Şimdi Ara

Epson 1500w A3+ Fotoğraf Yazıcısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
4.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ciga75

quote:

Orijinalden alıntı: egemen bilişim

benimde bu yazıcıyı verdiğim müşterilerim epsonlara göre daha memnunlar kullanım açısından bence reset konusunda epsonla canonlar kıyaslanmamalı epson en yaparsanız yapın mutlaka 8-10 adet a3 çıktıda reset xzorunlu istemektedir.

quote:

benimde bu yazıcıyı verdiğim müşterilerim epsonlara göre daha memnunlar kullanım açısından bence reset konusunda epsonla canonlar kıyaslanmamalı epson en yaparsanız yapın mutlaka 8-10 adet a3 çıktıda reset xzorunlu istemektedir.

Yapamyın lütfen ya. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin 8-10 çıktıda reset istemek ne demektir? Neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Piyasanın en sorunsuz sistemlerini kötüleyip kullanıcıları yanlış yönlendirmek ile elinize ne geçiyor? Tamam Canon'ları övün, öne çıkarın ama stabil işleyen modelleride kötüleyip insanlarda yanlış intiba bırakmayın. Arkadaş yukarıda sınırsız, reset istemeyen makine yaptım diyor, siz 8-10 çıktı da reset ister diyorsunuz. Bende size diyorum ki, V.6.2 Combo chip kullanın, V.6.0 eskidi. Yenilenin ve yenilikleri takip edin. Eski sistemlerde takılı kalmayın. Ve lütfen gereksiz yere stabil bir sistemi kötülemeyin. Yazdıklarım tartışma çıkarmak amaçlı değil, sizin yazdıklarınıza karşı bilgilendirmek amaçlıdır.

quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

Bu ara dikkat ediyorum suçlamak istemem ama görünenler bunları belli ediyor. Bursa kartuşun forumda bir çok satış elemanı bulunmakta ve nereden çok para kazanılıyorsa o övülmekte. Bknz epsonun L800ün fiyatini yükselttikten sonra her topic altında yok yavaş basıyor yok pcye tanıtmak lazım vs diyerek 6350+Ciss sistemi satmaya calışmalar. A3de bariz bir şekilde klansmanındaki bütün ürünlerden daha iyi olan 7015-7515-7525-1500W modellerinin yerine 6550+Ciss sistemi önermeler vs.

Hayırlı işler beyler

Demiştim daha 3-5 gün evvel ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmbj -- 28 Mayıs 2013; 22:19:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapamyın lütfen ya. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin 8-10 çıktıda reset istemek ne demektir? Neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Piyasanın en sorunsuz sistemlerini kötüleyip kullanıcıları yanlış yönlendirmek ile elinize ne geçiyor? Tamam Canon'ları övün, öne çıkarın ama stabil işleyen modelleride kötüleyip insanlarda yanlış intiba bırakmayın. Arkadaş yukarıda sınırsız, reset istemeyen makine yaptım diyor, siz 8-10 çıktı da reset ister diyorsunuz. Bende size diyorum ki, V.6.2 Combo chip kullanın, V.6.0 eskidi. Yenilenin ve yenilikleri takip edin. Eski sistemlerde takılı kalmayın. Ve lütfen gereksiz yere stabil bir sistemi kötülemeyin. Yazdıklarım tartışma çıkarmak amaçlı değil, sizin yazdıklarınıza karşı bilgilendirmek amaçlıdır.

quote:

Bu ara dikkat ediyorum suçlamak istemem ama görünenler bunları belli ediyor. Bursa kartuşun forumda bir çok satış elemanı bulunmakta ve nereden çok para kazanılıyorsa o övülmekte. Bknz epsonun L800ün fiyatini yükselttikten sonra her topic altında yok yavaş basıyor yok pcye tanıtmak lazım vs diyerek 6350+Ciss sistemi satmaya calışmalar. A3de bariz bir şekilde klansmanındaki bütün ürünlerden daha iyi olan 7015-7515-7525-1500W modellerinin yerine 6550+Ciss sistemi önermeler vs.

Hayırlı işler beyler

Alıntıları Göster
    quote:

Sanırım haklı çıktınız...

• herkes istediği yazıcıyı kullanmakta serbest şu anda bir müşterime 6350 ile 6550 yi ciss tank sistemi montaj yapmaktayım memnun olmasa her herda 6 tane daha sipariş vermezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen bilişim -- 29 Mayıs 2013; 15:24:54 >
  • quote:

herkes istediği yazıcıyı kullanmakta serbest şu anda bir müşterime 6350 ile 6550 yi ciss tank sistemi montaj yapmaktayım memnun olmasa her herda 6 tane daha sipariş vermezdi

