Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.293
Cevap
4
Favori
167.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FORZA ESES!
  • Hürriyet yerine Toko nun oynamasıda çok garip tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre Güral çok süre aldığì maçlarda varlık gösteremedi. GS ye direkten dönen §utu FB ye attığı gol dışında oyuna çok katkısı yok gibi.
    Emre'deki hırs ve istek göze çarpıyo tabi. Ondaki isteğin yarısı Erkut'ta olsa elimizde tutamayız.Taraftar olarak Serdar'la Sezer'e verilen şans Emre'yle Erkut'a verilsin isterim. Hatta Mehmet Feyzi oynasın daha iyi...

• Yönetimden mesaj da geldi skibbe ile devam ediyormusuz hadi bakalım neler olacak gönlüm gitmesinden yanaydı
  • Skibbe E.S. ın aldığı maaşın 4te 1ine çalışıyor diye söyleniyor.Bu durumda M.H. Skibbe yi bırakmaz.Seneyede bonservissiz ucuz transferlerle sezona başlar ara transfer döneminde kiralık bir kaç bizans eskisi,hoca değişir,seneyede M.H. bu politikayla gider.
  • Bugün Paşa'yla zorlu bir mac var. Bizim defansta Sezgin sakat, Paşa'da Adem kadro dışı. Şansımız hep tutmuştur Paşa'ya karşı ama...
    İnşallah 3 puan bizim olur.

• Neredesiniz esesliler? Konu neden ölmüş? Kombineler 100 lira olmuş aldınız mı? Damalı formamız da çok güzel olmuş 115 Lira ama para bulursam alacağım ben. 9 tane transfer yapmışız an itibari ile yanlış saymadıysam. Yeni sezon için umutluyum ben. Defederico ve muarremi çok merak ediyorum. Gekasın gelmeside çok iyi oldu. Bakalım neler olacak az kaldı
  • Ne oldu mesajlarımız neden silindi ?
  • Bilmiyorumki benimde mesaj silinmiş anlamadım

• Gekası bekliyomuş takım. Az oyna ama öz oyna. Sivas oynadı Gekas attı. DarısıÇ.Rize maçına...

• Her zaman es es

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden buraya atılan mesajlar siliniyor anlamadım
  • Bugün dh de forum sıkıntılı onunla alakalı olabilir. Geçen sefer içinde bana uyarı gelmiş sonradan farkettim. Sanırım mesajda malum takımlar için takma isimlerini kullanmıştım onunla alakalı olabilir.Açıkça belirtmemiş ama forum ku]rallarına aykırı diye uyarı göndermişler.Onlar silmeye devam etsin biz yazalım...

• Olabilir hocam. Akşam maça gidecek var mı? Yazmıştım silinmiş. Forumda bir sıkıntı var onunla alakalı olabilir.
  • Bu sene küme düşmesek bari.

Bu arada İsmail Kartal nedir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Bu sene küme düşmesek bari.

Yok cimbom küme düşmez düşürmezler.
    Bizi soruyosan biz düşsekte kalkarız,bizi sıkıntı etme sen cimbomlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: eseslifark

quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Bu sene küme düşmesek bari.

Yok cimbom küme düşmez düşürmezler.
    Bizi soruyosan biz düşsekte kalkarız,bizi sıkıntı etme sen cimbomlu.

Abi ne olacak böyle? İzledin mi M. Hoşcanı bugün es tvde? Söz verdi birde takıma bir şey olmayacak diye İçimiz yanıyor. Şu an istifa olsa bile H. Ünal var. Eskişehirde bu iki kişi dışında kimse yok mu sahiplenecek takımı? Sahada futbol adına hiçbir şey yok. Nasıl olacak bilmiyorum zor zamanlardan geçiyoruz

• M.H. nin kulübü H.Ü. a birakmamasi cok dogru bir hareket.Her ne kadar kendisi fazla tasarruf yapip takimin kalitesini cok dusurerek bizi bu hallere dusurmus olsada kendisini H.U. inadi uzunden destekliyorum.
    Kayseri.Akhisar.Osmanli maclarindan alacagimiz puanlar bizi devre arasi takviyelerle ligte tutar diyordum ama bu 3 mactan 0 puan cekmek benimde icimi karartti dogrusu.Bu saaten sonra yapilacak en dogru sey takimi tribunde desteklemek.Protesto yerine mucadele hirslarini arttirmaya calismak olacaktir.
    Yine soyluyorum ki bu kulup kesinle HU ye kalmamali.İ.Ilgaz iddialari var ama ... Bu pozisyonda kimse devralmaz gibime geliyor.
    Bana kalsa kume dussun devre arasi gereksiz masraf yapilmasin.5 sene surmez takim tekrar borcsuz olarak cikar.Eskisehirdeki siyasi sonuclar dengeli gittigi surece belediyede bir dahaki secim icin EsEs imi kullanip puan toplamaya calisacaklar. Yeni stadla beraber artacak gelirler bizi tekrar super lige tasir.Dusmeden borc azalsa daha iyi ama ben pek ihtimal vermiyorum.
    Taraftarin erken tepki uerine herseye ragmen destek vermesi gerekiyordu ki tribun liderleri sinifya kaldi.Devre aradi yaklasirken tesismi basacaksin Mh istifami diyeceksin ne yspacsksan devre arasina dogru yapacaktin.Osmsnli macinda topcularin ayaklari titriyordu .2. golden sonra top oynayamadilar.Tepkiler erken badladi.
    Bundan sonradi bu topculara kaldi.Devre arasina kadar alinirsa eger puanlar ligde kaliriz bizim mayamiz var.Yoksa pabuc pahaliMH de kendi basini yer.
    İnsallah kulup HU ye kalmasinda.......

• Mobilden yazinca cok hata olmus ama...Kusura bakma.

• dibe battık iyice...50 yılımızda yeni stad açılışımızı ptt'de yaparız artık..

lanet olsun böyle yönetime...
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.