Şimdi Ara

ENJEKTÖR TEMİZLİĞİ-CARBON CLEAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2004 56 BİNDE DİZEL FİESTA SAHİBİYİM. BU İKİ KONUDA KAFAM KARIŞTI KİMİSİ CARBON CLEAN ÖNERİYOR KİMİsi ultrasonic yada diğer enjektör temizliği kimiside yakıta enjektör temizleyici koy diyor. acaba bunlardan hangisini uygulamalıyım. aslında araçta bir sorun yok zaman zaman bir koku geliyor egzostan o kadar. bu konuda fikri lan varmı acaba

• galiba bu konuda kimsenin bir fikri yok.
  • aracında bir sorun yoksa hiçbirinide yaptırma bunlar genelde para tuzağından başka birşey değil.ben dizel aracıma carbon clean yaptırdım iki gün sonra üst kapağını söktük emme manifoldunun içi kurum doluydu yani öyle ahım şahım bir temizlik göremedik motorda.enjektörlerde bir sorun yoksa hiç ellettirmemek bence en mantıklısı. benim düşüncem en çok dikkat edilecek nokta kullanılan yakıtın temiz olmasıdır.yakıt temiz olduktan sonra hiç birşey olamz
  • bende peugeot sevisinde çalışıyodum . bizim servistede vardı carbon clean ama gerçekten bi faydası yok boşu boşuna para verme
  • Bocsh servisinde 1 hafta önce Honda Jazz ( 81 000 km) aracıma yaptırdım, son derece memnunum..Aracımın çekişinde hissedilir bir artış, motor sesinde azalma gördüm ( + Borpower da eklendi)..CC eğer km çok yapılmışsa işe yaramaz çünkü kurumlar mekanik temizlikle bile zor çıkar hale gelir..Dizeller için 30-40 bin km'de bir mutlaka öneriliyor..
  • bu konuyla ilgili bende başlık açmak istiyordum iyi oldu.öncelikle bu konuda oldukça cahilim.bu carbon clean nedir? bende yeni 2006 opel 1.3cdti aldım.bi arkadaşım depoyu fulle içinede temizleyici attır demişti.sizin önerileriniz ve varsa tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı?
  • enjektör temizlemek için yakıt katkısı olarak würth ün bir ürünü var onu öneriyorlar ama etkinliğini bilemem.
  • carbon clear ya da enjektör temizlemek için kullanılan maddeler LPG li araçlar için de etkili midir.sonuçta LPG nin kendi enjektörleri var ve benzin deposuna atılan kimyasalın LPG enjektörleriden geçmesi gibi bir durum söz konusu olamaz sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.