Şimdi Ara

Epox EP-9NPA3J S939 Model Board Driver Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epox EP-9NPA3J S939 Model anakartım var

nforce4 chipsetli , ses driverini bulamıyorum kafayı yemek üzereyim.

Win7 kullanıyorum ve auto realtech ses driverini kurdu kendisi ama nvidia'da ses kalitesi çok daha guzel cıkıyordu..

nette ne yaptım ne ettım bulamadım. Adını hatırlamadıgım bir siteden driver indirdim kurmuştum ama ethernet kartı hata verdi yanlışlıkla ethernetide kurdum.. ve sistemi geri yüklemek zorunda kaldım. indirdigim dosyada gitti tekrar onu da bulamıyorum.. ne olur yardım edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWDeR! -- 8 Aralık 2009; 19:02:23 >

• sistemi geri yüklediğinde indirilen dosyalarin silinmeyeceğini biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLFoNs0

sistemi geri yüklediğinde indirilen dosyalarin silinmeyeceğini biliyorum ben

Özür Dilerim hiç dikkat etmedim açıkcası bundan sonra daha dikkatli olurum..

sistem geri yukle dedigim de indirdigim driverların hepsi gitmişti. ben de öyle sanıyordum o yüzden sistemi geri yükledim ama gitti. yapacak birşeyim kalamdı..

Realtek Driver'ini istemiyorum. Nvidia drivarini istiyorum. yaklaşık 1 paket sigara içtim. iyice uyuz olmaya başladım bu win7'e sırf ses yüzünden xp yükleyecem :(

Yardımlarınız için teşekkür ederim
  • peki şunu dene sistemi geri almadan önceki zamana getir driverlerde gelir yedekleme yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLFoNs0

peki şunu dene sistemi geri almadan önceki zamana getir driverlerde gelir yedekleme yap

sistemi geri almadan önceki zamana getir dediğini nasıl yapıcam anlamadım walla :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.