defa kafamı kemirip duruyor ve sizlere sorma ihtiyacı duydum. m3a asus anakart,amd athlon processor x64 3800 2.4ghz.işlemci,ddr2 2gb 300mhz ram,axle nvidia geforce 9600 gt 512mb 256 bit ekran kartı,thermaltake 400w psu,thermaltake atx kasa,lg dvd rom, monitör olarak crt tüplü lg markalı bir monitörüm var. eğer monitörü değiştirirsem benqrl2240 he 21.5 inç almayı düşünüyorum.

sizce bu kasayı satsam alıcı çıkar mı? satılırsa kaça satabilirim? belki monitörü satmayabilirim
    yoksa diyorum ekran kartı ile rami değiştireyim yerlerine, MSI N730-4GD3V2 ekran kartı, 4gb ddr2 800mhz. ram mi alayım? oynayacağım oyunlar ets 2 ve eğer oynayabilirsem upgrade ettiğim takdirde rise of the tomb raider.

iyi günler

• antika niyetine satabilirsin koleksiyonculara
  • hocam komple yenilenmesi şart elinizde pc yide satmanoz cok kolay degil elinizdeki bütce nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

hocam komple yenilenmesi şart elinizde pc yide satmanoz cok kolay degil elinizdeki bütce nedir

2500-3000 tl arası. niye hocam ekran kartı ile rami değiştirsem bendeki işlemci ile darboğaz mı yapar acaba? fazla oyun oynamıyorum zaten
  • hocam kasa cok eski tüplü mönitör kalmadi nerdeyse 4.nesil temiz bişi topliyabilrisiniz monitör dahil

3000 tl ye temiz yeni bişi de toplanabilir

yada pc den memnun iseniz monitör artı ucuzlarından bi xbox 360 ve çevirici öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Mart 2017; 15:26:42 >
  • quote:

hocam kasa cok eski tüplü mönitör kalmadi nerdeyse 4.nesil temiz bişi topliyabilrisiniz monitör dahil

3000 tl ye temiz yeni bişi de toplanabilir

yada pc den memnun iseniz monitör artı ucuzlarından bi xbox 360 ve çevirici öneririm

x box 360 için internetten indirilen ücretsiz oyunlar x box da açılmıyor bildiğim kadarı ile.. oyunları kırmamız gerekiyor? yeni orjinal oyun almaya kalksak oda pahalı. yeni sistem almaya kalksam sizin tavsiyeniz ne olurdu acaba?
  • hocam xbox da fw ile korsan online oynanıyor dvd ye çekme oyunlar ben 5 yıl oyle kullandım sorunda olmadı

sistemde yeni bi kasa dizmeniz olurdu hocam ama fazla oyun derdiniz yoksa xbox 360 size yeticektir diye düsünüyorum hemde cokda uygun fiyatlara satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Mart 2017; 15:46:47 >
  • ben daha çok simulasyon oyunlarından ets2 yi oynamayı seviyorum. eski sistemle oynayınca arada bi kasıyor ve monitörde ufak olunca sarmıyor. büyük ekranda kasmadan oynamak isterdim.
  • ozman oyunla pek aranız yok diyebiliriz similasyon içinde pc ideal olucak ama herkes iyi bişiler ister degilmi nerde yaşıyorsunuz hocam ona göre parça bakıcam
  • bildiğim kadarı ile x box da simulasyon oyunlarından ets 2 yok.
  • evet hocam xbox da simulasyon yok ama baya bi oyun var isterseniz parça bakabilirim pc için nerde yaşıyorsunuz
  • quote:

ozman oyunla pek aranız yok diyebiliriz similasyon içinde pc ideal olucak ama herkes iyi bişiler ister degilmi nerde yaşıyorsunuz hocam ona göre parça bakıcam

istanbul, arnavutköy ilçesi hocam
  • müzeye bağışlayın

• şimdi yeni bir sistem almaya kalksam bu eski sistem elimde kalacak,ne yapayım?

• eski sitemden bi dvd rom kasa ve hdd kalır gerisi antika :D
  • teşekkürler.
  • son olarak şunu sorsam.. 2.el değil de yeni sıfır sistem toplasak, hangi sistemi tavsiye edersiniz?
  • Spordan yeni geldim yarın atarım güncel bi sistem olurmu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.