Herkes istediği yazıcıyı kullanmakta ve istediği yerden almakta serberst tabii ki. Fakat Türkiye'de insanların önemli bir bölümü bir şey almadan önce bu forumu okuyor ve bilgi almak istiyor. Sizin yaptığınız olumsuz yorumları okuyan bir çok kişi, stabil çalışan bir sistem hakkında yanlış bir bilgiye sahip oluyor. 6350 kötüdür, iyidir gibi birşey söyleyemem daha önce de dediğim gibi. Ama sizde burada yorum yaparken ''ben Epson yazıcılarda reset sorunu yaşıyorum'' derseniz en azından insanları yanlış yönlendirmemiş oluruz. Ama ''Epson yazıcılar da reset sorunu var derseniz'' bu yanlış yönlendirmedir. Ve bmbj kardeşin de yaptığı gibi bu söylemi isteyen istediği yöne çekebilir. Allah işlerinizi daha bereketli etsin, gözümüz yok, rızkı Allah verir. Ama tekrar söylüyorum bir ürüne alternatif sunun, önerin. Fakaaaat o ürün sorunlu, sıkıntılı bir sistem olarak göstermeye kalkarsanız orada herkes size karşı çıkar. Hele ki sorunlu dediğiniz Epson 1500W gibi bir yazıcı ise, o zaman daha fazla tepki alırsınız.

• Tekrar selamlıyorum tüm bilgi paylaşan arkadaşları....

Epson'un L800'e yaklaşık 130 Euro zam yapmasının nedenini biliyorum.
    Çünkü L800 çoğu makinayı baskı sistemiyle çok geride bıraktı.
    Tankları sayesinde fotoğrafçılar tarafından çok rağbet gördü. Buna ben de dahilim.
    Fakat şu ID ile mürekkep uyarısı vermesi en büyük sıkıntımızdı.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004249810994&fref=ts

Bu kardeşimizin geliştirdiği reset programına karşı koyamayan EPson çareyi L800'e zam yapmakta buldu.
    Çünkü asıl parayı mürekkepten kazanıyor.ID numarası olmasa Epson'dan daha kaliteli mürekkepler bile var.
    Ama ID olduğu için mecburen Epson mürekkep almak zorunda kalıyorsunuz.

Ben bu yüzden 1500w'ye geçtim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cuteftp

Tekrar selamlıyorum tüm bilgi paylaşan arkadaşları....

Epson'un L800'e yaklaşık 130 Euro zam yapmasının nedenini biliyorum.
    Çünkü L800 çoğu makinayı baskı sistemiyle çok geride bıraktı.
    Tankları sayesinde fotoğrafçılar tarafından çok rağbet gördü. Buna ben de dahilim.
    Fakat şu ID ile mürekkep uyarısı vermesi en büyük sıkıntımızdı.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004249810994&fref=ts

Bu kardeşimizin geliştirdiği reset programına karşı koyamayan EPson çareyi L800'e zam yapmakta buldu.
    Çünkü asıl parayı mürekkepten kazanıyor.ID numarası olmasa Epson'dan daha kaliteli mürekkepler bile var.
    Ama ID olduğu için mecburen Epson mürekkep almak zorunda kalıyorsunuz.

Ben bu yüzden 1500w'ye geçtim...

epson l 800 de ıd sorunu olmadan mürekkep yükleyebilirsiniz bunun için sınırsız program bulunmaktadır firmamız bu program sayesinde l 800 süplimasyonlu yazıcı satabilmektedir aksi takdirde her seferinde süplimasyonlu mürekkep dışında orjinal mürekkepte almak zorunda kalırdınız fakat bu program size istediğiniz mürekkebi kullanma şansı sunmaktadır.

• Bir örnek program gösterebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuteftp

Bir örnek program gösterebilir misiniz?
    quote:

Program var. Üstelik ücretsiz dağıtıyoruz. Ama kimin geliştirdiğini bilmiyorum. Genelde Rus hackerlar yapıyor bu program kırma işlerini. Yani sizin yukarıdaki yazıdığınız arkadaş üzerine alınmış ama bana pek inandırıcı gelmedi. Eğer mail adresinizi de yazarsanız bende size ÜCRETSİZ gönderebilirim. Bu tür programların para ile satılmasına karşıyız. Çünkü kimse bu programları para ile almıyor. Bizden alan parayla satıyor, bizde elimizden geldiğince uyarıyoruz. Sizde uyarın elinizden geldiğince uyarın kimse para vermesin. Programı istiyor iseniz mail adresinizi yazın gönderelim sizede...

• PM olarak attim...
  • Mail attım. Kontrol edin lütfen. Eğer program konusunda yardım isterseniz cengizakkoc@hotmail.com MSN adresim ekleyin yardım ederim..
  • quote:

quote:

Program var. Üstelik ücretsiz dağıtıyoruz. Ama kimin geliştirdiğini bilmiyorum. Genelde Rus hackerlar yapıyor bu program kırma işlerini. Yani sizin yukarıdaki yazıdığınız arkadaş üzerine alınmış ama bana pek inandırıcı gelmedi. Eğer mail adresinizi de yazarsanız bende size ÜCRETSİZ gönderebilirim. Bu tür programların para ile satılmasına karşıyız. Çünkü kimse bu programları para ile almıyor. Bizden alan parayla satıyor, bizde elimizden geldiğince uyarıyoruz. Sizde uyarın elinizden geldiğince uyarın kimse para vermesin. Programı istiyor iseniz mail adresinizi yazın gönderelim sizede...

