Şimdi Ara

Enermax Galaxy 1000w ön-inceleme(yeniden) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
24.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala aynı şeyi sölüyorsun ben sizin tipik mantığınızdan yürütmedim.Donanım dünyasıyla son 5 senede iç dışlı olan ve yakında takip edenler bundan bir kaç yıl önce sık arızalanan tagan vakalarını bilir.Benim mantığımla alakası yok.

İkincisi ben kimseyi savunmuyorum kendi fikirlerimi belirtiyorum belirtmeyede devam edeceğim

Not: Silverstone Decathlon 750w PSU kullanıyorum.Şimdiye kadar Enermax kullanmadım.Antec-Tagan-Silverstone kullandım.
  • Ben burada herhangibir saygısızlık göremiyorum şahsen, diabloxt arkadaşımız bir takım eklemeler ve açıklamalar yapmış , bunda öyle sinirlenecek birşey yok , herkes fikrini söyleyebilir , artı olarak enermaxa alternatif bir çok psu var piyasada onlarda düşünülebilir
  • edit: donanımhaberde bunu anladım insanların yaptığı yorumların bir değeri yok

kimse gerçekleri öğrenmesin umrumda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerkıran -- 6 Nisan 2008; 2:55:19 >
  • Önce hiçyoktan çıkıp insanları yanlış bilgilendiriyor ve yanlış yönlendiriyor diyeceksin,sonra şunu bilmediğinizi(anlam olarak) söylersem çok mu acı söylemiş olarum diyeceksin yetmeyecek şunu şöle yap bunu böyle yap diyeceksin üstünede gerçek yüzünüzü böylece görmüş olduk diyerekten Ukalalık,seviyesizlik,art niyetlilik,haddini aşmanın diakalasını yapıp utanmadan güleceksin

1-
    quote:

Alıntı yaptığınız kısmı elbette ki okudum,o yazıyı yazmayı madem biliyordunuz da neden koca bi paragraf kimsenin anlamayacağı ve son kullanıcının sadece %0.5'lik diliminin belki de okuyup kafa yoracağı "transistör akım hesaplaması" kısmını yazınıza dahil ettiniz sorabilir miyim?

Bunun cevabı kabaca sanane?olurdu ancak anlayabilsen zaten sormazdın (built qualitynin bir parçasıdır).

2-
    quote:

Fairchild yarı iletken konusunda oldukça iyidir,ben buna kötü demedim ki siz neden hemen mesajlarımı başka taraflara çekiyorsunuz!?Savunma mekanizmasını bu kadar fazla kullanmayın zarar verir..

Fiarchildların 4 sınıf psularda da olduğunu söyleme nedeniniz farichildların kaliteli mi kalitesiz olduğunmu gösteren bir söylemdir.Fiarchildlara kötü demek zaten sizin haddiniz değildir.Savunma mekanizması hea nasılda çıktı hemen karşımıza.

3-
    quote:

Bir elektronik cihazın bozulması kadar normal birşey olamaz,Tagan bozuluyor da Galaxy bozulmuyor mu yani bunu mu ima ediyorsunuz?

Bunu ima ettiğimi kim söyledi.Ne iması gerçekler. Bozuk tagan yardım isteklerini ve arızaya yollanan ürünleri keşke tek tek fotoğraflasaydım.Şahsıma ulaşmış 10larca tagan arıza hadisesi vardır.Ama Galaxyde hiç enermaxta ise sadece sadece 1 hadise vardır acaba neden?Aşırı kaliteden dolayı arıza yapıor sanırım hani sendede aşırı kalitesinden dolayı bulunan 3 adet arızalı tagan gibi?Yoksa arızalı enermax bulamadın mı?Trde en fazla arıza yapmış psu markasıdır tagan bilip bilmeden orya buraya yazmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomenhaa -- 6 Nisan 2008; 2:23:38 >

• 4-
    quote:

Gel gelelim bizim Donanımhaberin 1 numaralı psiko elektronik sorununa...Kapasitörler!
    105 derece veya 85 derece,japon malı veya tayvan malı,xx üretimi veya yy üretimi...

Psuda zaten armut ve elmalardan oluşur o yüzden japon elması veya çin armutu olmuş bir farkı yoktur.

