Şimdi Ara

erkekte parlak saç nasıl elde edilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben saçlarımın uzatıyorum.saçlarımın parlak olmasını ve daha canlı olmasını istiyorum.her sabah duş alıyorum ancak saçlarım kuruyunca gün içinde çok kabarıyor ve canlılığı kayboluyor.sabahları duş almazsam da saçlarım dağınık oluyor.düz ve dalgalı arası bi saç şeklim var ama düze daha yakın.etrafıma baktığımda saçlarını benim gibi uzatan erkeklerin saçları daha canlı,nemli duruyor.daha parlak duruyor.jöle diyecekseniz jöleli gibi durmuyor yani onların saçları onların saçları da serbest ama ne yapıyorlarsa daha canlı nemli ve parlak gözüküyor.bunu nasıl yapıyolar bilmiyorum eğer yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.tanımadığım kişilerde bu durum olduğundan gidip de soramıyorum.tekrar teşekkürler:)

• H202

formülü verdim. Gerisi sende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her banyo sonrası saçına nemliyken argan yağı ile masaj yap ve şampuanı çok az kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O erkekler saçlarına kil wax sürüyor sen ise birşey sürmüyorsun kezban gibi çıkıyorsun. tek fark bu başka fark yok git american crew yada imperial wax al sür saçına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Her banyo sonrası saçına nemliyken argan yağı ile masaj yap ve şampuanı çok az kullan

eyvallah bunu dikkate alıcam kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

O erkekler saçlarına kil wax sürüyor sen ise birşey sürmüyorsun kezban gibi çıkıyorsun. tek fark bu başka fark yok git american crew yada imperial wax al sür saçına

dostum sağol bilgiler için de kezban gibi deyince moralimi bayağı bozdun ya
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    briyantin var ama o da o dediklerinin işini görür mü
  • Her gun yikama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Her gun yikama

neden?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.