Şimdi Ara

ERASMUS İLE POLONYADAYIM! [SS'ler geldi][[OTOSTOPLA AVRUPA TURUM!][GÜNCEL+VİDEO GELDİ] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
98
Favori
19.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genç nüfus daha çok bence. 20-35 fazla. Hayır yok. Hava tertemiz.... yollar tertemiz sadece herkes sokağa tükürüyor pislik herifler. Dünya güzeli bir kız geliyor diyelim karşından, löp diye yere balgam atıyo şok oluyosun :D

@DarkOfEagle
    Geldiiiii

@Detective W.
    Geldi hocammm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OsKi__ -- 27 Şubat 2015; 18:10:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Yabanci dil sinavi lazimmis onu nasil hallettin

Son gün essay nasıl yazılıodu ona baktım sadece. ingim iyidir girdim direkt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OsKi__ -- 27 Şubat 2015; 17:46:24 >
  • insanların davranışları nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

insanların davranışları nasıl

Çok saygılılar iyi niyetliler ama ırkçılar da varmış.. Geçen gece sokakta adamın biri gözümün içine öyle bir baktı ki, hassss..... dedim içimden. tırstım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OsKi__ -- 27 Şubat 2015; 17:59:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __OsKi__

@yenfiz
    Genç nüfus daha çok bence. 20-35 fazla. Hayır yok. Hava tertemiz.... yollar tertemiz sadece herkes sokağa tükürüyor pislik herifler. Dünya güzeli bir kız geliyor diyelim karşından, löp diye yere balgam atıyo şok oluyosun :D

@DarkOfEagle
    Geldiiiii

@Detective W.
    Geldi hocammm
    Wuuuw Ninesini Eeee ne demişler Her güzelin olur bir kusuru ama balgam biraz görgü meselesi

Bilgi için teşekkürler kardeşim, gidip göremesekde sayende bilgi edindik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 27 Şubat 2015; 18:01:10 >

• size bir şey söyleyeyim beyler bu konuya girenlerin yarısı polonyanın kızlarını merak ediyor size tavsiyem ne rusya ne estonya ne başka bir yer İspanya/Malaga'ya gidiyorsunuz hayatımda gördüğüm en sexy en ateşli en güzel kızlar orda cennet cennet ilerde Malaga'ya taşınmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Wuuuw Ninesini Eeee ne demişler Her güzelin olur bir kusuru ama balgam biraz görgü meselesi

Bilgi için teşekkürler kardeşim, gidip göremesekde sayende bilgi edindik

Eyvallah
  • Kiz erkek karışık kalınıyor maddesine bittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizlar uzun mu

• @HatersGonnaHate

Ben de hocam :D

@Death Note

Genellikle evet. Türk kızlarına göre uzunlar.
  • Hocam ben de seneye denemek istiyorum fakat ingilizcem pek iyi sayılmaz.Yani okulda öğrendiklerimizin üstüne pek bi şey koymadık.Benim duyduğum erasmusla gidenler için çok kolaylıklar sağlıyorlarmış derstten geçmek için.Ama benim ingilizcem kağıt üstünde iyi yani konuşurken sıfırım gibi bi şey :) Dersler sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gavaramator

Hocam ben de seneye denemek istiyorum fakat ingilizcem pek iyi sayılmaz.Yani okulda öğrendiklerimizin üstüne pek bi şey koymadık.Benim duyduğum erasmusla gidenler için çok kolaylıklar sağlıyorlarmış derstten geçmek için.Ama benim ingilizcem kağıt üstünde iyi yani konuşurken sıfırım gibi bi şey :) Dersler sorun olur mu?

Hocam derslerim Salı günü başlayacak, henüz bir şey diyemem. Ama kolaylık sağlıyorlarmış diye duyduk biz de.
  • erasmus partilerine gitmedin mi hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cebay

erasmus partilerine gitmedin mi hala

Gittim kardo süper oluo
  • Para meselesi nasıl 300 euro yetecek mi? Ben de bir dahaki dönem gideceğim. Ve erasmus anlasmamız sadece polonyayla var

• quote:

Orijinalden alıntı: sınavdır geçer

Para meselesi nasıl 300 euro yetecek mi? Ben de bir dahaki dönem gideceğim. Ve erasmus anlasmamız sadece polonyayla var

Çok zor 1 haftada 400 Tl gitti...
  • !!!!!FOTOLAR GÜNCELLENMİŞTİR ARKADAŞLAR!!!!!
  • __OsKi__ kullanıcısına yanıt
    hocam örneğin güz döneminde erasmusa başladınız 3 ay gibi bir süre için devlet size hibe ayırdı dönem bitti bahar dönemi içinde orada kalmak istiyorsunuz o zaman hibe kesiliyor mu benim bildiğim kadarıyla bir dönem için veriyorlar kesildi diyelim oteki donem için cebimizden 2000tl gibi bir mevlayla 3 ay daha idare edebilir miyiz cevaplarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofrhye

Kuzenim Erasmus'la İtalya'ya gitmişti; İspanyol bir zevce yapıp döndü. Üstelik tek gecelik falan diye başlamış mevzuları; şimdi evliliğe doğru ciddi adımlar attılar

Yan odadaki öğrencilerle tuvalette pişti olma durumu olmasın?

Birçok sessiz harften meydana gelen Lehçe kelimeler gözünüzü korkuttu mu?

Hocam alıştım artık rahat rahat takılıyorum Korkuttu ama lehçe öğrenmek gibi bir derdim yok. İngilizce yetiyor :D Ben de bir kız bulurum belki, neden olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aboveusonlysky21

hocam örneğin güz döneminde erasmusa başladınız 3 ay gibi bir süre için devlet size hibe ayırdı dönem bitti bahar dönemi içinde orada kalmak istiyorsunuz o zaman hibe kesiliyor mu benim bildiğim kadarıyla bir dönem için veriyorlar kesildi diyelim oteki donem için cebimizden 2000tl gibi bir mevlayla 3 ay daha idare edebilir miyiz cevaplarsan sevinirim

Hocam benim uzatma gibi bir durumum yok fakat bir arkadaşım geçen dönem de polonyadaydı, bu dönem de olacak. Onun dediği kadarıyla her iki dönemde de hibe alacak ki ben de alınabiliyor diye biliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OsKi__ -- 1 Mart 2015; 14:03:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.