5-
    quote:

Tagan'ların trafolarındaki T etiketine bakıp Topower diye başınızdan atıyorsunuz,ama Galaxy ile FSP trafolarının çok da farklı olmadığı gerçeğini görmezden geliyorsunuz.

İşte anlayıp bilmeden yapılmış bir yorum daha.T ibareleri sadece tarafoları değil ürünün topower üretimi olduğunu gösteriyor.topower üretimi olmasıda kalitesini..

6-
    quote:

Sizce Tagan veya FSP gibi bir firma 2 ay sonra armut gibi şişen kapasitör kullanır mı cihazında?

Peki okadar ucuz ve masrafsız kompenet bunlar(bir önceki paragraf)Neden tagan(fspnin üst sınıfıvardır) 1 sınıf japon malı dünyada ün salmış olanlardan kullanmıyor.Sorduğunuz sorunu cevabı spesifik olsada evet askere giden bir arkadaşım 4-5 ay içinde 3 adet tagan arızası yaşadı ve tamamıda %99 kapasitör arızası.Kimse ürünü 2 ay kullanamak için almamakta sen alıyorsan o senin sorunun.

7-
    quote:

Elinizde kondansatörü şişmiş bi Tagan olduğunu söylediniz,bana Galaxy'nin kondansatörlerinin şişmeyeceği garantisini verebilir misiniz?
    öncelikle 1 değil bir çk tagan vardıama hiç enermax yoktu.Hiç bir şeyin garantisi yoktur ancak geçmiş geleceğin teminatıdır.1 tane bile galaxy arızası bana ulaşmadı ama 10larca tagan.Ve yine belirteyim kalite spesfik bir ürünün arıza yapması değildir yüzdesel olarak arıza oranı önemlidir tagankesinlikle bu konuda sınıfta kalır Fireballa görüşmemde enermaxın bu oranı yanlış hatırlamıorsam %1000 8 di..

• 8-
    quote:

Peki üst konu olarak ilan edilmiş bir konuda,bir firmanın üstüne 4.sınıf etiketi vurmak demek ne demektir?
    Bilgisayar sektörünün çok da içinde olmayan bir insan,FSP nedir Tagan nedir Enermax nedir bilmeyen bir insan,4. sınıf mal alır mı eğer parası varsa?

Parası olan adam zaten en iysini alır aynen üreticinin en iyi ve pahalı bileşenleri kullanması gibi.Gyaet basit bi mantık anlayabilene?

9-
    quote:

Ürünün madem o kadar testini yaptınız,hayrınıza ekler misiniz 12V hattının 25A-50A-75A akımlarındaki voltaj grafiklerini,ve de mümkünse test düzeneğinin resimlerini?

Boş gezenin boş kalfası olduğumuz için vaktimiz bol.Sizin gibi saygılı,beyefendi mülayim insanlar için istediklerinizi vermemek ne büyük terbiyesizlik??Ben Dh maaşlı çlaışnı olmadığım gibi hiç bir bilgi ve veya grafik sizin paşa gönlünüz istedi die vermek zorunda değilim.

10-
    quote:

Sizin açtığınız konuya,veya yaptığınız bir incelemeye yorum yapma hakkı bende vardır,bende olduğu gibi bütün forum üyelerinde vardır.Eleştirilmek zorunuza gitmesin lütfen,burası bir "forum"dur,eğer bu konunun altında mesaj yazmak için bir alan varsa,isteyen istediğini yazar kurallar dahilinde.Yok eğer bu size uygun değilse,forumda ne işiniz var gidin kitap yazın...

Her forumun bir kuralı vardır ve kurallar saygı çerçevesindedir. (kurallarda eksiklik var).Sizin kurallarınızda saygısızlık varsa buyrun dewam edin istediğinizi yazmaya

• quote:

Primarydeki moslar toplam 54A teorik güç üretebilmekte buda her bir trafo için olduğuna varsayarsak 2 bağımsız trafo için efektif olarak 108A gibi aşmış bir değere tekabül eder.Ancak unutmamız gereken önemli nokta her bir kompenentin max gücü üretmesi tek başına yeterli değildir.Buna mükabil o kompenenti destekleyen parçalarında bu ölçüde gücü desteklemesi gerekir.Yani kısacası kullanılan mosfet 100A desteklesede trafo ve/veya pcb gibi diğer kompnentleri bu gücü uygun değilse sadece teoride kalır.Enermax cömert davranıp haddinden fazla güce sahip kompenentlerle galaxyi desteklemiş..

