Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.293
Cevap
4
Favori
167.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telekom yabana atılacak takım değil...

ilk golde güzel oldu
  • İnşallah Evimizde İstanbulsporu ynecez.
    Hepinizi Eskişhir'deki şölene bekleriz.
  • Ben geldim Bende Es-Es liyim
    bir an Eskişehirde lisedeki yatılıg ünlerim aklıma geldi ne güzeldi Eskişehir
  • Arkadaşlar Biletlere Zam Geldi Maalesef Açık 10 oldu Duyduğuma Göre Ama Herşeye Rağmen Atatürk Stadyumundayız Gelenler ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliekmel

Ben geldim Bende Es-Es liyim
    bir an Eskişehirde lisedeki yatılıg ünlerim aklıma geldi ne güzeldi Eskişehir

H.g Kardeş
  • H.g Bu Arada Biletler Yarın Satışa Çıkıyor Artık Öyle Eskisi Gibi Maç Günü Gidip Alınmıycak Biletsiz Kalmayın
  • OO Saolasın Mok Bilmiyordum Söylemesen Maça Gidemicektik Gerçi Grup LA Girerdİk Ama Saolasın
  • 120 kağada kombine aldım ben
  • Valla En İyisini yapmssın :Darkevil ya bende düşünüyordumda vazgeçtim sonradan
  • quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

OO Saolasın Mok Bilmiyordum Söylemesen Maça Gidemicektik Gerçi Grup LA Girerdİk Ama Saolasın

bi şey değil kardeşşş
  • BUGÜN STADIN ÖNÜNDEN GEÇİYORDUM BLETLER SATIŞTA HABERİNİZ OLSUN
  • Biraz Önce Stadın Ordan Geçiyordum Stad Herşeye Hazır
     **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**
  • es es gibi tarafratı olan hiç bir 2 lig takımı yok yarın es es in macı var ebnde gidcem ama birde biletleri ucuz olsa 10m yaw açık
  • quote:

Orjinalden alıntı: black jack

es es gibi tarafratı olan hiç bir 2 lig takımı yok yarın es es in macı var ebnde gidcem ama birde biletleri ucuz olsa 10m yaw açık

Evet Taraftar Süper Biletlerin Fiyatlarına Rağmen Full Çekecek Bir Tane Bilet Bulabildim Sonunda :@Jolly Güzel Resimler
  • maça 7 saat kaldı
    karaborsa olacak biletler
    yetişin alın bilet
    http://www.ticketturk.com/Portals/0/Anasayfa/tabid/36/Default.aspx
  • quote:

Orjinalden alıntı: black jack

es es gibi tarafratı olan hiç bir 2 lig takımı yok yarın es es in macı var ebnde gidcem ama birde biletleri ucuz olsa 10m yaw açık

1. lig takımıda sayılı Açık 10 kapalı 20 bilet kalmadı piyasada az evvel maçtan geldim iyiki gitmişim İstanbulu devirdik 2-0... 30 undada fortis türkiye kupası var gene gece maçı kaçırmayın ve biletleri erken alın derim. saat 20:00 de...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.