Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.966
Cevap
54
Favori
107.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atsız_74

Bu babil.com insan olamaz! Adamlara oluşan sorundan dolayı siteden mesaj atıp, twitter'dan yazmama rağmen cevap vermediler. Lanet olsun bunlara. Bi keresinde daha aynısını yaptılar.

Cevap gelmediyse tekrar gönderin, ben bekledim cevap gelmeyince eski gönderdiğim tekrar gönderdim geldi olumlu olmasa da
  • Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Yok kardesm cevap vermiyorlar kac kere mesaj attm en iyisi telden konusmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Arkadaşlar son dönemlerdeki popüler kitaplar nelerdir?

Genelde bilim kurgu ve tarih kitaplarını beğeniyorum.

Ayrıca çevremde enparalı kişi çok fazla onlarda ticaretini yapmak istiyor. Var mıdır yukarıda belirtilen HP kitap serisi gibi al-sat yapılan ürünler?

Ayrıca kpss seti almak istiyorum. 2016 yılı setlerinden ne önerirsiniz?

100 liralık kitap alsınlar , sonra iptal etsinler . İptal edilen ibana direkt iade oluyor. Enpara da bunu farketmediği için 50 lira iade ediyor. 50 tl kar

O şekilde elde edilen paradan ne hayır gelir? Adamlar zaten %50 iade yapıyorlar. Artniyetli firma veya banka olsa eyvallah diyeceğim de.

Okuyan adam yapmasın şunu bari

BENDE O ÖYLE OLMADI

BABİL 2 KİTABI GÖNDEREMEDİ , ENPARA BABİL TARAFINDAN GONDERİLEN İADE EDİLEN TUTARI HESAPTAN DÜŞEREK KENDİ KAMPANYA İADESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi philosopherx -- 22 Ağustos 2015; 23:34:39 >

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    hocam o iş öyle olmuyor. daha önceki enpara kampanyalarında da aldığın ürünü iade etmene rağmen paranı tam yatırıyorlardı. ancak sonrasında hesapta para görür görmez çekiyorlar. hesabı bir daha hiç kullanmam diyorsan orasını bilmem. ama 50tl kar için enpara gibi yüksek müşteri memnuniyeti olan bir bankayı kaybetmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

hocam o iş öyle olmuyor. daha önceki enpara kampanyalarında da aldığın ürünü iade etmene rağmen paranı tam yatırıyorlardı. ancak sonrasında hesapta para görür görmez çekiyorlar. hesabı bir daha hiç kullanmam diyorsan orasını bilmem. ama 50tl kar için enpara gibi yüksek müşteri memnuniyeti olan bir bankayı kaybetmeye değer mi?

Hocam ben zaten kitap alıyorum , ben bunu fırsat olarak çevirmek isteyen arkadaşlar için söyledim. babil.com hatası zaten sen kredi kartına iade etsene niye nakit yatırıyorsun. Ben enpara.com un bunlarla nasıl çalıştığına şaşıyorum zaten. Adam biz değil enpara.com ödüyor tüm kampanyayı diyor. Kulaklık satıyor asıl kampanyayı babil.com kendi deliyor.

İlk başta girişimci güzel firma demiştim ama şimdi müşteriyi ciddiye almıyorlar. Havalara girdiler sanki ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 22 Ağustos 2015; 23:35:54 >

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    10 gün sonra görürüm ben babil.comun havasını. fıss diye sönecek. siparişlerim gelsin. bir daha sitesini bile açmam. forudam bazı arkadaşlar kitap satış sitesi açmış. oraya yöneliriz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Kar değil ki hırsızlık resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Site adıda vereydiniz?

Albikitap.com imiş..

fazla yayınevi yok, benim aldıklarım hiç yok, büyümesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 23 Ağustos 2015; 0:04:55 >
  • öncelikle belirteyim şahsımla hiç alakası yoktur. kitap bölümünü takip ederken gördüm.
    albikitap.com
    konu linki de aşağıda
    http://forum.donanimhaber.com/m_107607854/tm.htm
  • Yok hocalarım daha önce de mesaj atmıştım bunlara. Anca telefon ile arayıp fırçalayacaksın bunları. Twitter'dan da yazdım cevap vermediler. Yazmamdan sonra paylaşım yapmalarına rağmen.
  • Kupa hediyeleri devam ediyor mu? Vermiyorlarsa boşuna nota eklemeyeyim.

• Serenad

Kelebek

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu

Bülbülü Öldürmek

Küçük Prens

Hayvan Çiftliği

1984

Toplam: 98,27 TL

İlk siparişim oldu. Diğer 2 ayı boş geçmiş olduk. Keşke değerlendirseydim.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Devam etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Devam etmiyor.

Yazdım not kısmına. Gelirse ne ala, gelmezse de problem değil. Bedavadan biraz pahalıya kitap aldık. Daha ne olsun.

• son sepetimde şu şekilde olacak sanırım

Huzursuzluğun Kitabı
    Yabancı
    1984
    Sofie'nin Dünyası
    Karamazov Kardeşler
    Devlet
    Küçük Prens
    Bülbülü Öldürmek

4ay falan idare edecek kadar kitap aldım.Toplamda bu kampanya ile 40-42 kitap falan aldım.
    ve 250tl civarına denk geldi bana.

sanırım bu kitaplar bittikten sonra bir kindle alıp e-kitap a yöneleceğim.
    tabi normal basım almaya devam ederim.Fakat öğrenciyim.Bu şekilde %50 indirim olmadığı sürece kitap almak pahalıya denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 23 Ağustos 2015; 1:40:00 >
  • Babilden son kitap siparişimizi de verdik. Umarım kampanya devam eder.
  • Defter kodunu yazmıştım göndermemişler. Telefon ettim göndericez dediler yine gelen giden yok.

• eddy kullanıcısına yanıt
    Hocam milan kundera nin kitabi nasildir. Tavsiye eder misiniz. Yeni bir kitabi cikmis "kayitsizlik şenliği" almayi dusunuyorum da.

• crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam benimde pazartesi arayip kalayliycam anca oyle anliyorlar

• Babil.com %50 indirim hakkını cüzi miktar komisyon karşılığında kullandırtmak isteyen arkadaş Varsa mesaj atsın.Almak istediğim kitaplar var, kampanya bitiyor bu ay.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.