öncelikle bu değerlerin ne olduğunu bir öğrenin isterseniz bırakın 5 amperi 10 amperi 108 amper diyorsunuz

o ana trafonun primer sargılarında 300v u aşkın voltaj oluşmakta bunun 180 amperlik değerini tahmin edebiliyormusunuz nerdeyse oraya iki parmağımın kalınlığı kadar kablo gerekmekte

böyle abartmayalım lütfen bilmeyen insanlar çabuk kanar ama senin benim gibi insanlar ....

bir psu dah tam verimde 1kw almak için anahtarlama mosfeti üzerinden 5 amper çekmek yeterlidir bırakın 108 amper sadece 5 amper.

eee tabi bunuda herkes yapamaz

• quote:

bu arada birşey daha öğrendim sanırım siz bu psu nun bayisi imişsiniz buda herşeyi açıklıyor zaten.kimse kendi malını karalamaz kötü olsa daha en iyi yorumu yapar dimi.kar çıkar ilişkisi

Bu söylem zaten bütün niyeti anlatmakta.Bu açıdan cevap verme gereğinde dahi bulunamk istemiyorum.ama şuda bilinsin ki Evet Enermax ürünleri satıyorum aynen Fsp,Tagan,OCZ vs.. sattığım gibi.Firmamı karalayıcı her söylem için hukuki işlem başlatılacaktır bilginize..(yeni kanunu okumanızı tavsiye eder,m)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

Önce hiçyoktan çıkıp insanları yanlış bilgilendiriyor ve yanlış yönlendiriyor diyeceksin,sonra şunu bilmediğinizi(anlam olarak) söylersem çok mu acı söylemiş olarum diyeceksin yetmeyecek şunu şöle yap bunu böyle yap diyeceksin üstünede gerçek yüzünüzü böylece görmüş olduk diyerekten Ukalalık,seviyesizlik,art niyetlilik,haddini aşmanın diakalasını yapıp utanmadan güleceksin

1-
    quote:

Alıntı yaptığınız kısmı elbette ki okudum,o yazıyı yazmayı madem biliyordunuz da neden koca bi paragraf kimsenin anlamayacağı ve son kullanıcının sadece %0.5'lik diliminin belki de okuyup kafa yoracağı "transistör akım hesaplaması" kısmını yazınıza dahil ettiniz sorabilir miyim?

Bunun cevabı kabaca sanane?olurdu ancak anlayabilsen zaten sormazdın (built qualitynin bir parçasıdır).

2-
    quote:

Fairchild yarı iletken konusunda oldukça iyidir,ben buna kötü demedim ki siz neden hemen mesajlarımı başka taraflara çekiyorsunuz!?Savunma mekanizmasını bu kadar fazla kullanmayın zarar verir..

Fiarchildların 4 sınıf psularda da olduğunu söyleme nedeniniz farichildların kaliteli mi kalitesiz olduğunmu gösteren bir söylemdir.Fiarchildlara kötü demek zaten sizin haddiniz değildir.Savunma mekanizması hea nasılda çıktı hemen karşımıza.

3-
    quote:

Bir elektronik cihazın bozulması kadar normal birşey olamaz,Tagan bozuluyor da Galaxy bozulmuyor mu yani bunu mu ima ediyorsunuz?

Bunu ima ettiğimi kim söyledi.Ne iması gerçekler. Bozuk tagan yardım isteklerini ve arızaya yollanan ürünleri keşke tek tek fotoğraflasaydım.Şahsıma ulaşmış 10larca tagan arıza hadisesi vardır.Ama Galaxyde hiç enermaxta ise sadece sadece 1 hadise vardır acaba neden?Aşırı kaliteden dolayı arıza yapıor sanırım hani sendede aşırı kalitesinden dolayı bulunan 3 adet arızalı tagan gibi?Yoksa arızalı enermax bulamadın mı?Trde en fazla arıza yapmış psu markasıdır tagan bilip bilmeden orya buraya yazmayın.

