Şimdi Ara

En ucuz şekilde internete bağlanma yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Benim merak ettiğiğm bir konu var en ucuz sekilde internete nasıl girebiliriz. İnternetin hızlı olmasına gerek yok. En yavaş net de olabilir ama tek önemli şey uygun fiyatlı olması. Neler önerebilirsiniz? Şuan hiçbiryerde taahhüdüm falan yok.

• vodafondan 8tl'ye paket alınır en az symbıanlı bır akıllı telefonu da wifi hotspot yaparak kı bunun ıcın nokıa alet kullanıyorsan ovı'den jokuispot ındırılır bedavadan,bunun ıle 8tl malıyete ınternet gelır,hız faRKI VARDIR ama cok yavas değildir,sıkıntı olusturmaz.zıra 30tl yerıne 8tl odersın,ayrıca pakette konusmada vardır
  • vodafone cepnet paketi aylık 8 tl ve sınırsız
    fakat hız 96 kbps
    sadece internetde dolaşmaya yarar.
    şuan aylık paket varmı bilmiyoorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren16

vodafone cepnet paketi aylık 8 tl ve sınırsız
    fakat hız 96 kbps
    sadece internetde dolaşmaya yarar.
    şuan aylık paket varmı bilmiyoorum

artık oda bıttı alımlar kapandı aylık cepnete gunluk cepnet var oda 1 tl sanırım..benım obur hattım vodafone mesela onad kontur yok ama yazlıkta kullandım ıcın paketım var aylık cepnet paketım ıptal ettırcektım ettırmıyorum baska musterıı alımı yokmus sadece eskı kullanıcılar kalmıs
  • vodafonun haftalık 5 lira olan paketi var.
    sınırsız ama hız çok düşük.
  • Vodafone u alıp kullanabilirmiyim peki? Sadece nete girmek için lazım. Video falan gerek yok bişey indirmek de istemiyorum.
  • Burada kota falan sorunu var mı? Ben 8 tl ye internete baglanabilirmiyim? Telefon mu gerekiyor bunun için?
  • Arkadaş dial up önermiş ama. Bu zamana çok tezat. İnternete bağlı kaldığın müddetçe telefon parası yazar sana.
    Bağlı kaldığın sürece telefon parası ödersin. Dial up bağlantıyı nasıl öneriyorsunuz? Öneren kişi kendi kullansın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_39277068/tm.htm
    Şu an en iyisi avea 5gb taraftar paket bence. Adsl olarak da biriadsl yazlıkçı paketlerden istediğin bir tanesi.
    Keşke sende benim gibi vodafone cepnet paketi kullanabilsen.
    ama abone alımına kapandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Arkadaş dial up önermiş ama. Bu zamana çok tezat. İnternete bağlı kaldığın müddetçe telefon parası yazar sana.
    Bağlı kaldığın sürece telefon parası ödersin. Dial up bağlantıyı nasıl öneriyorsunuz? Öneren kişi kendi kullansın.
    Şu an en iyisi avea 5gb taraftar paket bence. Adsl olarak da biriadsl yazlıkçı paketlerden istediğin bir tanesi.

aynen gecenlerde bende gördum taraftaar tarıfesı paketlerı aveanın..19 lıarya 5 gb verıyor artısıda su kullanmadıgın gb lar obur aya deviroluyor...çok mantıklı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Arkadaş dial up önermiş ama. Bu zamana çok tezat. İnternete bağlı kaldığın müddetçe telefon parası yazar sana.

http://www.ttnet.com.tr/web/235-1199-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri_-_dial-up/kisaca/ hocam linke baktımda aslında paketler fena değil he ücret bakımından bizim yazlıkta adsl desteklemiyor mesela ama normal telefon var 145 den gryodum ilk zamanlar...bu paketler yazın kullanılablır he 20 lira 3 aylık para degıl..

• Vodafone ne çakallık yapmış öyle yahu. Aylık cepnet abonesiyim. Ayda 8 lira veriyorum sınırsız. Şimdi o tarife kapanmış. Bi bakayım dedim ona muadil ne yapmışlar diye, resmen yok. Kota aşım ücreti filan diyor. Hatta esaslardan aynen kopyalıyorum:

quote:

Paketlerde aylık ödenecek maksimum ücret 100 TL ile sınırlıdır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturalı hatlar için günlük maksimum 5 TL ,faturasız hatlar için günlük maksimum 7 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.

Oha ! 8 liralık paket olmuş 100 lira. Dalga geçer gibi. Bunu avrupada yapsın da göreyim. Ya neden bu kadar "ensesine vur lokmasını al" bir ülkeyiz aklım almıyor arkadaş. Buna bi dur dememiz lazım yahu. Ama tabi siyaset bile bunların ekmeğine yağ sürdükten sonra, vatanaş ne yapsın.

• eğer hala kullanıyosan paketın varsa yada paketını ıptal etmedıysen 8 lıradan kullanıyosun....
  • Hoca onun farkımdayım. Ama dün 8 lira olan şey bugün nasıl 100 lira oluyor. Böyle saçmalık mı olur. Enflasyon zıpladı da bizim mi haberimiz olmadı. Ayıptır yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilightened

Hoca onun farkımdayım. Ama dün 8 lira olan şey bugün nasıl 100 lira oluyor. Böyle saçmalık mı olur. Enflasyon zıpladı da bizim mi haberimiz olmadı. Ayıptır yahu.

eskı aboneler devam edıyor evet yaptıkları cok ayıp...
  • 3g modemim var kullanmıyorum ama heray 8tl bakiyemden düşüyor
    lazım olur diye cebimde sınırsız internet taşıyorum
    bazen lazım oluyor.
    evet aylık pakati kaldırmışlar malesef.
    belki forumdaki vodafone bölümünde aylık cepnet kullanıp bırakmak isteynlerden alabilirsin belki.
    sende benim gibi hatta yüklersin 50 tl aylarca sınırsız kullanırsın internet.
  • Komsu ile ortak kullanmaktan ekonomigi varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teksalih -- 30 Aralık 2011; 18:00:01 >
  • avea taraftar 5GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

Komsu ile ortak kullanmaktan ekonomogi varmi?

yok en ekonomıgı o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

avea taraftar 5GB

Cok hesapli gercekten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.