Şimdi Ara

Erasmus vs PC toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler bu ikilem arasında kaldım pc olursa bu yaz tatilinde toplayacam erasmus olursa seneye yapacam erasmus için ortalama 15 bin tl param olacak(aileden gelecek olan para hariç)sizce hangisini yapsam pişman olmam

• Tabikide erasmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de kıyas edilemeyecek kadar farklı şeyler. Bence kafan karışmış senin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğin bir bilgisayarı toplarsan pişman olmayacağını düşünüyorum. Erasmus'da ise pişman olup olmayacağını seçimlerin belirleyecek, ben olsam Erasmus'u seçerdim, deneyimlemek güzel olur.

• Ben olsam bilgisayar toplardım ancak önermiyorum. Hayatında deneyimlerinin olması önemliyse erasmus uygun olur. En doğru karar senin.
  • "Öss her sene var hacı. Ama Mafia 2 gibi oyunlar bir kere gelir" demek gibi

• İkisini de yapabilirsin 15 binin varsa

• 3 bine pc topla 12 bine erasmus yap

• Erasmus için hibe var zaten, 15 bin nedir? O kadar paraya arsa alırsınız. Erasmus'a gidip de çok az para harcayan bir sürü arkadaşım var. İkisini de yapmayın, siz boşa para harcamayı seviyorsunuz, en iyisi onu yapın.

• Erasmusa git pc parçalarını oradan ucuza al

• quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

Erasmus için hibe var zaten, 15 bin nedir? O kadar paraya arsa alırsınız. Erasmus'a gidip de çok az para harcayan bir sürü arkadaşım var. İkisini de yapmayın, siz boşa para harcamayı seviyorsunuz, en iyisi onu yapın.

Erasmus ne kadar tutuyor ki herşey ile birlikte avrupaya mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

Erasmus için hibe var zaten, 15 bin nedir? O kadar paraya arsa alırsınız. Erasmus'a gidip de çok az para harcayan bir sürü arkadaşım var. İkisini de yapmayın, siz boşa para harcamayı seviyorsunuz, en iyisi onu yapın.

Erasmus ne kadar tutuyor ki herşey ile birlikte avrupaya mesela

5 ay gitsen aylık azami 600 euro harcansa toplam 4-5 bin lira harcanır ortalama. Zaten hibe var, ekstra burslar var. Sorumsuzun teki gidip de 15-20 bin harcıyorsa onu bilemem. Bursları, hibeleri aradan çıkarınca 2-3 bin lira harcayan arkadaşım da vardı. Sadece hibe 5 aylık dilimde 2-3 bin Euro'yu bulabiliyor, Türk lirasına çevirince 8-9 bin lira, ortalama cebinden çıkacakla artıyor işte, artık gerisi size kalmış. Bazı arkadaşlarım neredeyse sadece ekstra ihtiyaç ve belgeler için para ödüyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 16 Şubat 2016; 10:07:13 >

• Bu sene bilgisayar toplasan üniversite bitince gene toplarsın , erasmusa bi daha ne zaman gidicen hacı

• hocam nette biraz arastirma yaptim kimisi 20 bini gozden cikar yok hibe senin yeme icmene yetmez gibisinden yorumlarda bulunmuslar ozaman 3-3.5 bin e pc toplarim

• Tabikide Erasmus bu nasıl bir soru?

• 2000liraya laptop kalanı erasmus
  • Tartışmasız erasmus
  • Erasmusa git.Gittiğin yerde her türlü daha ucuza pc toplarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.