1-Burda amaç DonanımHaber üyelerini psu konusunda aydınlatmak ise,ve sizin açtığınız konuyu birşeyler öğrenmek için okuyan bir insan varsa o zaten PSU konusunda teknik detayı fazla bilmiyordur,bilse zaten sizin konunuza bakmaz bile gider kendisi alır değil mi?
    Eee sorun da bu zaten,sizin konunuz "psu konusunda amatör" kesime hitap ederken,siz neden bile bile transistörün mosfetin akımını topluyorsunuz?Kaldı ki başlıca hatayı orda yapıyorsunuz zaten o akımlar toplanmaz be hocam toplanmaz...Transistörün mosfetin gücü öyle ölçülmez.Siz bu konuda hâlâ doğru olduğunuz konusunda ısrar ediyorsunuz ben bunu anlamıyorum...

2-Fairchild transistörleri sizin tabirinizle 4.sınıf psuda,yani FSP psularda yakaladığımı belirttim.Daha yazdığım yazıyı bile düzgün okumamaktasınız yapmayın hocam.Ben zaten size Fairchild'ın da kaliteli olduğunu ve FSP psularda kullanıldığını belirtim,yani FSP'nin de üst sınıf biraz cihaz olduğunun destekleyicisi olarak Fairchild transistör kullanmasını gösterdim...

3-Evet Galaxy'de arıza hadisesinin az olması normaldir,çünkü kaç tane adam alabilmektedir 750 liralık bu psuyu?Türkiyede FSP kadar veya Tagan Black Edition serisi kadar satmış mıdır?Siz doğrudan sayıya bakarak mı kalitesini ölçüyorsunuz cihazların.

İncelemenizin başından beri hep psunun parçalarına takılmışsınız,psuyu teknik açıdan değerlendirmişsiniz,Tagan'ı ise teknik açıdan kötüleyemiyorsunuz.Acı gerçek de bu.Teknik olarak kötüleyemiyorsunuz ama başka yönlerinden kulp takmaya çalışıyorsunuz.

Bırakın da kaliteli cihaz olarak geçsin adı,3.sınıf olarak değil.

Sizden asıl beklediğim cevap,Tagan'ı Galaxy'den ayıran bileşenler konusunda kalite farkıydı,bunu da sadece kapasitörlere bağladınız,5i 10 liralık kapasitörlere...Helal olsun Fenomenhaa hocam...

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerkıran -- 6 Nisan 2008; 2:56:15 >
  • İnceleme yapılan yorumlar ve eleştirilerle fos olma yolunda emin adımlarla yürüyor, bunca zaman forumda bulunan bu topic demekki birçok yanlış bilgi içeriyormuş
  • dikkatinizi çekerim ben firmanız hakkında bir kelime bile söylemedim kaldıki firmanızın adını bile bilmiyorum umrumdada değil ben hala dandik psu lar kullanıyorum.şimdiye kadarda tek psu um bile arızalanmadı.bakımı yapıldııktan sonra her cihazın 7 ile 10 yıl arasında ömrü vardır

quote:

quote:

bu arada birşey daha öğrendim sanırım siz bu psu nun bayisi imişsiniz buda herşeyi açıklıyor zaten.kimse kendi malını karalamaz kötü olsa daha en iyi yorumu yapar dimi.kar çıkar ilişkisi

Bu söylem zaten bütün niyeti anlatmakta.Bu açıdan cevap verme gereğinde dahi bulunamk istemiyorum.ama şuda bilinsin ki Evet Enermax ürünleri satıyorum aynen Fsp,Tagan,OCZ vs.. sattığım gibi.Firmamı karalayıcı her söylem için hukuki işlem başlatılacaktır bilginize..(yeni kanunu okumanızı tavsiye eder,m)

• quote:

quote:

Burda hukuki anlamda problem çıkaracak birşey göremiyorum ben Fenomenhaa hocam lütfen sakin olun.
    Ortamı germeyin,sizden sadece teknik cevaplar beklerken benim düşüncemin aksine hep işin görünmez kısımlarıyla ilgilenmektesiniz.

Firmanızı karalayan oldu mu?Kim karalayabilir ki firmanızı böyle bir nedenden dolayı?

• quote:

4-Psuda zaten armut ve elmalardan oluşur o yüzden japon elması veya çin armutu olmuş bir farkı yoktur.

