Şimdi Ara

Erepublik (Lazokratların yeni başlayanlar için hazırladığı anlaşılabilir kolay müthiş video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lazokratlardan muhteşem bir imkan daha siz oyunu anlayabilin aramıza yeni oyuncular yetişsin diye e-Türkiyenin hakettiği yeri alması için video hazırlanmıştır yazı olarak deil video kolayca anlayabileceksiniz.

Öncelikle oyuna girmek için link : http://www.erepublik.com

Videohttp://www.dailymotion.com/burakkocamis/video/16129968
    Herhangi bir soruyu lütfen bu başlık altından sorunuz yeni konular açıp forumu kirletmeye gerek yok.

e-Türkiye ile her duyuru burdan belirtilecektir.

Lazokrat olmak isteyenler bana özelden mesaj atabilirler veya burdan belirtebilirler grup msn adresimizi verebiliriz
    Lazokrat nedir diye sorucak olursanız : Oyunda bir grup Türkiyenin en güçlü grubu genellikle ülkesinde yaşamayan ama ülkesine isyan konuların savaşlar en önde yer alan en güçlü grub desek daha doğru olur biz kardeşten öteyiz hiçbir ayrım yoktur!Zorlama yoktur isteyen olur isteyen olmaz ama lütfen davet isteyiniz ülke için faydalı olacaktır

Lazokrat olmak isteyen yeni üyeler : group265226@groupsim.com bu adresi eklesinler ve davetiye istesinler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byoras -- 16 Haziran 2009; 23:12:06 >

• Video açıklayıcı olmuş.Hazırlayanlara teşekkürler.Umarım Türkiye'ye yeni vatandaşlar kazandırır.
  • bizde öyle umuyoruz yeni üyelerin öğrenmesi gereken herşey mevcut bi videoda kolay anlaşılabilir :)
  • Video güzel olmuş, başlayacaktım, vazgeçtim.
  • Yeni üyeler bekliyoruz.
  • Arkaplan müziği süper ya. Ağlayacaktım nerdeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaststreetz -- 6 Ağustos 2009; 3:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaststreetz

Arkaplan müziği süper ya. Ağlayacaktım nerdeyse.

bencede biri öldü sandım

Oyun güzel ben oynadım ama bi zaman sonra sıkıyor her gün aynı şeyleri yapmaktan bıkıyorsunuz.
    İlk zamanlar çok sıkılıcaksınız çünkü ilk günlerde 30-40 sn. siteye girmeniz yeterli olacak.
    Ben 16 lvlde oyunu bıraktım.Oyunu bırakmamın nedeni 30 gün çalışarak hardworker madalyası veriliyor.Tabi sürekli 30 gün calısıcaksınız.Ben 29 gün çalışmıştım ve sonraki gün unutmuşum girmeyi bütün emeğim boşa gitti bu yüzden bıraktım

Ama bütün gün internetteyim uğraşacak birşeyim olsun diyorsanız erepublik.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.