Şimdi Ara

EOS (Echo of Soul) Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Requiem server'ında oynuyorum. Nick: Lilinette 38lvl oldum. Oynayan ve Clan'ı olan arkadaşlar konunun altına yazarsa çok makbule geçer oyunda 2 tane Türk ile tanıştım. Daha da görmedim. Hep beraber oynarsak daha eğlenceli olur gibi çünkü oyun cidden hoş yani şahsen benim hoşuma gitti SOLO kasmak bile. Herneyse iyi sabahlar

• oyun güzelde 60 olmak çok uzun sürmüyo 60 olduktan sonra ne yapıcan sürekli pvp bayar bir süre sonra
  • Serephada oynuyoruz guıldımızde var beklerız. nıck SwitchFoot :)
  • Ya sürekli PVP yapıp dediğin gibi. Kendine puanlar aracılığı ile Rare item alabiliyosun sanırım. Yani boş boş takılmazsın gibime geliyor :)
  • Ana konusuna yaz bende requelm de oynuyorum ama levelim çok düşük 16-17 falandı arada bir girip 3-5 görev yapıp çıkıyorum.
  • Europe sunucusu Serepha server da oynuyoruz.türk guildimiz mevcut gelmek isteyen arkadaslar nick im : EgE
    saygılarımla.
  • Beyler bazi itemlerin üstünde buyuteç gibi bir şey var onu nasil aktif ediyoruz ?
  • Ben X kullanıcısına yanıt
    inventorynin alt kısmında aynı büyüteçten var ona basıp, itemin üzerine basıcaksın kardeşim.
  • Requiem de oynuyorum ben de. 30 levelim ekleyebilirsiniz. Bu arada oyuna gelen summer eventi çok güzel ve eğlenceli. Hep bu tarz eventler gelirse sıkılmayız gibi. 30 levele kadar tek oynadım, hiç de sıkılmadım.

Nick: Khisanna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle gsburak5b teşekkür ederim bilgilendirmen için. Acaba Oyunun en yeni serveri hangisi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.