Şimdi Ara

Enlighted İOS8 Tema Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceden TaiG Jailbreakli i5s ime bu temayı kurmuştum gayet de iyi çalışıyordu, şimdi ios 8.1.2 geçip JB yaptım fakat Enlighted İOS8 Teması düzgün çalışmıyor sadece orjinal temalar kare hal alıyor bu problemin cozumu nedir acaba tekrar jbleyip denedim bu seferde repolarda temayi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Sorun Tam Olarak Bu

hiç bir tweak yüklü degil başka cihazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenLe100Lesh -- 16 Aralık 2014; 16:36:25 >

• Enlightened İOS 8 olarakn arayın ModMyi reposunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunyukuk -- 16 Aralık 2014; 15:54:39 >
  • Tunyukuk kullanıcısına yanıt
    hocam reponun tam adresini verirmisin?
  • BenLe100Lesh B kullanıcısına yanıt
    http://apt.modmyi.com/

Cydia da yüklü olması lazım değilse Cydia anasayfada Daha fazla paket kaynağına tıklayın oradan da yükleyebilirsiniz

hocam bu dediginiz gibi yaptım sadece şuan winterboard ve tema yüklü başka tweak kullanmıyorum lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenLe100Lesh -- 16 Aralık 2014; 16:33:35 >
  • Winterboarddan temayı aktif edin
    hocam zaten aktif tik işaretli daha önce kullanabiliyordum ama şuan kullanamıyorum sorunu cözebilirsek çok duacınız olurum.
    IconBundles yüklümü bir kontrol ediverin
    cydia'da kurulu olanlar kısmında yok hocam winterboard'da ise sadece temanın ismi yaziyor?
    Cydiadan kurun onu
  • hocam whatsapp facebook mesenger gibi uygulamalar degisiyordu fakat degismedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenLe100Lesh -- 16 Aralık 2014; 17:41:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Açıkçası ben kullanmadığım için daha fazla tahmin yürüterek bir sonuç çıkarmam mümkün değil. Kullanan birileri elbet vardır yardımcı olurlar
    hocam daha önceden kullandım bunu ama sorun nerde cozemedim diger iconlarda sorun yok ama faebook instagram gibi sosyal iconlar kare şeklinde görünüyor bunun cozumunu bulmam lazım bu temayı kullanmak cok istiyorum lütfen bana yardımcı olun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.