5-İşte anlayıp bilmeden yapılmış bir yorum daha.T ibareleri sadece tarafoları değil ürünün topower üretimi olduğunu gösteriyor.topower üretimi olmasıda kalitesini..

6-Peki okadar ucuz ve masrafsız kompenet bunlar(bir önceki paragraf)Neden tagan(fspnin üst sınıfıvardır) 1 sınıf japon malı dünyada ün salmış olanlardan kullanmıyor.Sorduğunuz sorunu cevabı spesifik olsada evet askere giden bir arkadaşım 4-5 ay içinde 3 adet tagan arızası yaşadı ve tamamıda %99 kapasitör arızası.Kimse ürünü 2 ay kullanamak için almamakta sen alıyorsan o senin sorunun.

7-öncelikle 1 değil bir çk tagan vardıama hiç enermax yoktu.Hiç bir şeyin garantisi yoktur ancak geçmiş geleceğin teminatıdır.1 tane bile galaxy arızası bana ulaşmadı ama 10larca tagan.Ve yine belirteyim kalite spesfik bir ürünün arıza yapması değildir yüzdesel olarak arıza oranı önemlidir tagankesinlikle bu konuda sınıfta kalır Fireballa görüşmemde enermaxın bu oranı yanlış hatırlamıorsam %1000 8 di..

8-Parası olan adam zaten en iysini alır aynen üreticinin en iyi ve pahalı bileşenleri kullanması gibi.Gyaet basit bi mantık anlayabilene?

9-Boş gezenin boş kalfası olduğumuz için vaktimiz bol.Sizin gibi saygılı,beyefendi mülayim insanlar için istediklerinizi vermemek ne büyük terbiyesizlik??Ben Dh maaşlı çlaışnı olmadığım gibi hiç bir bilgi ve veya grafik sizin paşa gönlünüz istedi die vermek zorunda değilim.

10-Her forumun bir kuralı vardır ve kurallar saygı çerçevesindedir. (kurallarda eksiklik var).Sizin kurallarınızda saygısızlık varsa buyrun dewam edin istediğinizi yazmaya

4-Bana formaliteleri göstermeyin hocam ben elektronikçiyim,bana kapasitörler arası farkı sayıyorsunuz hâlâ,yapmayın Allah aşkına kaçı kaç kuruş yahu?

5-Bırak ürün Topower olsun,senin 4.sınıf dediğin FSP'nin trafosu ile Galaxy'nin trafosu aynı bunun da farkında mısn hocam?

6-Kapasitör arıza yaparsa besleme hatasındandır,durduk yere kapasitör şişmez,o tip kapasitörleri kaliteli psu üreticisi kullanmaz.Elimde en az 2 yaşında bir Tagan mevcut,kapasitörlerine en ufak bir şişme dahi yok.
    Yeri geldiğinde bazı üreticiler,parça aldıkları üreticilerin hataları yüzünden zor duruma düşmüştür,tıpkı zamanında Abit anakartların kuzey köprüsü soğutucularının takır takır bozulması,veya bios pillerinin 1 haftada bitmesi gibi.

7-Türkiyede kaç adamda Galaxy var da hergün arıza bildirisi gelmesini bekliyorsunuz ki?
    FSP veya Tagan kadar çok mu bu Galaxy 1KW?

8-Parası olan derken kastım 1 psuya 750YTL ayırabilecek bir insan değildi elbet,yalnız unutmayınız ki her pahalı olan iyi değildir,bi de bunu anlatmama gerek yok herhalde piyasa bilginiz var...

9-Eğer sen bu verileri gelip forum ahalisine sunamıyorsan bu psunun kalitesini niye savunuyorsun?Neyle kanıtlayacaksın?Şu transistör bu kadar amper şu kondansatör japon malı diyerek mi?Kaç saat sürer bir psu testi?

