Şimdi Ara

Ergenlik Sorunları-Boyum çok kısa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: semih_efendi

quote:

Orjinalden alıntı: enl600

basketbol çözüm olabilir basketçiler baz alınırsa

en fazla uzatacağı bilimsel olarak 3 santim oda kamburluğa neden oluyomuş

şaka maka kısaysanız kısa kalın genel anlamdı hıyanlık haricinde kısaların ek bi özelliği olmaz

kambur demişken kamburum da varama basket hiç oynamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: BoZoMbO

quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

doktora git diyoruz daha ne yapıcaz. boyun uzun olsun diye sürekli omzumuzda mı taşıyalım

senin gibiler olduğu sürece taşıcak mutlaka bulunur.Şurda derdimizi paylaşıyoruz.Abuk subuk mujim konularından iyidir herhalde

ne alakası var. ciddi bir şekilde dedik ki doktora git. büyüme hormonunu arttıracak ilaçlar verebilir buda uzamanı arttırır. daha ne yapalım? derdini söyledin çözümde bu.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BoZoMbO

quote:

doktora git diyoruz daha ne yapıcaz. boyun uzun olsun diye sürekli omzumuzda mı taşıyalım

senin gibiler olduğu sürece taşıcak mutlaka bulunur.Şurda derdimizi paylaşıyoruz.Abuk subuk mujim konularından iyidir herhalde

ne alakası var. ciddi bir şekilde dedik ki doktora git. büyüme hormonunu arttıracak ilaçlar verebilir buda uzamanı arttırır. daha ne yapalım? derdini söyledin çözümde bu.

biliyorum da gitmedik mi sanıyorsun büyüme hormonu sana en az 15 kilo aldırır dedi.Bende zaten kilolu olduğum için ailem istemedi

• hmmm l-arginin ve basit bir vitamin takviyesiyle başla.

calciumu bol yiyecekler iyi gider süt yumurta vs.

birde yapabilirsen yüzmeye git. bu inanılmaz faydalı olur. eger yapamıyorsan hafif vucut geliştirme deneyebilirsin. yatmadan önce yemek yeme. mümkün mertebe yürü. karnını sonuna kadar doyurma. çok az aç kal. gün boyunca kalorisi düşük şeylerden az az atıştır bu seni tok tutar. şekersiz çay falan iyi gider tahminimce. bu sayede fazla kilolarının bir kısmını verirsin
  • orta 1.deyken bende öle idim ama zamanla uzar boyun korkma

ve bol bol basketbol oyna hacı
  • Kendini kabullen bence..Yani boyun ve sevmediğin yerlerin için uğraş tabide olmazsa üzülme yürüyon duyuyon görüyosun bunada şükret daha kötüleri var
  • benimde boyum 1,78 23 yaşındayım boyun bi faydasını görmedim şimdiye kadar o yüzden kendini sev gerisi önemli değil hiçbirşeyi kendine dert etme ölümlü dünya
  • Telaş yapma bazı kişiler yavaş yavaş uzar bazıları hemen uzar lise 3 de bir bakarsın boyun olmuş 1.70
  • Genelde mesajı yazdığınız saatlerde ayakta oluyorsanız gelişmemeniz normal.
  • hocam takma yaw herşey olucağına varır benim boy 173,1.80lik rus kızlarıyla çıktım hiç sorun olmadı.herşey karakterinle ilgili.kimse sana boyun uzun diye daha iyi bi iş vermez,hocaların notunu artırmaz yada insanlar seni daha çok sevmez.boyun en az 5 santim daha uzayacaktır yaşın daha erken zaten.
  • senin L teorisinden haberin yok galiba
  • Lise 1 e gidiyorum...
    Boyun Sınıf Çoğunluğundan Kısa 1.60 fln boyum. ama Okulda Seviliyorum..Derslerde Espri Fln Yapıyorum...
    Bu Şeyin Boyla Alakası Yok Daha Çok Kendi Kişiliğinle Alakalı...Kendin Gibi Davran Kasma Rahat Ol...Bu istiyerek olacak bişi deil..Sen Öyle Yaratılmışssın !
  • Boyun kaç acaba?
  • Dezavantajı avantaja çevir.Mesela boyun kısalığının getirdiği avantajları kullan.Ama bence bunlara hiç gerek yok,kendin olsan bile yeter.
  • ilaç al ve ilacın ardından pekmez ye ilaç mutlaka balık yağlı olsun
  • zeki müren ayakkabısı al

sadece şaka
  • Doktora basvur.Sana uzaman ıcın ılaclar verır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green Goblin -- 7 Ekim 2008; 16:44:05 >
  • Boyu net olarak yaz belkide boşa kuruntu
  • Eğer kas yaparsa dahada bı kücük görünür.Ne kadar zayıf olursa boyu uzaktan okadar uzun görünür.
    quote:

Orjinalden alıntı: YrkndrY

kas yap bence.cep herkülü gibi olursun
    ciddiyim böyle kısa ama kaslı kişiler dışardan sanki daha bi büyükmüş gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green Goblin -- 7 Ekim 2008; 16:48:32 >
  • kas yapmaya çalışma boyunun uzaması durur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.