Şimdi Ara

Eşe, doğum hediyesi ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
64.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eşim kısa bir süre sonra doğum yapacak. Allah'ın izni ile bir kızımız olacak. İnşallah sağlıklı olur.
    Malum yaklaşık 9 aydır hayatı değişti, bir çok problem yaşadı. Çok zorlu bir süreç. Allah isteyenlere kısmet etsin.

Doğumda eşime bir hediye almak istiyorum. Özellikle forumdaki babalara soruyorum. Siz eşinize ne hediye aldınız? Ne almak isterdiniz, yada eşiniz ne isterdi?
    Aslında araba almak istiyordum, ihtiyacı da vardı ama biraz daha araştırma yapmak istiyorum, zaten bir kaç ay kullanamaz o yedekte dursun.

Çiçek yaptıracağım zaten ilave olarak soruyorum

• Alabileceği en güzel hediye kucağında olacak. Sen yanında ol yeterli.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    yanında olacağım inşallah orada sıkıntı yok. bebek benim hediyem oluyor aslında benim de birşeyler yapmam gerek bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Alabileceği en güzel hediye kucağında olacak. Sen yanında ol yeterli.

• komünist manifesto'yu al
  • Güzel bir künye alabilirsin
  • infra_dark kullanıcısına yanıt
    Almak istediği ama fırsat bulamadığı bir şey olabilir,

Çok istediği bir şey olabilir.

Eşinizi siz bizden iyi tanıyorsunuz sonuçta. Ne eksiği gediği veya istediğini daha iyi bilirsiniz.
  • Das kapitali al zira eğitim öncelikle ana kucağında başlar
  • Hocam, Allah analı babalı büyütsün. Sizin adınıza çok sevindim.

Hediye olarak saat alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyukaranlık

Hocam, Allah analı babalı büyütsün. Sizin adınıza çok sevindim.

Hediye olarak saat alabilirsiniz

saat iyi olabilirdi de ondan çok aldım bugüne kadar. sanırım bilezik yada künye tarzı birşey alacam. dilerse bozdurup daha farklı birşey alsın. bi iki ay sonra da b segmenti bi araba bakarız artık
  • Ben de bilezik almanı tavsiye ederim hocam.
  • Lohusa şekeri
    Bir de, bilezik. Beşi bir yerde de olabilir.
  • Allah analı babalı büyütsün hayırlısı olsun. Ne güze düşünceli bir eşsiniz. Kolye küpe seti daha şık olur ama bilezik de alınabilir. Bilezik alırsanız kendisi gidip haber vermeden bozduracağını sanmıyorum, dışarıda takmak için de uygun olmayabilir. Siz daha iyi tanıyorsunuz kolay gelsin.
  • Hocam omurlu olsun benimde 2 aylık bi kızım var ben eşime 5 taş yüzük hediye etmiştim gönül ister ki daha fazlasını sunabilmek ancak durum ancak buna musade etti

Sizin içinde güzel bi hediye olabilir eger yenge hanımın 5 taşı yoksa
  • Kesinlikle Doğum fotoğrafçısı ayarla. Anne ve bebeğin en özel anlarını albüm yapın.

Ayrıca, alnından öp karını. Emin ol, karına vereceğin en anlamlı hediye bu olur. Allah analı babalı büyütür ve bir yastıkta kocar sizi inşallah.. mutluluğunuz daim olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 7 Mart 2017; 18:45:36 >
  • Yeni tavsiyelere açığız :) Kim ne aldi tavsiye lütfen :)
  • Doğum hediyesi araba vay be...
  • Bu zamanda çocuk yapan mı kaldı
  • Kızının ismi yazılı bir künye olabilir evi süsleyebilirsin doğum sonrası ilk geldiğin de
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Yeni tavsiyelere açığız :) Kim ne aldi tavsiye lütfen :)
    Böyle durumlarda bütçenizi belirtseniz sıkıntı olmayacak. Başlığı önce açan arkadaşa da baktım o da belirtmemiş.

Bir adet altın sikke alıyorsun, hediye ediyorsun. "Altınım benim" diye öpüyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.