Şimdi Ara

Eşime doğumgünü için cüzdan alacağım, Önerilerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba eşime doğum günü için cüzdan alacağım 3 gündür inceliyorum ancak internetten kaliteleri ve yapıları hakkında emin olamıyorum ayrıca kadın modasından da çok anlamıyorum sanırım. Şu an kullandığı cüzdan çok eskimiş ancak kaliteli ve büyük bir cüzdandı ondan daha iyi bir şey almak istiyorum. Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

• Hocam dh konu dışı bunun için yanlış bir yer değil mi? Kadınlarkulübüne bir bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmic Love

Hocam dh konu dışı bunun için yanlış bir yer değil mi? Kadınlarkulübüne bir bak derim
    DH konudışında o kadar çeşitli ve çok şey gördüm ki bu güne kadar çok da yanlış bir yer gibi gelmedi bana ama yine de teşekkür ederim oraya da bakarım.

• Napcan cüZdanı aydin
    Al bi buket cicek salla gec

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam handcraft bir şey al sana özel yaptırdım dersin havalı olur isim falan da işliyorlar deriye güzel oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Red___

Hocam 2. cüzdanı çok beğendim ancak 1000 tl fiyatı etiketi var.
    https://tr.aliexpress.com/item/32848231675.html?spm=a2g0o.store_home.productList_2270363.pic_5 Aynı ürün aliexpressde 150 tl. Sanırım bunu alacağım ancak sormak istediğim bir şey var. Gümrükde vergi alınıyor sanırım artık ne kadar alırlar bir fikriniz var mı?

Alıntıları Göster
    Malesef çok bilgim yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.