programın ücretli olduğunu yazmamışız farkındaysanız üstelikte bu program ruslardan değil orjinal epson servislerinin kullandığı programdır

• quote:

quote:

quote:

programın ücretli olduğunu yazmamışız farkındaysanız üstelikte bu program ruslardan değil orjinal epson servislerinin kullandığı programdır

Alıntıları Göster
    quote:

Siz neden herşeyi üstünüze alınıyorsunuz ki? Ben sizden bahsettim mi? Bu programı parayla satan insanlar var mı, yok mu? Ben isim vermedim, bu programı ben size de vermedim. Kendinizi savunmanıza gerek yok. Bu forumda parayla satan olamaz zaten. Ahmet'le birlikte bu forumda bunu engelledik zaten. Siz üstünüze alınmayın. Bu programlar servislerde şu hali ile olduğu gibi kullanılmaz. Epson genel merkezine bağlanıp resetleme veya diğer işlemler için onay alınması gibi detayları vardır. Program kırılarak bu aşamalara gerek kalmaması sağlanıyor.

• quote:

quote:

quote:

o konuda bi yanlışınız var programler kesinlik le epson servisini kulandığı programlar deyil dir onların kulandığı program cok farklı ben yetkili sevislarin işini yapıyorum ve onalr online bi sistem üzerinden bu işi kayıt altında yapıyolar ve bizim kulandığımız programlar hemen hemen tüm rus sitelerin üçresi dağıtılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

quote:

quote:

o konuda bi yanlışınız var programler kesinlik le epson servisini kulandığı programlar deyil dir onların kulandığı program cok farklı ben yetkili sevislarin işini yapıyorum ve onalr online bi sistem üzerinden bu işi kayıt altında yapıyolar ve bizim kulandığımız programlar hemen hemen tüm rus sitelerin üçresi dağıtılıyor

benim kullandığım program neresi lursa olsun sonuçra key istemiyor epson l 800 ler için hem emici dolu hatası hemde mürekkepleri resetlemek için

• biz o key konusu sunu aşalı cok oldu döngüsel key sistemi yapıyoruz yacının flaş chipini içine yükleniyor ve yazıcı her mürekkep biti uyarısı verdiğin de otamatik man kendisini 0 lıyor
  • Merhaba;

Şu anda firmamda kullandığımız Epson 1500W ile ilgili bir problem yaşıyorum, normalde sürekli besleme sistemi takılı ve süblimasyonda kullanıyordum, henüz 30 baskı almamışımdır, 2 gün önce gayet normal çıktı alırken geçen gün yazıcı kafası mürekkep akıtır gibi basmaya başladı. Sürekli beslemeden kaynaklandığını düşünerek sistemi söktüm ve orjinal kartuşları taktım,kafa temizledim, pcden bağımsız test çıktısı bastırdım. yine sonuç alamadım. Nozzle check yaparken bile sanki kafa boya akıtıyor gibi bir durum var.

Böyle bir probleme ne sebep olabilir? Ustalar fikriniz var mı? Nozzle check baskısını ekliyorum...
     Epson 1500w A3+ Fotoğraf Yazıcısı

• quote:

Orijinalden alıntı: tderida

Merhaba;

Şu anda firmamda kullandığımız Epson 1500W ile ilgili bir problem yaşıyorum, normalde sürekli besleme sistemi takılı ve süblimasyonda kullanıyordum, henüz 30 baskı almamışımdır, 2 gün önce gayet normal çıktı alırken geçen gün yazıcı kafası mürekkep akıtır gibi basmaya başladı. Sürekli beslemeden kaynaklandığını düşünerek sistemi söktüm ve orjinal kartuşları taktım,kafa temizledim, pcden bağımsız test çıktısı bastırdım. yine sonuç alamadım. Nozzle check yaparken bile sanki kafa boya akıtıyor gibi bir durum var.

Böyle bir probleme ne sebep olabilir? Ustalar fikriniz var mı? Nozzle check baskısını ekliyorum...
     Epson 1500w A3+ Fotoğraf Yazıcısı

Mürekkep tanklarını tam kartuş hizalarına koyun. Tanklar yazıcıdan yukarıda olmasın. Ayrıca tank çıkışlarının hava almasını sağlayan ufak delikleri kapatmayın. Aklıma gelen şimdilik bu.

• ben de bu yazıcıyı (epson 1500w) düşünüyorum kuşe mürekkpeli. kuşe baskı resim kalitesini ve a4 resim baskı maliyetini söyler misiniz. ve tavsiye eder misiniz..
  • www.teknofinal.com sitemizde sublimasyon transfer baskıya uygun yazıcılar mevcuttur. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.teknofinal.com/epson-sublimasyon-yazicilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Fotoğrafçılık -- 15 Haziran 2015; 14:18:45 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.