10-Evet kurallar saygı çerçevesindedir,dikkat ettiyseniz saygımı hiç bozmadım,en ufak bi hakaret dahi kullanmadım,ama gelin görün ki siz bu konuda maalesef kendinizi tutamamaktasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 6 Nisan 2008; 2:46:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sezer1247

dikkatinizi çekerim ben firmanız hakkında bir kelime bile söylemedim kaldıki firmanızın adını bile bilmiyorum umrumdada değil ben hala dandik psu lar kullanıyorum.şimdiye kadarda tek psu um bile arızalanmadı.bakımı yapıldııktan sonra her cihazın 7 ile 10 yıl arasında ömrü vardır

quote:

quote:

Firmamım adını dahi bilmiyorsun ancak enermax bayis olduğmu biliyorsun??DiabloXt Senin hukuksal boyutta bişey görmemen hiç bir şey ifde etmiyor önemli avukat ve hakimlerin ne göreceğidir.Son olarak daha da post atmıyorum .

@helshoot üzüldüm!!

• Aman hocam sakin olun , sonuçta DH bilgi paylaşım sitesidir.. Diablo kardeşimizde böyle böyle demiş hemen celallenmeye ne gerek var.

Birde birileri DiabloXt için forumu kirletiyor demiş.. Bence önceki postlarına biraz baksın diablonun hangisi forumu kirletiyor ? Var gücüyle yardım etmeye çalışıyor bildiği konularda , daha ne yapsın ?
  • quote:

Firmamım adını dahi bilmiyorsun ancak enermax bayis olduğmu biliyorsun??DiabloXt Senin hukuksal boyutta bişey görmemen hiç bir şey ifde etmiyor önemli avukat ve hakimlerin ne göreceğidir.Son olarak daha da post atmıyorum .

@helshoot üzüldüm!!

Avukat - Hakim ?
    Yapmayın Allah aşkına...DiabloXT benim açtığım konuya olumsuz mesajlar yazdı benim bazı hatalarım olduğunu söylerek beni ağır bir dille uyardı,davacıyım hakim bey mi diyeceksiniz?

Niye benim teknik konuya dönün ısrarıma rağmen siz inatla daha avukat hukuk hakim demektesiniz!
    Burda psu incelemesi konusunda teknik olarak ürünleri karşılaştırmamız gerekirken neden siz sadece kapasitör konusuna girebildiniz?

Bırakın işin o taraflarını hocam,kimsenin sizin firmanızı kötülediği ettiği yok,hatta sizin gibi kişisel bağlamda insanlara hakaret ettiği de yok.Aradaki farka dikkat edin lütfen.İş eğer hukuki boyuta gidecekse sizin de burda bana karşı söylediğiniz sözler sizi suçlu çıkarır,eğer biz sizin firmanızı kötülediysek ve suçluysak tabii...

Eğer benim yazdığım mesaj senin firmanı kötülüyorsa,veya diğer arkadaşların,bu sitede kötülenmemiş firma kalmamıştır.Olayı abartıp da kimseye tehdit vari mesajlar iletmeye çalışmanıza gerek yok,bunu siz de biliyorsunuz.Hiçbirimiz çocuk değiliz,mantıktan ve akıldan uzak kalmayalım lütfen...

Konuyu amacından saptırmasaydınız keşke,isterdim ki şu Galaxy 1KW konusunda daha teknik yorumlar yapabilesiniz,bir PSU Uzmanı olarak.

• quote:

Orjinalden alıntı: sezer1247

....

Sayın Sezer1247 bir şey yazdıysan erkek gibi arkasında durmalısın bu öğretilmedimi sana ama boşuna silmeye editlemeye çalışma yazdıkların databaseden silinmediği gibi kanıtlanacaktır(Zaten bende mevcut) bu açıdan adam gibi yazdığının arkasında dur..Bu kadar düşme
  • quote:

Sayın Sezer1247 bir şey yazdıysan erkek gibi arkasında durmalısın bu öğretilmedimi sana ama boşuna silmeye editlemeye çalışma yazdıkların databaseden silinmediği gibi kanıtlanacaktır(Zaten bende mevcut) bu açıdan adam gibi yazdığının arkasında dur..Bu kadar düşme

Fenomenhaa hocam,şu an size sadece gülümsüyorum.Ve tartışmamızı başından beri tekrar okudum,yaptığınız yorumları okudum,yine gülümsedim.Tamamen boş...

Ne sizin birşey anlayacağınız var,ne benim birşey öğretebildiğim var,boşuna kavga ediyoruz boşuna.
    Size 2 veya 3 kez şu ürün hakkında teknik savunma yapın dememe karşın hâlâ tek bir kelime bile etmiyorsunuz.

