Şimdi Ara

Erasmusla İlgili Bir Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Dokuz Eylül Türkçe Öğretmenliği 2. sınıfta okuyorum ve önümüzdeki sene erasmus yapmak istiyorum erasmusu her bölüm yapabiliyor mu?Bizim bölüm koordinatörüne sordum gönderiyoruz dedi ama ben yine de size bir sorayım dedim.Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SexandDrugsandRocknRoll

Merhabalar.Dokuz Eylül Türkçe Öğretmenliği 2. sınıfta okuyorum ve önümüzdeki sene erasmus yapmak istiyorum erasmusu her bölüm yapabiliyor mu?Bizim bölüm koordinatörüne sordum gönderiyoruz dedi ama ben yine de size bir sorayım dedim.Şimdiden teşekkürler.

Evet eğer üniversitenin söz konusu bölüm için başka bir ülkeyle anlaşması varsa her bölüm yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucia

quote:

Orijinalden alıntı: SexandDrugsandRocknRoll

Merhabalar.Dokuz Eylül Türkçe Öğretmenliği 2. sınıfta okuyorum ve önümüzdeki sene erasmus yapmak istiyorum erasmusu her bölüm yapabiliyor mu?Bizim bölüm koordinatörüne sordum gönderiyoruz dedi ama ben yine de size bir sorayım dedim.Şimdiden teşekkürler.

Evet eğer üniversitenin söz konusu bölüm için başka bir ülkeyle anlaşması varsa her bölüm yapabilir.

Teşekkürler hocam sanırım şu an için halihazırda bir anlaşma yok fakat kendim bir üniversiteyle iletişime geçtim.İkili anlaşma yapmaya sıcak baktılar bölüm koordinatörümle konuşup anlaşma yaptırmaya çalışacağım.

• SexandDrugsandRocknRoll kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım umarım olur hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.