Şimdi Ara

EREN HOLDİNG SANAL ÇADIR AÇILDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
37
Favori
76.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben iadede hic sorun yasamadim. Gecen sefet aldiklarimin yarisini geri gonderdim, iadesi sorunsuz yapildi. Giymeden aldigim gibi geri gonderdim. Sorun yasayan arkadas neden oyle tecrube yasadi bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay önce Lacoste gömlek fiyatları neydi hatırlayan var mı ?

Nauticalar 59 69 du sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

6 ay önce Lacoste gömlek fiyatları neydi hatırlayan var mı ?

Nauticalar 59 69 du sanırım

Occaison avm de 109 TL den satılıyordu.
  • bir timsah logosu için... diyeceğim ama uygun fiyat olursa boş geçmem.
  • Rez

• Güneşli'de starcity'nin ilerisinde bir mağza var. çok ünlü markaların ürünleri güzel fiyatlara satılıyor, öyle çok büyük indirimler yok ama lacoste'un mesala polo tişörtleri 100-120tl civarına bulunabiliyor. normal tişörtler 60-80tl civarına var bir çok ünlü markanın.
  • Siteye girince sağ üste VIP giriş diye bir kısım var. Nedir bu VIP giriş bilgisi olan var mı? Geçen senelerde yoktu böyle bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinalDesire

Siteye girince sağ üste VIP giriş diye bir kısım var. Nedir bu VIP giriş bilgisi olan var mı? Geçen senelerde yoktu böyle bir şey.

Kendi kendimi cevaplıyorum hemen. Müşteri hizmetleri ile görüştüm geçen sene belli bir tutarın üzerinde alış-veriş yapan üyeleri VIP diye tanımlamışlar. Belli bir tutarın ne kadar oldugunu belirtmediler. Bu VIP müşterilere sistem 2 saat önce açılacakmış. Benim aldığım bilgi bu yönde.

VIP miyim değil miyim öğrenmek için de yapabilecekleri bişey olmadığını belirtti. Eğer bilgilendirme maili - SMS'i gelmediyse VIP değilsinizdir dedi.

VIP olan bir arkadaş hesabını paylaşmak isterse gerçekten çok sevinirim. Geçen sene kaçırdığım çok ürün olmustu. VIP arkadaslardan PM'leri bekliyorum :)

• quote:

quote:

Siteye girince sağ üste VIP giriş diye bir kısım var. Nedir bu VIP giriş bilgisi olan var mı? Geçen senelerde yoktu böyle bir şey.

Kendi kendimi cevaplıyorum hemen. Müşteri hizmetleri ile görüştüm geçen sene belli bir tutarın üzerinde alış-veriş yapan üyeleri VIP diye tanımlamışlar. Belli bir tutarın ne kadar oldugunu belirtmediler. Bu VIP müşterilere sistem 2 saat önce açılacakmış. Benim aldığım bilgi bu yönde.

VIP miyim değil miyim öğrenmek için de yapabilecekleri bişey olmadığını belirtti. Eğer bilgilendirme maili - SMS'i gelmediyse VIP değilsinizdir dedi.

VIP olan bir arkadaş hesabını paylaşmak isterse gerçekten çok sevinirim. Geçen sene kaçırdığım çok ürün olmustu. VIP arkadaslardan PM'leri bekliyorum :)

vip giriş'e tıklayınca giriş yapabiliyormusun ?

• vıp giriş ile ilgili ne bir sms aldım ne bir şey ama geçen indirimden 5 tane ayakkabı almıştım.şimdi denemek için girdim hem normal hem vıp giriş yapabiliyorum.umarım iyi birşeydir :D
  • quote:

quote:

Ben şimdi üye adım şifrem ile vip ile bağlandım sisteme vip olduğumu nasıl anlayacam girdiğim için sisteme vip müşterimiyim acaba geçen yıllarda baya sağlam ürün aldım acaba bilginiz varmı sizde denedinizni vip bağlantı ile giriş yaptımı sisteme

• quote:

Orijinalden alıntı: Suat1989

vıp giriş ile ilgili ne bir sms aldım ne bir şey ama geçen indirimden 5 tane ayakkabı almıştım.şimdi denemek için girdim hem normal hem vıp giriş yapabiliyorum.umarım iyi birşeydir :D

Hocam bende girdim vip den acaba biz vip miyiz yoksa herkezmi giriyor vip girişden

• Hemen bir açıklama daha yapıyorum. VIP giriş ile Normal girişin yönledirildiği web adresi aynı. İkisinde de aynı yere giriş yapılıyor.

Ama ben naaptım? Şansa bırakmadım; hemen tazecik bir üyelik açıp denedim girebiliyor muyum VIP olarak diye? Ve ne yazık ki girdim :(
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    herkes girebiliyor mu bilmiyorum ama ben giriş yaptım ordan.herkes giriyorsa eğer bi halt çıkmaz gibi :)
  • quote:

Hemen bir açıklama daha yapıyorum. VIP giriş ile Normal girişin yönledirildiği web adresi aynı. İkisinde de aynı yere giriş yapılıyor.

Ama ben naaptım? Şansa bırakmadım; hemen tazecik bir üyelik açıp denedim girebiliyor muyum VIP olarak diye? Ve ne yazık ki girdim :(

O zaman devreye girmedi sistem yada bunlar milleti gaza getirmek için alayımızı vipden giriş yaptıracak bir nevi çılgın tüketim olsun

• bende vip den giriş yaptım, eski üyelikle.
  • şimdi eren holdingten arandım.vıp üye olanlar c.tesi gecesi saat 1 de giriş yapabiliyor olacaklarmış.muhtemelen herkes c.tesi gecesi girecek :)
  • quote:

şimdi eren holdingten arandım.vıp üye olanlar c.tesi gecesi saat 1 de giriş yapabiliyor olacaklarmış.muhtemelen herkes c.tesi gecesi girecek :)

Normal ne zaman başlayacaktıki ayrıca sanki birisi burayımı yakip ediyorda arandın hocam sen ayrıca sen vip mişsiin onu sordunmu bende girebiliyorum bence vip ayağına herkezi birbirine kırdıracaklar hikaye vip

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

şimdi eren holdingten arandım.vıp üye olanlar c.tesi gecesi saat 1 de giriş yapabiliyor olacaklarmış.muhtemelen herkes c.tesi gecesi girecek :)

Normal ne zaman başlayacaktıki ayrıca sanki birisi burayımı yakip ediyorda arandın hocam sen ayrıca sen vip mişsiin onu sordunmu bende girebiliyorum bence vip ayağına herkezi birbirine kırdıracaklar hikaye vip

normalde pazar gecesi başlayacaktı bir gün öncelik veriyor yani.ben vıp miyim diye sormadım sadece iki taraftanda girebiliyorum dedim o zaman vıp sin dedi bana.aranma sebebim de mail atmıştım vıp ile ilgili ona dönüş yaptılar.
  • NNoitra kullanıcısına yanıt
    Hocam nautica kullanmadiysabiz denemelisiniz:)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.