Şimdi Ara

ERKEN REZERVASYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sezon birkaç turizm firmaları erken rezervasyonlarını açıkladı
    benim geçen sene kaldığım otel % 35 pahalanmış
    genelde hep pahalı buldum
    hep araştırıım erken aldığınızda geçen sene kemerde ultra herşey dahil temmuz başında 95/115 arası bulabiliyordunuz
    bu sene ramazanın daha da erkene gelmesi 1-22 temmuz arasını tavan yaptırmış
    müslüman bir ülkede yaşayan olarak ve garanti yaptığımız ibadet oruç olduğuna göre ramazan ayında da tatil yapmayacağız artık...!
    bu durumda yüksek fiyatlardan tatil yapacağız
    bir de, turizm şirketlerinin daha aralık ayında bu kadar erken rezervasyon açıklamalarını anlamsız buldum
    öğretmenler hariç tatil pilanı yapan kaç kişi var _???
    dur bakalım nasipse yeni yıl girelim, havalar bahar havasına bürünsün üzerimize bahar yorgunluğu gelsin gündeme o zaman alırız
    görüş ve fikirlerinizi bekliyorum

• tur fırmaları acele edıp buyuk bır pay almak ıstıyor onumuzdekı sene satıslarından yakın bı gelecekte aynı yılda hem o seneyı hemde gelıcek seneyı rezervasyon yapılabılır hale getırırlerse hıc sasırma
  • Yurtdışı tatillerine bakmanızı tavsiye ederim. Bütçe yeterliyse Kemer'de ultra herşey dahil bir otel yerine her tatilde yurtdışında farklı bir yere gitmeyi tercih ederim.
  • Cok sacma bir sey yazmissiniz. Siz oruc tutuyorsunuz diye zam yapilmiyor.

İktisatta fiyati belirleyen etmenlerden biri taleptir.

Yazin ramazanda bircok kisi oruc tutuyor ve haliyle ramazan ayi olu gececek. Ramazana gelmeyen yaz aylarinda da haliyle buyuk talep olacak. O zaman fiyat artar.

Goruldugu gibi orucla alakasi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.