Şimdi Ara

eSim Türkiye'de! Turkcell, Vodafone, TT ve Uluslararası Hizmet Sağlayıcılar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
7
Favori
5.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• e-sim olmayan telefonlar için çözüm,

https://esim.me/

• türk telekomdan ücretsiz esim almanın bir yolu var mı

• Byblack58 kullanıcısına yanıt

Operatör değişikliği yaparken ücretsiz olarak eSim profilini alabilirsiniz. Türk Telekom müdürlüklerinde de bayilere göre daha uygun bir ücretle eSim'e geçiş yapılabiliyor.

• kadir1003 kullanıcısına yanıt

denedim vermiyolar para istediler

• Byblack58 kullanıcısına yanıt

Operatör değişikliğinde sim kart ücretsiz, bayi size yanlış bilgi vermiş ya da ücret almaya çalışmış. eSim için aslında ekstra bir ücretlendirme bulunmuyor normal sim kart ücretlendirmeleri esim içinde geçerli nasıl ki operatör değişikliğinde fiziki sim kartı ücretsiz veriyor bunu da vermesi gerekli. Ancak geçiş yaparken direkt olarak eSim şeklinde almanız gerekli, fiziki kartı alıp eSim geçmek isterseniz ücret çıkarırlar. Bizzat kendim Türk Telekom'a eSim olarak ücretsiz bir şekilde hattımı taşımış ve bayide direkt olarak QR kod ile cihazıma eklemiştim. Hat açılınca da şebeke gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1003

Operatör değişikliğinde sim kart ücretsiz, bayi size yanlış bilgi vermiş ya da ücret almaya çalışmış. eSim için aslında ekstra bir ücretlendirme bulunmuyor normal sim kart ücretlendirmeleri esim içinde geçerli nasıl ki operatör değişikliğinde fiziki sim kartı ücretsiz veriyor bunu da vermesi gerekli. Ancak geçiş yaparken direkt olarak eSim şeklinde almanız gerekli, fiziki kartı alıp eSim geçmek isterseniz ücret çıkarırlar. Bizzat kendim Türk Telekom'a eSim olarak ücretsiz bir şekilde hattımı taşımış ve bayide direkt olarak QR kod ile cihazıma eklemiştim. Hat açılınca da şebeke gelmişti.

bayi para koparmaya çalıştı operatör değişikliği yaparken. bende para vermedim düz sim aldım. ilk geçişte esimin ücretsiz olması gerektiğini biliyorum onlara da söyledim ama dinleyen kim. bizim millet iyice fırsatçı kan emici olmuş.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.