Şimdi Ara

[Erepublike benzer] e-sim stratejik similasyon oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size bir oyun tanıtmak istiyorum.
    Hayatımda ilk defa bir oyunu 3 yıldır oynamaktayım. Nedenini oyunu tanıtıp en sona eklicem.

Gel ve bize katıl ! Tıkla.
    Oyunumuzda her oyuncu bir ülkenin vatandaşı.
    Peki ne yapıyor bu vatandaşlar ?

Oyunun ana teması ülkelerin birbirleriyle savaşarak, toprak kazanmaları. Vergi ve gelir seviyelerini arttırarak ülke vatandaşlarının gelişmesi.
    Tabi bunu her ülkenin kendi vatandaşları başarıyor. Örneğin şuan Türkiye ile İsrail savaş içerisinde.
    Bizlerde bu savaşta savaşan askeriz. Tabi ki oyunda sadece askerlik yapmıyoruz. Bu genel hali.

Detayına indiğimiz zaman, bir gazeteci, iş adamı, parti genel başkanı, milletvekili, başkan, dış işleri bakanı vb. rollerde bulunmakta.
    Yani oyunda sürekli yapabileceğiniz bir iş mevcut. Vakit ayırmak istediğiniz taktirde.
    Oyunun en güzel yanı ise her oyuncunun birbirine ihtiyacının olması.

İşte son kısımda söyleyeceğim çünkü kısmı bunu kapsıyor.
    Ben 3 yıldır oynuyorum çünkü harika bir dostluk ortamı kurduk bu oyun sayesinde.
    Zaten oyunun sohbet kanalına gelip iki muhabbete katılan bir daha gidemiyor.
    Demem o ki oyunun kendisinden çok dostluk ve arkadaşlık ortamı bagımlılık yaratıyor. O yüzden de daha çok eğlenmenizi sağlıyor.
    Bu ortama sizleride bekliyoruz.
    Oyun içindeki ismim TheHuns784.
    Her türlü yardımcı olurum gelirseniz. Aşagıda verdiğim linkten doğru kayıt olursanız beni bulmanız kolaylaşır.
    Ayrıca oyunda kendi askeri birliğim var. Güzel bir dostluk ortamımız var. Sadece oyun değil, gerçek hayattada iyi arkadaşlıklar kurduk.
    Sizide bekliyorum o yüzden.

Oyundan bir kaç görüntü eklemek isterim,

[Erepublike benzer] e-sim stratejik similasyon oyunu [Erepublike benzer] e-sim stratejik similasyon oyunu [Erepublike benzer] e-sim stratejik similasyon oyunu [Erepublike benzer] e-sim stratejik similasyon oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurks784 -- 23 Mayıs 2015; 16:09:59 >

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.