Helal olsun diyorum size.Ve insanları böyle ufak tefek şeylerle çocuk tehdit eder gibi tehdit etmeniz konusunda diyecek hiçbirşey bulamıyorum.Vallahi artık birşey denemez şu yaptığınıza.

Konu psu konusundan çıktı,teknik bilgi namına hiçbirşey yok tarafınızdan,ve hâlâ burda mesaj derdindesiniz kanıt derdindesiniz firma derdindesiniz.

Size iyi akşamlar hocam,harcadığım şu zamana yazık,ellerimi yorduğum için yazık bana yazık...

Düzenleme : Artık uyumanın vakti geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 6 Nisan 2008; 3:19:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

@helshoot üzüldüm!!

Avukat - Hakim ?*
    Yapmayın Allah aşkına...DiabloXT benim açtığım konuya olumsuz mesajlar yazdı benim bazı hatalarım olduğunu söylerek beni ağır bir dille uyardı,davacıyım hakim bey mi diyeceksiniz?

Niye benim teknik konuya dönün ısrarıma rağmen siz inatla daha avukat hukuk hakim demektesiniz!
    Burda psu incelemesi konusunda teknik olarak ürünleri karşılaştırmamız gerekirken neden siz sadece kapasitör konusuna girebildiniz?

Bırakın işin o taraflarını hocam,kimsenin sizin firmanızı kötülediği ettiği yok,hatta sizin gibi kişisel bağlamda insanlara hakaret ettiği de yok.Aradaki farka dikkat edin lütfen.İş eğer hukuki boyuta gidecekse sizin de burda bana karşı söylediğiniz sözler sizi suçlu çıkarır,eğer biz sizin firmanızı kötülediysek ve suçluysak tabii...

Eğer benim yazdığım mesaj senin firmanı kötülüyorsa,veya diğer arkadaşların,bu sitede kötülenmemiş firma kalmamıştır.Olayı abartıp da kimseye tehdit vari mesajlar iletmeye çalışmanıza gerek yok,bunu siz de biliyorsunuz.Hiçbirimiz çocuk değiliz,mantıktan ve akıldan uzak kalmayalım lütfen...

Konuyu amacından saptırmasaydınız keşke,isterdim ki şu Galaxy 1KW konusunda daha teknik yorumlar yapabilesiniz,bir PSU Uzmanı olarak.

Diablo xt sabrımın gerçekten zorluyorsun.Öncelikle Bence hukuki hiç bir şey yok ? diyerekten hem avukat hem hakim oluyorsun bırak herkes işini yapsın.eğer suçsuz olduğunu düşünüyorsan demmeki gocunacak bişi yok rahat ol?

Sonrsı içinse ben hiç bir yerde Mosların vs vs değelerine bakarak şu değerleri üretir demedim.Teorik olarak bu değerleri üretir dedim bu bir habire demişim gibi yazıp saptırma.(teorik anlamını bilmiyorsan açıklayalım).Hatta tek başına bunlarım hiç bir şey ifade etmediğini yazdım. ürün arızları konusunda ise sadece Galaxy demedim enermax dedim kuvvetle ihtimal Trde Enermax Tagandan daha fazla sayıda satılmıştır.Bundan ziyade ürünün %sel arıza oranını vs öne sürdüm adetsel değil.Bir ürünün teknik açıdan iyiliğini gösteren veri ürünü oluşturan bileşenlerdir ürün elma ve armutlardan oluşmuyor.Tabiki kullanılan kompenetleri irdelicez.son olarakta her nekadar anlamasanda bu bir ön inceleme yazısıydı ön-inceleme incelemeden farklı anlam ve ihtiva içermektedir.İncelem kısmında ise hot psu load testler raillerin davranışı ve ripple görülecekti ancak bunları verip vermemek tamamen benim insiyatifimtedir.Konuya daha öncede olan kızgınlığımdan dolayı bunları vermedim vermicemde ve verip vermemek benim bileceğim iştir.Gerçekten iyi niyetli olana her platformda neden daha iyi olduğunu gerek görsel gereksede yazısal olarak açıkladım gösterdim ve gösteriyorumda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.